לא אמרנו די לריבים
כולם לפה

ג ב ש ו ש

New member
לא אמרנו די לריבים../images/Emo35.gif../images/Emo128.gifכולם לפה../images/Emo70.gif

שלום חברים
לקרוא הכל
תראו,בהתחלה היו לנו פה המון מריבות עם חברים מפורומים אחרים,ברוך ה' עברנו את זה,אחכ' זה עבר למריבות בין חברי הפורום שלדעתי זה הדבר הכי מיותר שיכול להיות,כי סה"כ אנחנו פורום אחד שצריך להיות מגובש ולפי מה שניתן לראות אנחנו באמת ככה מגובשים ולפעמים יש פה מריבות כ"כ מטופשות וחסרי משמעות שזה חבל
אתמול והיום למשל בקשר לריב על היופי של אנהי ודולסה
,זה נקרא ריב מטופש
מתי תבינו שכל אחד יכול להגיד מה שבא לו,לרשום את דעתו בכל נושא שיכול להיות עד שהוא עובר את הגבול המסויים שכולכם יודעים אותו. דברים כאלה מובילים אותי להגיע להחלטה שאולי צריך להפסיק עם המשחק שאתם כל כך אוהבים "זה או זה",או בכלל להפסיק משחקים מהסוג הזה וחבל
כמה מפה שלחו לי מסרים בעניין הזה
ובצדק כי זה נמאס על כולנו פה. אני מבקש מכם להפסיק את זה.
לכל אחד יש את הדעה שלו ואם יש פה חבר'ה שאוהבים יותר את אנהי וחבר'ה אחרים שאוהבים יותר את דולסה ביופי,אופי,כושר משחק או לא משנה מה זה אז תקבלו את זה
לסיום,אני מבקש מכם שזה לא יחזור על עצמו שוב. כמו שכבר אמרתי,אנחנו פורום מגובש מאוד וכייף לכתוב פה ולדבר עם אנשים אחרים ואני רואה כמה התחברתם וזה אחלה. להבא שזה חוזר במשחק כלשהו או בדיון,פשוט מאוד אני אדאג שהשירשור גם ימחק ואם מדובר במשחק אז הוא לא ימשיך יותר וזהו. מקווה שקראתם הכל והפנמתם
המשך יום מהנה, גבי.

pablo 111

New member
כל הכבוד גבי

באמת נמאס שכל יום נכנסת מישהי ששונאת את דולסה ומתחילה לרדת עלייה.אני לא יורת על שחקנים אחרים שאני לא אוהבת ואני לא רואה שום סיבה שאחרים יעשו את זה.

לא רק על דולסה יורדים../images/Emo23.gif../images/Emo204.gif

אלא גם על אנהי! וזה פשוט מרגיז אותי ברמות!

pablo 111

New member
כן אבל על דולסה יורדים פה בזמן

האחרון בלי הפסקה.תאהבי את אנהי למה לא היא יפה ומחיודת בשבילכם אבל למה לרדת על דולסה.

HEN01

New member
זה הקטע

שעל אנהי גם פעם היו יורדים בלי הפסקה ואת דולסה משבחים אין לי בעיה אם זה באמת שלא... אבל אפשר לשבח בלי לרדת על אחרים (כמו הודעות בפורום:לדולסה יש יופי מיוחד לאנהי לא) מספיק לרשום לדולסה יש יופי מיוחד וזהו... או שיש דיון על אנהי ומישי אומרת שאין לה יופי מיוחד אחרת תקפוץ ותרשום שלא אין אבל לדולסה יש זה מגעיל אותי ממש מגעיל! וככה גם להפך ככה שצריכים להפסיק עם הקטעים האלה ואור שירשרתי אלייך כי התכוונת שיורדים הרוב על דולסה אז להראות לך שלא.. שלא תחשבי שהכוונה אלייך כי את דווקא לא עושה דברים כאלה

ג ב ש ו ש

New member
סבבה..../images/Emo88.gif

פשוט מאוד שכל אחד ידע איך להגיב ושיחשוב פעמיים לפני שהוא שולח הודעה מסויימת שהוא יודע שרוב הסיכויים תפתח פה ריב כלשהו.

