לא בוכים על חלב שנשפך?!

לירון181

New member
לא בוכים על חלב שנשפך?!

וואי... אתמול , כמו די הרבה אנשים, הייתי בפארק הירקון עם חברים לראות את המשחק של מכבי... אחרי כל האירוע.. כשאני והחברים רצינו ליסוע הביתה, נכנסנו לאוטו וכמו עוד המון מכוניות פשוט היינו תקועים בפקק ענק בחניה.. ככה שכל הזמן עצרתי את האוטו ואני והחברים היינו בחוץ עם מוזיקה מתוך האוטו... ו... הייתה שם אחת, שנראית בדיוק כמו שאני אוהב... לא משנה עכשיו איך... והיו לה עיניים ומבט ממש שווים... קיצר יצא לי לדבר איתה לאיזה דקה.. וזהו.. ויותר מאוחר הגעתי הביתה... וכלכך הצטערתי שלא המשכתי את זה.. שלא ניסיתי יותר.. ולא יודע למה לא ניסיתי יותר... אולי אני די יודע, שהיא הייתה די אדישה (אפילו שאני חושב שזה בגלל שחברים שלי הציקו לה...) אבל עדיין... זה מציק לי.. ויצא לי לחשוב עליה לא מעט מאז... וזה מעצבן.. וזהו... :-> תאמת אתם לא ממש יכולים לעזור בזה... סתם רציתי להגיד...

mahboba

New member
בפעם שעברה אמרנו לך !!!!

שלא תתן לה ללכת ואל תפספס את ההזדמנות...מי יודע מה יכל לצאת מהקליק שביניכם @ לא נורא...יש עוד הרבה חתולי רחוב שמשוטטים בכל מקום בעיר ....לא תהיה למצוא מישהי וביחוד במגוון הרחב של הנשים בישראל ! ומי יודע...אולי תפגוש בה שוב בעתיד ...באותה אחת מאתמול !

למעלה