לאלכס ולכל "שונאי" אגד

מצב
הנושא נעול.

o a k y

New member
../images/Emo45.gif

תודה על הביקורת הבונה
בתור "דרדק בן 20 שהכל בא לו על מגש של כסף", ביליתי ימים שלמים בשיחות טלפון עם אנשים מכל קשת עולם התחבורה הציבורית בישראל בכדי להזמין אותם להשתתף עמנו בפורום (לשמחתי, חלקם הגדול קורא קבוע בפורום, גם אם לא משתתף באופן פעיל). אם אינך מסוגל לחלוק עימנו מהידע שלך מבלי לפגוע בגולשי הפורום הצעירים, נאלץ להסתדר בלעדיו. אף אחד לא זילזל "באלה שבנו את המדינה", אתה מוזמן לגלוש לדפים קודמים בפורום ולקרוא את התגובות על עשרות פריטי תחבורה ציבורית היסטוריים שהוצגו כאן. נניח שמישהו לא מסכים עם דעתך, זה עדיין לא נותן לך את הזכות להכליל על עשרות חברי פורום ולפגוע בי כאדם שמשקיע מזמנו הפרטי בניסיון לבנות כאן קהילה מגובשת של חובבי תחבורה ציבורית בישראל (ללא הבדלי גיל).

יהוושע

New member
אורן , אל תיפגע ממנו ,כתבתי לו מכתב

תודה על הביקורת הבונה
בתור "דרדק בן 20 שהכל בא לו על מגש של כסף", ביליתי ימים שלמים בשיחות טלפון עם אנשים מכל קשת עולם התחבורה הציבורית בישראל בכדי להזמין אותם להשתתף עמנו בפורום (לשמחתי, חלקם הגדול קורא קבוע בפורום, גם אם לא משתתף באופן פעיל). אם אינך מסוגל לחלוק עימנו מהידע שלך מבלי לפגוע בגולשי הפורום הצעירים, נאלץ להסתדר בלעדיו. אף אחד לא זילזל "באלה שבנו את המדינה", אתה מוזמן לגלוש לדפים קודמים בפורום ולקרוא את התגובות על עשרות פריטי תחבורה ציבורית היסטוריים שהוצגו כאן. נניח שמישהו לא מסכים עם דעתך, זה עדיין לא נותן לך את הזכות להכליל על עשרות חברי פורום ולפגוע בי כאדם שמשקיע מזמנו הפרטי בניסיון לבנות כאן קהילה מגובשת של חובבי תחבורה ציבורית בישראל (ללא הבדלי גיל).
אורן , אל תיפגע ממנו ,כתבתי לו מכתב
מפורט להלן , שמסכם את כול הנושא . חבל להכביר על כך מילים מיותרות , הוא נראה לי סתם truble maker .

יהוושע

New member
לא חבל על העצבים שלך? תרגיע קצת

גם אני "יתן" דוגמאות...
לדרדקים של בית רבן הפורום מסקרן אותי כמומחה לתחבורה ולכן עברתי על החומר ה"מרתק" אינני מוכן להתפלמס היות ואני מכיר את נושא אגד ולכם ילדים בני 20 מינוס אין ידע מינימלי על אגד פרט מהלינצים ש"אנשים טובים" עורכים. אשר לאורן, כמו שאר ילדי ישראל יש לך בעיה בהבנת הנקרא, קרא בעיון שנית את מה שכתבתי ותספר לי על מה אתה נזעק? היכן הפגיעה??? (אבל לפגוע באגד זה בסדר!!!) ולפבליקו ידידי הצעיר (כותבים אתן ולא יתן) אני יכול לתת עשרות דוגמאות על קווים שחברה פרטית לא היתה נוגעת בהם ואגד ממשיך לבצע יום יום שנה שנה. ועוד פעם פבליקו (הבנת הנקרא יעני) אגד לא קובע את המחירים, הם נקבעים שרירותית במשרד התחבורה. מדוע מחירי ה"חברות החדשות" נמוכים, כלכלית זאת התאבדות אבל הם חושבים על העתיד (בניהול של אלה שמחזיקים את המדינה בביצים) מתעתדים לכבוש את התחבורה הציבורית ואז..... מנהלי החברה הלונדונית לתחבורה ומנהלי חברת "גריהאונד" האמריקאית הם שהכתירו את אגד בתואר חברת התחבורה המתקדמת בעולם... בושה לשמוע ילדים שהכל בא להם על מגש של כסף מזלזלים באלה ש"בנו את המדינה" אותם חלוצי תחבורה בדמם ובזעתם בנו את התחבורה הציבורית אתם מנסים בציניות לקבור את זכותם הלגיטימית לטובת בעלי ממון שלוקחים בכח את עמלם של הנ"ל נוסעים בקווים ומשתמשים בתחנות ובידע של אגד היות ושר זה או אחר החליט לעשות לעצמו הון פוליטי ויחסי ציבור... אבל תזכרו את דברי, מי שרוצה חברות שכל מה שמענין אותם זה כסף וכח, זה מה שמגיע לו מענין שבבלתניקים מפורומים אחרים (טיולים למשל) הגיעו לבבלט גם כאן ול"מנהל הפורום" אני מציע, מומחיותם של בני החמישים תעלה את קרנו של הפורום הזה, "תחבורה" הנו נושא מורכב מדי. לבני הנוער אין מספיק נסיון וידע על מנת להיות מספיק אוביקטיביים. שיהיה רק טוב דיקסי
גם " ילדים " יכולים להביע את דעתם בכול נושא ובכול עניין ואינם חבים דבר לאיש . הסיגנון שלך וולגרי ודוחה , יש דרך לכתוב דברים ולהביע דעה בכול נושא ועניין , ומותר ואף רצוי להתווכח אך בצורה הולמת . אין כאן " בבלתניקים " , יש כאן " ילדים " שלדעתי בתחומים מסויימים עולים בידיעותיהם על " מבוגרים " רבים . לא זה המקום להוציא כעס ועצבים בצורה גסה על משתתפי הפורום הנכבדים , אפילו אם אתה צאצא למייסדי אגד או איש אגד בעצמך , ומותר למתוח ביקורת על הקואופרטיב המהולל . עצתי לך : לפני שאתה שופך ב " קולמוסך " אש וגופרית על בני הפלוגתא שלך , תנשום עמוק , תנשוף , ותנסה להגיב בצורה מעודנת יותר . כול טוב לך ואריכות ימים .

