לאן נעלמים המוצצים?

שירי ל

New member
לאן נעלמים המוצצים?

אני חושבת שבשנתיים האחרונות קניתי למעלה מ-100 מוצצים. ממש לא צוחקת. אז איך זה שאני מגיעה הביתה עם טל צורחת על הידיים, מגלה שזה שהיה לה בפה נעלם כנראה בסופר ואין לי אף מוצץ אחד בבית לרפואה? לאן הם הולכים כל המוצצים האלה? גם אצלכם זה ככה?

בארץ המוצצים.

ביחד עם המוצצים של הנסיך הקטן ושאר ילדי העולם. או זה או שיש "לקחני" מוצצים שיוצרים מהם נדנדות ומוצרי פלסטיק שונים.

אין לנו מוצץ יש לנו אצבע ואין סיכוי

שהיא תלך אי פעם לאיבוד. השאלה מתי להתחיל גמילה ממציצת אצבע?

שי ז.

New member
לנו לא היתה את הבעיה הזו

מיכל לא הסכימה לקחת מוצץ אף פעם.

לנו אמנם אין מוצצים

אבל זה קורה לנו עם הגומיות שלה לשיער. באמת אין לי מושג לאן זה נעלם.

ר של ניב

New member
יש ארץ כזו ששם

נמצאים כל המוצצים והעטים שנאבדים. תמיד חסרים. האמת אצלנו אחרי חיפוש מתחת למיטות המלאי מתחדש. וגם אני קונה כל חודש איזה 4 מוצצים. יש לי 2 צרכני מוצצים כבדים

osnat2

New member
אבל למה תמיד גרב אחת הולכת

ואחת נשארת ? ואף פעם אין לי אומץ לזרוק את זו שנשארה, רק למקרה שאחותה תחזור...

הילהל

New member
יש לזה פתרון פשוט להפליא

משתדלים לקנות גרביים זהות: כמה זוגות בשחור, כמה בלבן, כמב באדום - מה שבא לך. אבל איזה 3-5 זוגות זהים. ככה יקח יותר זמן עד לרגע שבו תמצאי את עצמך עם גרב בודדה.

my guy

New member
גם אנחנו קונים הרבה מוצצים

גיא פשוט זורק אותם מהפה בלי שום הסבר ואחרי כמה דקות צורח כי הוא רוצה את המוצץ בחזרה. אני בדר"כ רואה את המוצץ בזמן שהוא טס לו מהפה ומנסה תמיד שיהיה לי לפחות מוצץ אחד נוסף בתיק. היתה תקופה שהמוצץ היה קשור לבגד של גיא אבל מהר מאוד הוא למד להטיס את המוצץ עם החיבור ממנו.

מאורית

New member
יש תופסני מוצצים שמתחברים אחרת

עם סיכת ביטחון משוכללת ובטיחותית, וככה המוצץ נשאר בסביבה.

דורית 11

New member
בארץ הגרביים והכפיות

אני חושבת שבמשך השנים קניתי מאות מוצצים (הילד שלי נגמל רק לאחרונה ממוצץ והוא כבר בן 5 ). לי תמיד היו סטוקים בכל מקום- ברכב, בתיק, באוטו וכמובן בבית כך שמעולם לא נתקעתי בלי.

תודה לאל שהאצבע לא נופלת ליואבי...

אבל לנו יש את אותו סיפור עם הדובי. בכל פעם שיואבי מאבד את הדובי, אני מוצאת את עצמי יושבת וממררת בבכי... (תוך כדי קללות נמרצות: טיפשה, למה לא השגחת על הדובי וכו'). יש סיכוי סביר שאני אאבד את יואבי יותר מהר מאשר את הדובי שלו... אגב, שירי, ביקשתי מחברה שלי שמגיעה מאוסטרליה במרץ להביא לך דובי אחד. יש לך עד פברואר זמן להתחרט, אז אני אעשה את ההזמנה.

למעלה