לאנטי

cha ching

New member
וגם זה...

 
קלעת בול../images/Emo8.gif

דרקון עץ 1964 שילוב מוצלח למדי של דרקון (עץ) עם יסוד עץ. טיפוס יצירתי מאין כמוהו, בעל מעוף וחזון או לכל הפחות ראיה של מספר צעדים קדימה. מתחבר לרעיונות מיוחדים ומקוריים, בעל יוזמה ויצירתיות. אוהב לחקור, לגלות ולהמציא. מתעניין בנושאים מגוונים אך בעיקר באלה הקשורים לחידושים. החקרנות שלו אינה יודעת לאות לעיתים עד לרמה של אובססיה. הוא מתעסק הרבה בפרטים, וכאשר הוא נתקל בהתנגדות או בביקורת, הוא מנסה להתנגד או לשכנע את הצד השני בצדקתו. תכונה זאת מעייפת את הזולת ופעמים רבות אנשים מוותרים מראש על עימות מילולי עמו ביודעם שהוא מסוגל להתישם בקלות. אך עם זאת הוא פשרן ברמה הרגשית. הוא מעדיף עימותים מנטליים על עימותים רגשיים. הוא משתדל לא לפגוע באחרים, הוא גם יודע להתפשר כשברור לו שזה יעניק לו יתרון בטווח הארוך. דרקון זה שוגה באגוצנטריות אך בהחלט לא באנוכיות. הוא אוהב לומר את המילה האחרונה אך בהחלט לא את המילה הפוגעת אלא המילה המשלימה והמאחדת, העיקר שהוא עצמו יאמר אותה
 

גל שון

New member
המילה המשלימה והמאחדת

מה קורה עם שני דרקונים נפגשים בפורום על עץ?
 

גל שון

New member
לפחות עפ"י מרבית ההגדרות

נראה שכן. נדמה לי שהדרקוניות היא תכונה די נפוצה כאן בקרב חברי הפורום ובתפוז מזמן כבר הבינו שאין ביכולת המערכת לספק מענה לסקויות הענק ששוברות שיא כאן מעונה לעונה.
 

יובל 42

New member
איזה סקויה? לזה קוראים סקויה?

לידיעת חובבי השיאים (מישהוא אמר אלון ל.?) בפורום של אוהדי הפועל כדורסל (קישור שלו הבאתי אתמול לאסף ב.) יש בעמוד הראשון ת'רד בשם "האמת" חי,פעיל ונושם שנפתח ביום 23.3.2003 ויש בו, נכון לעכשיו, 11,017 הודעות זאת סקויה!!!!!
 

יובל 42

New member
מהצצה חטופה

זה הת'רד של כל ה-
טופיק אבל באמת שאין לי כוונה לקרוא את 368 העמודים של הסקויה
 
למעלה