יהוושע

New member
ההודעה הנ"ל היא למר dixi ה" עצ´בן "

גם " ילדים " יכולים להביע את דעתם בכול נושא ובכול עניין ואינם חבים דבר לאיש . הסיגנון שלך וולגרי ודוחה , יש דרך לכתוב דברים ולהביע דעה בכול נושא ועניין , ומותר ואף רצוי להתווכח אך בצורה הולמת . אין כאן " בבלתניקים " , יש כאן " ילדים " שלדעתי בתחומים מסויימים עולים בידיעותיהם על " מבוגרים " רבים . לא זה המקום להוציא כעס ועצבים בצורה גסה על משתתפי הפורום הנכבדים , אפילו אם אתה צאצא למייסדי אגד או איש אגד בעצמך , ומותר למתוח ביקורת על הקואופרטיב המהולל . עצתי לך : לפני שאתה שופך ב " קולמוסך " אש וגופרית על בני הפלוגתא שלך , תנשום עמוק , תנשוף , ותנסה להגיב בצורה מעודנת יותר . כול טוב לך ואריכות ימים .
ההודעה הנ"ל היא למר dixi ה" עצ´בן "

מהותו של שירות (2)

לאלכס ולכל "שונאי" אגד
אלכס מתוק שלי אינני רוצה להעליב אותך אבל לפי השם אני יכול לנחש שאתה "גחליץ" ואם אינך מכיר את תרגום המילה אז אתה כזה על אחת כמה וכמה. חברת אגד וכל אותם חברות שיצרו את האיחוד היו על מפת התחבורה בשנים שהסבא רבא שלך עדין אכל מסיר הבשר ברוסיה או באנגליה. חברי אגד סיכנו את נפשם על כיבוש הארץ הזאת. הם בנו בדמם ובזעת אפם את התחבורה הציבורית בארץ, הם הראשונים שהסיעו עולים, שהשתתפו יחד עם האוטובוסים בכל מלחמות ישראל, הקווים מגיעים להם בזכות ולא בחסד. זכותך לנסוע בחברות אחרות (הם נוסעים על הקווים שאגד בנה ועוצרים בתחנות שאגד בנה) אבל אל תכניס את אגד לפיך הגחליצי (בסך הכל אתה מעשיר את חמש עשרה המשפחות שמחזיקות את הארץ בביצים) אז כשאגד לא יהיו יותר (הדינוזאורים מתים) אותם חברות שהיום אתה כל כך מהלל אותם, יסעו לאן שכדאי להם, בתדירות שכדאית להם ובמחירים שהם יקבעו (אגד נוסע לעל מקום אפילו אם אין כדאיות כלכלית, בתדירות ובמחירים שהממשלה המצחיקה שלך מחליטה) ודרך אגב גם חברות התחבורה האנגליות שולחות נציגים ללמוד ולהשתלם באגד שלא לדבר על סימינרים שחברות תחבורה רבות בעולם עוברים באגד כי מי שמבין בתחבורה ציבורית יודע עד כמה אגד היא חברה מתקדמת. דיקסי
מהותו של שירות (2)

מצב
הנושא נעול.
למעלה