לא בטוחה שזה קשור

eveligne406

New member
לא בטוחה שזה קשור

למרות שממה שהבנתי שומדבר כאן לא קשור לכלום, אך אם אני טועה אני באמת אשמח אם תפנו אותי לפורום הנכון.. לפני חמישה ימים הייתי בים ונשרפתי ממש, כוויות. הכאב עבר אבל הפנים שלי החלו להתקלף וזה נראה פשוט נורא! המשכתי לקלף את זה במצח.. אני לא בטוחה שעשיתי את המעשה הנכון.. בכל אופן רציתי לדעת כמה זמן ייקח עד שהפנים שלי ישובו לאיך שנראו קודם? ואם אפשר איכשהו לזרז את זה...?

naps

New member
בקשר ללזרז- לא יודע

אבל בדרך לוקח בין יומיים שלושה לשבוע וחצי לגמור להתקלף. תלוי בחומרת הכוויות.

eveligne406

New member
אממ...

לא נראה לי שזה עד כדי כך חמור.. ולא ישארו לי צלקות לכל החיים?

C H 4

New member
רק אם את מחשיבה נמשים לצלקת

בינתיים תשמרי על עצמך ואני ממליצה גם על קצת אלוורה או קרם עם אלוורה, זה משום מה תמיד מרגיש לי כאילו זה עוזר

C H 4

New member
זה משפר לי את ההרגשה

אני לא יודעת אם זה עוזר כי הדעות מאוד חלוקות בנושא, היו אנשים שאמרו לי שזה קשקוש, ואחרים תרמו לי מקרם הגוף שלהם..

tlingit

New member
../images/Emo42.gif

יקח קצת זמן עד שכל שכבת העור העליונה תתקלף וגם האדמימות תירגע מומלץ מאד למרוח קרם לחות ואפילו מספר פעמים ביום אלו-ורה נועד להקל את הכאב ותחושת אי הנוחות, וטוב להשתמש בו אבל שכבות העור בעצם זקוקות גם לעזרה בהתחדשות ובהזנה ולחות ואת זה עושה הקרם עדיף לא לעזור לקילוף אלא לתת לו לקרות עד מה שאפשר באופן טבעי. עור הפנים יירגע בתוך כמה ימים (עם קרם קצת יותר מהר) בעתיד מאד מומלץ להמנע מחשיפה כל כך קשה לשמש, זה לא רק לא נעים זה גם לא בריא - בטווח הקצר (ראית למה) וגם בטווח הארוך (נזקים מצטברים)

eveligne406

New member
אוהו

מה שבטוח שאני לא אתקרב לים לפחות לא בקיץ הקרוב. בחיים שלי לא קרה לי כזה דבר.. הפנים שלי נראות כאילו הצטלקו וזה מפחד אותי להסתכל במראה. עכשיו היום הפחידו אותי נורא, מישהי שראתה אותי אמרה שיש לי כתמים לבנים על הלחי ושזה פטרייה. ויש כאלה שאומרים שזה חלק מהקילוף.. אני לא יודעת מה לעשות כבר :(

naps

New member
זה יכול להיות פטריית שמש

כבר שמעתי על זה לא פעם אבל לצערי אני לא יודע בדיוק מה זה...

Degeneration X

New member
לחברה שלי יש! ../images/Emo10.gif זוועה

אם היא נמצאת בשמש יותר מדי זמן מופיעים כתמים בהירים [והיא שזופה, רואים ממש :\] שמגרדים ומתקלפים קצת.. ואין מה לעשות עם זה חוץ משרוול ארוך :\.

u 1000

New member
אם זו אכן פטרית שמש

הולכים לבית מרקחת וקונים (לא צריך מרשם) "סבוסל". פועלים לפי ההוראות המצורפות והיא תעלם.

פוEט

New member
תניחי על המקומות השרופים מטלית

עם חלב קר, תני לו להספג בעור וככה גם לא יכאב וגם יעבור מהר יותר

למעלה