לאלת השנאה וענבר הכלבלב...

לאלת השנאה וענבר הכלבלב...

ישבתי ולא הגבתי על הסידרה הקודמת אך עכשיו ,משעברתם כל גבול וכל נסיונכם להרוס פורום שאתם בחרתם לא להיות בו חלק לא אחריש יותר ואתבטא בקיצור המירבי אך בשיא הבוטות. אלה,גם להתגרש צריך לדעת איך אבל יצור בלתי יציב כמוך המתנדנד בין דכאון לאופוריה הינו בלתי יציב בעליל וקשה קצת להתמודד איתו.עשרות שעות בהן נחשפת בפני, והתיעוד עימי,מוכיחים שיש לך בעייה נפשית חמורה ואת האחרונה שהיתה לה הזכות להמליץ לי לפנות ליעוץ וכל מכותייך מתחת לחגורה נענו עד כה במירב הסבלנות. כיום מתברר שהבעייה כנראה לא רק איתי וכשהתברר לך שנחשפת קצת יותר מידי וצברת די גולשים שתהו על קנקנך האמיתי,למעט המנהלת, החלטת להעלם ולעבור לפורום וצ`ט אחרים ,גם זאת לתקופה מוגבלת,כנראה ואח``כ בוודאי תעברי גם לאתר אחר.יכולת לעשות זאת בשקט אבל משום מה החלטת לעשות זאת עם הרבה רעש וצלצולים.תפסת לך בחור די נערץ שם ב-+30 וגייסת אותו למלחמתך ,כנראה באותם אמצעים שעשית זאת לי כאשר עברת השפלות,יצאת באישומים ולבסוף התברר שלא דובים ולא יער...אולי תגידי לו,לענבר,כבר עכשיו מה מחכה לו בסוף תהליך ההתחרמנות אחרייך?????אלת אהבה את וודאי שלא-אולי אלת השנאה ואולי אלת האשליות ......סגרת הדלת אז לכי בשלום ואל תשובי לירוק בבור ממנו שתית!!!!!!!!אנחנו עוד שותים ממנו.!!!!!! לענבר החוצפן שלא חבר הפורום כלל-הזאת הדרך להראות שאתה הגבר?לך,קבע לך פגישה איתה,תראה לה מהיכן משתין הדג והיא תהיה שלך-לא צריך בדרך של מלחמה בזירה ממנה נשלפה החוצה.בדרך הזאת יש רק סיכוי שתהפוך להיות הכלבלב שלה וכאלה היא שונאת!!!היא אוהבת גברים....ענבר,אפשר גם לבוא לבקר בביתך ולזרוע בו דברי שיטנה והאשמות עד שלא יתחשק לך לפתוח מחשב בבוקר.... תחזור למקום ממנו באת וחסוך מאיתנו את גלליך שהחלטת להשאיר דווקא כאן.

אתה מוכיח בפעם המי יודע, שאתה שפל

שום דברים עניניים , חוץ מדברי נבלה והבלים חסרי שחר, על מנת לפגוע ולא על מנת לתקן. רק שתדע שאף אחד לא גייס אותי , אני קורא הכל כבר הרבה זמן , אבל לא מגיב. אני מיוזמתי נחרדתי לגלות שהפעם בחרת להתעלק על אלת האהבה, ונשבר לי. היא לא ידעה מאומה על כוונתי ואני לא שליח של אף אחד, חוץ מהצדק וההגיון. בשפלותך הנלוזה אתה עושה זאת שוב ,זוהי דרכך, זוהי מורשתך, מקוה שאתה אוהב את עצמך. פשוט פאתתי ועצוב להחריד. ענבר

רואה שעדיין לא הבנת.............!!!

הכלבלב ממשיך לדלוק אחרי גבירתו בצ`ט הנשואים בזה הרגע ויושב בהיכון על הפורום שלא שלו.מציע לך לא להעמידני במבחנים. האאאו ביאאווט.....זה בשפה של הכלבים ללכת בחוץ...

לארבל...

גם אתה כבר הצהרת לא פעם אחת ולא פעמיים שלא נעים לך להיות כאן בגלל כל השטויות שהולכות כאן ובגלל כל המלחמות.... הפעם לשם שינוי אני בכלל לא מעורבת במלחמה אך אתה מתעקש לערב אותי כדי להכניס אותי למלחמה ולנסות שוב ושוב לתקוף אותי.... למה שלא תקשיב ארבל לעצות שאתה נותן לאחרים שאים לא נעים לך תעזוב! ודרך אגב אם כל הנאתך בחיים היא לתקוף אותי כמנהלת הפורום בלי שום קשר לשום נושא ולשום דבר מי אני שיהרוס לך את ההנאה... תבלה!!! ליהי

Purple Mushroom

New member
לארבל

תירגע . זה לא יפה כך להאשים . אולי אני לא מבין את כל התמונה , אבל : יש לי ניסיון בזה . אם אתה אומר שלאלה יש מחלת נפש ,אז לכל אחד יש . זאת המחלה הפופולרית ביותר באלף השלישי . או לפחות במאה העשרים ואחת . -- אולי היית ניסער מידי שכתבת את ההודעה הזאת . אני מקווה שבפגישה במוצ``ש לא תתן לי מכות בגלל מה שכתבתי כאן :0)) ---- ....

למעלה