לאנשי הפאוורפויינט

לאנשי הפאוורפויינט

סיימתי להכין מצגת. כמובן שלא הצלחתי להקטין אותה - נשגב מבינתי - וותרתי! אבל איך אני הופכת אותה לכזו שתציג את עצמה איך שפותחים? עד היום השתמשתי במצגות רק בהרצאות ולכן לא הייתי זקוקה למידע הנ"ל אלא השתמשתי בעכבר בהתאם לקצב ההרצאה. עכשיו כשאני רוצה להעלות אותה כמצגת - לא יודעת איך? מישהו אולי יכול לעזור?

ממש הצליח

כלומר המצגת עולה כמצגת בלי כל הקישקושים אבל לא רצה לבד צריך ללחוץ על העכבר. יש אפשרות שתרוץ לבד?

motyka

New member
לפני השמירה

בתפריט תצוגה - סדרן שקופיות תפריט עריכה - בחר הכל תפריט הצגת שקופיות - מעבר בין שקופיות V ב"אוטומטית לאחר" ולקבוע ערך (נגיד 5 שניות) את "ללא מעבר" לשנות לסוג המעבר הרצוי החל על הכל ולשמור אם רוצים שבשקופית מסויימת המעבר יהיה שונה, או אחרי פרק זמן שונה - נכנסים לאותה שקופית, תפריט הצגת שקופיות - מעבר בין שקופיות ומשנים את הרצוי. והפעם לוחצים על החל ולא על החל על הכל בהצלחה

מוטי, אולי אתה יודע

כיצד מפעילים את ארגז הפקגים הפואר פויינט, הכדי לייצר מצגת פעילות? תודה מראש

איוקה

New member
לא הבנתי - את רוצה שתרוץ אוטומטית?

או שאת רוצה שתעבוד בלופ ותמשיך כל הזמן?

CN 1

New member
דפנה

לכי ל" הצגת שקופית" אח"כ "הנפשה מותאמת אישית" ושם תבחרי מתי את רוצה שכל כתובית תעלה... כנ"ל לגבי מעבר בין שקופיות מקווה שעזרתי...

CN 1

New member
בשמחה...../images/Emo24.gif

מלבד זאת, נעמת לי מאוד...

איוקה

New member
דפנה, אפשר גם לקבוע שהמצגת

תרוץ בלולאה ללא הפסק. ב"הצגת שקופיות" הגדרת הצגת שקופיות" לסמן וי ליד האפשרות של לרוץ הלופ עד לחיצת esc

למעלה