לא בורסה אבל מצחיק

מצב
הנושא נעול.
לא בורסה אבל מצחיק

לא בורסה אבל מצחיק
לא שייך לנושא הבורסה אבל זה מאוד מצחיק אז החלטתי לשתף אותכם

eyal5559

New member
קול על הדולר לא מתחתנים

למה אתה לא מזכיר את הקול על הדולר?
מי שהקשיב לך חטף חזק למטה. אני מקווה שלא תשתמש בתירוץ שמכרת לפני הנפילה
קול על הדולר לא מתחתנים
רכשתי בשער320 מכרתי בשער1050.כ730שח רווח לכול מספיק לי יש פיתגם שאומר חזיר קטן אוכל הרבה חזיר גדול אוכלים אותו . תלמד מהגדולים איך עובדים נכון בשוק ההון.בפוטים וקולים לא מתחתנים מוכרים שיש לך רווח מספיק שאתה חושב לצאת בזמן.

eyal5559

New member
ניר כנס

למה אתה לא מזכיר את הקול על הדולר?
מי שהקשיב לך חטף חזק למטה. אני מקווה שלא תשתמש בתירוץ שמכרת לפני הנפילה
ניר כנס
למה אתה לא מזכיר את האופציה של אוסיף10 כואב הלב אתה עם דמעות בעיניים שלא קניתה מיום המלצתי.

גיא חזן

New member
אוסיף אופ'10

ניר כנס
למה אתה לא מזכיר את האופציה של אוסיף10 כואב הלב אתה עם דמעות בעיניים שלא קניתה מיום המלצתי.
אוסיף אופ'10
איל, מה נסגר איתך לגבי האופ' הזאת ??? בוא נאמר שקנית בשער הכי נמוך-16 ומכרת בשער הכי גבוה-74, איזה רווח אפשר לעשות עם מסחר ממוצע של פחות מ-8 אלפי ש"ח ??? נגיד קנית ב-20,000 ש"ח ועשית את כל הדרך מהגבוה לנמוך, למי בדיוק מכרת את הרווח שלך ??? איפה הקונים האלה מסתתרים ??? עזוב שטויות באמת... מה שכן, אני מעריץ שלך על ההתמדה בפורום. G

אייל, קרעת אותי מצחוק

אוסיף אופ'10
איל, מה נסגר איתך לגבי האופ' הזאת ??? בוא נאמר שקנית בשער הכי נמוך-16 ומכרת בשער הכי גבוה-74, איזה רווח אפשר לעשות עם מסחר ממוצע של פחות מ-8 אלפי ש"ח ??? נגיד קנית ב-20,000 ש"ח ועשית את כל הדרך מהגבוה לנמוך, למי בדיוק מכרת את הרווח שלך ??? איפה הקונים האלה מסתתרים ??? עזוב שטויות באמת... מה שכן, אני מעריץ שלך על ההתמדה בפורום. G
אייל, קרעת אותי מצחוק
"תלמד מהגדולים איך עובדים נכון בשוק ההון" חח.. חח.. חח.. כן בטח רק ממך נלמד (תהיה לי בריא) שרלטן קטן.

eyal5559

New member
ניר כנס

אוסיף אופ'10
ניר כנס
קניתי בשערים16-26 ועשיתי בינתיים על האופציה220אחוז קניתי ב8.5אלף שח ועכשיו יש לי17אלף שח עם אני רוצה למכור יש ימים שיש מסחר של25אלף שח ומקסימום אני יכול להעיף ביומיים את הסחורה בלי בעיות מה שכן אני לא מתכוון לשחרר מתחת לשער150.

eyal5559

New member
גיא חזן כנס לכתבה של ניר

ניר כנס
קניתי בשערים16-26 ועשיתי בינתיים על האופציה220אחוז קניתי ב8.5אלף שח ועכשיו יש לי17אלף שח עם אני רוצה למכור יש ימים שיש מסחר של25אלף שח ומקסימום אני יכול להעיף ביומיים את הסחורה בלי בעיות מה שכן אני לא מתכוון לשחרר מתחת לשער150.
גיא חזן כנס לכתבה של ניר
בשעה1946 זה בשבילך הכתבה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה