לאלו דברים הייתם רוצים להגיע בחלום צלול?

silverhawk

New member
לאלו דברים הייתם רוצים להגיע בחלום צלול?

כולנו מכירים את הכיף וההנאה בחלומות הצלולים, אבל לחלום הצלול ישנם אף רבדים עמוקים יותר: החל מהתגברות על פחדים ופוביות, דרך התחברות למאגרי יצירתיות עמוקים ועד להכרות אינטימית עם תת-המודע. אם הכל היה פתוח בפניכם, מה אתם הייתם רוצים להשיג בחלום הצלול (וכן, ניתן להתייחס גם לנושאים יותר על-טבעיים, גם אם אני אישית אחלוק עליכם
)?

recklesszombie

New member
ללא נושא

באופן כללי בעיקר לפגוש ולדבר עם אנשים מסויימים, לראות איך התת מודע שלי מציג אותם, ליצור מקומות ודברים מסויימים ולחקור כמה אני יכולה לעשות בחלום. לאחרונה אני רוצה למצוא דמות שתייצג את התת מודע שלי ולדבר איתה אבל אני מחצללת פחות, מקווה שאני אצליח מתישהו.. אה, ולעוף, היו לי רק איזה שני חלומות שבאמת עפתי בלי ליפול |: ואם כבר נושאים יותר על טבעיים, חלימה משותפת.

silverhawk

New member
על הנושאים הראשונים את יכולה לעבוד:

דרך טובה לזימון אנשים היא ללכת למקום שבו קיים סיכוי טוב שתפגשי אותם בחיים האמיתיים, ולפני שאת נכנסת, להגיד לעצמך שהם יהיו שם ולהאמין בכך. אם מדובר בדמויות שלא פגשת במציאות, את יכולה להשתמש בשיטת הדלת, שעובדת על אוות עקרון (ללכת דלת סגורה, לשכנע את עצמך שאותו אדם יהיה מאחוריה ואז לפתוח אותה). בנוגע לדמות, שני דברים: קודם כל, כל דמות בחלום נובעת מתת-המודע שלך ומייצגת פן מסוים בך, ברמה זו או אחרת. עם זאת, את בהחלט יכולה לנסות ליצור דמות קבועה שתופיע בחלומות (אליה אנו מתייחסים בד"כ כמדריך חלומות). הדרך הפשוטה ביותר לכך היא ללכת לדמות שמופיעה בחלום (רצוי דמות חוזרת) ופשוט לבקש זאת ממנה. היא אמנם לא בהכרח תסכים (וגם אם כן, לא בהכרח תחזור), אבל זה בהחלט שווה ניסיון. ביחס לתעופה, זה עניין של אימון. תעופה היא אחת החוויות המהנות בחלום צלול, אך בד בבד גם אחת הקשות לביצוע (אם לא ה
). מצד שני, אחרי שמשתלטים על העניין, היא נהיית כבר די פשוטה. אני מציע שתציצי בקישורי הפורום, ערכנו בעבר מספר שרשורים עם עצות לתעופה, ואני בטוח שהן יעזרו לך. באשר לחלימה משותפת... נו, לדעתי הכי קרוב שתוכלי להגיע לכך זה לראות את הסרט Inception, אבל היי, דברים מטורפים יותר כבר קרו.
שיהיה בהצלחה!

למעלה