לאנשים שקשורים למכירות קומיקסים

• פותח הנושא row
  • פורסם בתאריך

row

New member
לאנשים שקשורים למכירות קומיקסים

זה רק אני או שקומיקס בזמן האחרון התחיל ממש לעלות ולמכור יפה בארץ? שמתי לב שערוץ הילדים ופוקס קידס משדרים המון סדרות שמבוססות על קומיקסים ועוד כל מיני סדרות מנגה ואנימה... וזה ממש הולך טוב לפי דעתי המון חברים שלי ודודים שלי (מכל הגילאים) התחילו להתעניין בקומיקסים כולם פתאום יודעים מי זה ספיידי ומי זה ולוורין ושאר חבריהם אז בכל אופן זה נכון שעליות הקומיקס בארץ עלו?

chatenoire

New member
אני מסכימה

לא יודעת בקשר למכירות, אבל אני רואה הרבה יותר התיחסות לקומיקס. סרטים, סדרות (יש איזה ארבע סדרות מבוססות קומיקס ביום בערוץ הילדים בלבד), הרבה אנשים שמתחילים לגשש בקשר ליצירת קומיקס...רק תראו כמה אנשים הגיעו לכנס ופקדו את דוכני המכירות! לא היה רגע אחד של שקט מוחלט, מעשר בבוקר ועד אחרי עשר בלילה. אני מקבלת את ההתפתחות הזו בברכה, ואני מקווה שזו תחילתה של תרבות קומיקס אמיתית בארץ, ולא רק מוצרי לוואי. אני שמחה שעוד אנשים שמים לב אליה.

effigy

New member
הסיבות העיקריות הן בוודאי

ספיידרמן הבלוקבאסטר ועוד ה5 סרטים האחרים שבאים.... ליגת הצדק שהביאה למודעות הישראלית שדיסי זה קצת יותר מסופרמן ובאטמן... וגם סמולוויל עשה את חלקו...

ykonijn

New member
ללא ספק

המודעות לקומיקס בארץ הולכת וגדלה. בזכות הסרטים, הסדרות ועצם העובדה שקצת יותר קל למצוא קומיקס בארץ מלפני כמה שנים.

row

New member
וכאן בהחלט צריכה לבוא תודה

לעולם הקומיקס, קומיקום ושאר חבריהן החברות שמספקות קומיקס לארץ בזול ובקלות (זול וקל מבחינת הצרכן כמובן) כל הכבוד לכם עלו והצליחו ובהצלחה לקומיקום עם הקומיקס שאתם יוצרים זאת בהחלט תרומה גדולה להצלחת קומיקס בארץ

הגרהS

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif

לכול הייבואנים שנותנים לנו להרגיש חלק מהעולם הקומיקס האדיר שיש ברחבי העולם לפחות בקומיקס אנחנו מעודכנים ויש לנו קשרים עם העולם תודה לכם על היוזמה תודה על שאתם חולקים איתנו את זה ו.. תודה שאתם נותנים לנו להרגיש מעודכנים ולא מנותקים(כמו תמיד) תמשיכו בעבודה הטובה

ויאגרה

New member
לא יודע איך להסביר את זה...

גם לפני כמה שנים היו סדרות שמבוססות על קומיקס בטלוויזיה : סופרמן, באטמן (הן לא חדשות כמו שאתם חדשים), ספיידרמן וחבריו המופלאים, ספיידרמן, הענק הירוק (Hulk). חוץ מזה, הייתה סידרה של פלאש (לא מצויירת), ארבעה סרטים של באטמן ועוד שלושה של סופרמן. גם מאנגה תמיד הייתה - מקרון 1, למשל. גם חוברות קומיקס, מין הסתם, תמיד היו - עיתון הקומיקס (משהו מאוד ישן שפירסם קומיקסטריפס של קלווין והובס, של זיגי ומידי פעם גם כתבות על גיבורים כמו דרדוויל ודוקטור סטריינג´), קומיקסים מתורגמים של קווין-קומיקס וקונטקט פויינט, ספרים של אסטריקס וטינטין ואפילו זבנג. לפי דעתי יש איזשהו קשר למצב הבטחוני ולעובדה שהרבה אנשים פשוט מבקשים לברוח מהמציאות, והקומיקס מתגלה כפיתרון המוצלח ביותר שיש. חוץ מזה, אולי פשוט, כמו כל דבר שהגיע מארה"ב, גם הקומיקס החליט להישתקע פה ולהפוך לחלק מהתרבות (כמו אמ טי וי, למשל). בואו רק נקווה שזה לא שגעון חולף...

illustrator

New member
זה לא קשור לשוברי קופות...

