לא בטוחה שזה הפורום הנכון לשאול אבל...

מטומבלת

New member
לא בטוחה שזה הפורום הנכון לשאול אבל...

יש לי מחשב נייד אחד שההרד דיסק שלו התקלקל ועוד מחשב נייד אחד שבכל פעם שאני מנסה להיכנס לתיקיה או תוכנה או כל דבר אחר הוא לא מגיב למשך כמה דקות ואז זה מסתדר (זה ויסטה - האם זה הגורם לבעיה?) ובנוסף המקשים במחשב הזה לא מגיבים ללחיצה (אני משתמשת בתוכנת המקשים במחשב). השאלה שלי היא אפשר להעביר את ההרד דיסק מהמחשב השני למחשב הראשון או לנסות לתקן אותם ואולי יותר כדאי לי לקנות מחשב חדש וטוב? שני המחשבים הם בערך בני 4.5 שנים
תודה מראש למי שיכול לעזור לי

frankthe

New member
עקרונית אתה בבעיה

מדוע? לא ניתן להעביר מערכת הפעלה ממחשב אחד למחשב אחר. משום שבכל מחשב יש לך רכיבים שונים - בעיקר לוח אם.
אתה גם בבעיה נוספת שאיננו יודעים את סוגי החיבור של הכוננים בשני המחשבים. במחשבים בני 4-5 שנים יכול להיות חיבור של ide (נדיר וישן) ויכול להיות חיבור של sata. אם הבעיה אינה קיימת ושני החיבורים זהים - תוכל להעביר כונן ממחשב אחד למחשב השני ואז להתקין מחדש מערכת הפעלה עם כל התוספות והבעיות הנלוות לכך.
מדוע המחשב שלך בעייתי? לא רק בגלל מערכת הפעלה ויסטה. יכול היות וירוס או נוזקה אחרת, יכול להיות חוסר מקום בכונן, יכול להיות בעיה של הגדרות, יכול להיות חומרה בעייתית במחשב עצמו למשל לוח אם או בעייה בכונן עצמו. מכאן בלי לבצע בדיקות לפי צורך - קשה לענות לך.
לבעיית האיטיות בכניסה לתיקיות השונות - פנה לפורום חלונות או פורום תמיכה טכנית.

למעלה