לאן נעלם זאן-טוד?

• פותח הנושא yoya6
  • פורסם בתאריך

yoya6

New member
לאן נעלם זאן-טוד?

בשידור של מירוץ בחריין הזכירו מנהלי מירוץ חדשים והופתעו כשראו שם את ז'אן טוד (אפילו לא בבגדי הקבוצה) לאן הוא נעלם?

lb22

New member
הוא פרש ...זה התחיל כבר שנה שעברה

זאן טוד היה המנהל מירוץ של שומאכר , הוא פרש .... חלק מההסכם של פרארי עם זאן טוד שהוא נשאר עוד שנה , מה גם שהוא מאוד אוהב את רייקונן כך שזה הסתדר טוב מאוד לשני הצדדים. וזהו זאן טוד פרש , כיום רצות שמועות שהוא צריך להחליף את מוזלי בתפקידו. הבן של טוד עדיין מעורב בפרארי בתור המנהל האישי של מאסה.

Abbe Faria

New member
הוא מעולם לא היה מנהל המירוץ של MS

הוא היה המנהל של כל חטיבת המירוצים של פרארי מ93 עד 2006, אז הוחלט שהוא יעבור להיות נשיא פרארי במקום מונטזמולו (שכידוע מונה להיות הנשיא של פיאט) שנה שעברה הוא נשאר כי עוד לא מונה לו מחליף, במהלך השנה שעברה הוחלט שדומיניקלי יחליף אותו כמנהל של חטיבת המירוצים... אגב, לפני כמה שבועות הוחלט שהוא לא ימשיך את דרכו כנשיא פרארי ולכן כיום אין לז'אן טוד שום תפקיד...

lb22

New member
הוא היה אחראי...

אבל בוא נומר ... שהוא היה "מקורב" לשומאכר מאוד מאוד .. אני עדיין זוכר מה הוא אמר על הפודיום שבו שומאכר הודיע על פרישה "אני ראיתי את שני הנהגים אני הכי אוהב עומדים אחד ליד השני"...

Abbe Faria

New member
אפשר לאמר מה שרוצים

וזה לא ישנה את העובדה שהסיבה שטוד עזב את חטיבת המירוצים היא שהוא קודם להיות המנהל הכללי של פרארי, לא היה לזה שום קשר לשומאכר או רייקונן... ושהוא מעולם לא היה מנהל המירוץ של שומאכר...

למעלה