HEN01

New member
יש משו אחד שאני לא מסכימה

שכותבים משו טוב אז זה גורר תגובות טובות שכותבים משו רע זה גורר תגובות רעות מסקנה:תכתבו רק דברים טובים ואם אתם רוצים להעיר על משו פשוט תכתבו את זה בצורה בוגרת ונורמלית והתגובות יהיו בהתאם אם לדעתם אנהי מכוערת אז תכתבו לטעמי האישי אנהי לא כ"כ יפה זה הקטע צריכים לדעת להעביר דעות והרוב פה לא יודעים

liilah

New member
סליחה??בגלל שאת לא אוהבת שישבחו

את דטולסה אני צריכה להפסיק את זה חחחחח.מצטערת אני אוהבת את דולסה וישבח אותה כמה שבא לי.ואני לא יורת על אנהי בשביל לשבח את דולסה כמו שעושים פה לדולסה.ולא מעניין אותי מה היה לפני מליון שנה אני מדברת על המצב היום.

HEN01

New member
פחח את רצינית

הבנת הנקרא מותק. אני התכוונתי שאין לי בעיה שישבחו את דולסה. אבל שלא ירדו על אנהי יחד עם זה שמשבחים. ואמרתי שזאת רק דוגמה ואמרתי גם להפך(מעריצי אנהי על דולסה) ומאז שחזרת לפורום התגובות שלך ממש לא לעניין תקראי פעמיים עם יש לך בעיות בהבנת הנקרא

pablo 111

New member
אבל אם תשימי לב רק על דולסה

יורדים פה .על אנהי כבר מזמן לא יורדים.חוץ מהנסיכה הזאת .מעריצים של דולסה לא יורדים על אנהי כבר מזמן.ואולי liilah לא הבינה אותך נכון,אבל היא צודקת בקטע שכל אחד ירשום את דעותיו.

HEN01

New member
נכון שירשמו אבל אני כבר

מתחילת הפורום אומרת שירשמו אבל שידעו איך להביע את הדעות שלהם

TuTyBoP15

New member
../images/Emo203.gif../images/Emo210.gifממש לא../images/Emo31.gif

לרוב הירידות הן על אנהי

o and s

New member
על דולסה.

חחחח בואו נריב על זה.לא משנה על מי הירידות חייבות להיפסק

pablo 111

New member
אבל לדעתי לדולסה יש יופי מיוחד

למה שאני לא ירשום את זה,זה לא שאני יורדת על אנהי ואומרת שהיא מכוערת פשוט לדעתי דטולסה יותר מיוחדת.לדעתי צריך להיות כנים ולא סתם להגיד דברים בשביל לא לריב.

HEN01

New member
אור זאת לא הנקודה

אני שמחה שאת חושבת שלדולסה יש יופי מיוחד והכל... בכיף שלי אין לי בעיה שתשבחי ותכתבי את זה כל היום אבל תסכימי איתי שפחות נחמד שתגידי לדולסה יש יופי מיוחד ולאנהי אין בכלל היא לא מיוחד מאשר שתגידי לדולסה יש יופי מיוחד היא מהממת תאמיני לי זה יותר נשמע טוב ונחמד. מה היית מעדיפה שאני ארשום לאנהי יש יופי מיוחד היא מהמת או לאנהי יש יופי מיוחד ולדולסה אין בכלל היא לא מיוחדת

pablo 111

New member
אבל אף אחד לא רשם על אנהי שהיא

לא יפה,אני בכלל לא מזכירה את אנהי .ובתקופה האחרונה דולסה הפכה לשק חבטות פה.

betilu

New member
חופשי שק חבטות

כל אדם שני פתאום שונא אותה ,וישר דולסה הייתה מתה להיות כמו אנהי ודולסה לא יודעת לשיר רק אנהי יודעת ועוד התבטאויות כאלה.אני חודשיים פה ובאמת הירידות האלה על דולסה מוגזמות.צוקריה ,גולדי ליאנה וחריימה זה רק דוגמאות קטנות

למעלה