הכל קשור למודעות! מה זה משנה שהסרט "סופרמן" להיט גדול אם לא יודעים שהוא במקור היה דמות קומיקס? אנחנו נמצאים במה שנקרא "העידן התקשורתי", שבו ילדים בני 12 מתכתבים עם ילדים מכל העולם דרך האינטרנט, וכמויות אינסופיות של מידע נמצא בקצה אצבעותינו. שימו לב שעיקר הלחימה כיום נעשית בזירה התקשורתית, ולא בשדות קרב (העימות הישראלי/פלסטיני, מסע ההסברה של בוש נגד עיראק, וכו´). העולם נהיה יותר קטן מיום ליום, וכמו שגילינו את אם.טי.וי ובורגר קינג, גילינו גם את הקומיקס. כשהסרט "סופרמן" הגיע לארץ, מי שכתב עליו היו מבקרי קולנוע. כש"ספיידר-מן" הגיע, מצאתי בידיעות כתבה לא רעה בכלל על הקומיקס באמריקה ועברו (כולל סקירה של העימות בין מארוול לדי.סי. לאורך השנים). זה מה שעושה את ההבדל. זו גם טעות לחשוב שסרטים או סדרות טלויזיה יגרמו לאנשים לאהוב קומיקס, מאחר ומדובר במדיום שונה לגמרי. לכל היותר, הסרטים יגרמו לאנשים לנסות קומיקס. השאר כבר תלוי באופי האדם ואיכות החוברת.

הגרהS

New member
שמתי../images/Emo23.gif יש התעניינות גדולה..

ערוץ הילדים רכש את דרגון בול Z יש!!!! אני מתה לראות את זה שמעתי שהיסדרה מעולה ונראה לי שיש קומיקס אתם צודקים אני למשל לא יידעתי על קיומו הייבוא האדיר הזה בארץ יום אחד גלשתי ופשוט התאהבתי במנגה ואנימה ומאז אני קונה כול חודש קומיקסים מכול הסוגים... אצלי זה התחיל ותמונה אחת של אנימה שפשוט עשתה את הכול נדבקתי לאנימצייה המתוקה(להחליא) של היפנים... אויי זה כול כך חמוד לדעתי העלייה בהתעניינות בקומיקס בארץ קשורה לסרטים וסדרות שמשודרות ומעוררות את תשומת הלב של הקהל הצעיר (כמוני) דרגון בול Z עוד 13 ימים בערוץ הילדים תראו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הגרה!!

אלעד ר

New member
דרגון בול Z

בהחלט סדרה מעולה, אני כבר כשנתיים מעריץ שרוף של המנגה והאנימה. זו מנגה ענקית שעשו לה גם אנימה על פי המנגה, וכל פרק שבמנגה יש באנימה. אני אישית לא כל-כך אוהב את הפרקים של ההתחלה, אבל מה שאני יכול לומר לך זה שהסדרה ממש משתפרת מפרק לפרק, למשל הפרקים האחרונים של הסדרה הם בעצם ההכי יפים. אני גם קונה את המנגה באינטרנט.

ויאגרה

New member
אני כבר לא יודע מה לחשוב...

מצד אחד - היה דיון על הסידרה בפורום זה ממש בו נאמר שהיא גוש חרא. מצד שני - אתם מהללים אותה. נחיה וניראה...

The Crusader

New member
לא.. אל תדאג

היא גוש חרא... אולי מוצלח יותר מפוקימון ודיג´ימון (חח ובטוח שממרקו) אבל still גוש חרא חחח

למעלה