לאלה שאחרי על איזה תיק לעגלה אתן ממליצות?

hilaa11

New member
לאלה שאחרי על איזה תיק לעגלה אתן ממליצות?

שמעתי שגיטה מעולים (הגדולים)

hillala2

New member
את הגדול, לא יודעת לגבי המספר...

לקחנו תיק ורוד- אני יודעת שזה יותר מידי של "בנות", אבל העגלה שלנו שחורה- אפורה (בייבי ג'וגר) אז רציתי שיהיה משהו בצבע של בנות....כי יש לנו תאומות

hilaa11

New member
גם לנו יש בנות ולקחנו בייבי ג'וגר אדומה.

אני מתלבטת לגבי צבע התיק

animated

New member
baby jogger

after a research i found out the baby jogger can't be used from age 0 what are you planning to do for the begining?

נ ב ט ו ט

New member
ראשית אפשר לשים קרש

ושנית, מגיל אפס אני לא ממש הולכת להסתובב איתם הרבה... אבל אולי אני ממש טועה ? את זה אגלה בקרוב

נ ב ט ו ט

New member
אני הזמנתי את קמפיונלה

יש שם יותר מקום לבקבוקים והגודל כמו של גיטה מי שהמליצה לי היא אמא לתאומות נחמד גם שאפשר להזמין תיק בצבע שרוצים כי תופרים לכם אותו אישית. (אגב, מצחיק לראות את השירשור שלכן כי השמות שלכן דומים
)

נ ב ט ו ט

New member
והצבע

גם לנו יהיה בייבי ג'וגר אדומה (ב"ה) והזמנתי תיק שחור עם פס ורוכסנים אדומים

נ ב ט ו ט

New member
ואם אתן רוצות את הפרטים של החנות לה'קמפניולה

החנות ברעננה, אבל שעות הקבלה שלהם מטורפות הנה הלינק לאתר שלהם אבל אני אומרת מראש - שממש ממש ממש אי אפשר להתרשם מהתיקים צריך ללכת לראות (החנות לא רחוקה מ "טוב לי לתינוק" - מי שמכירה)

מגי2007

New member
תיק

אני מאוד מרוצה מהתיק עגלה של outdoor. הוא גדול, ככה שיש מקום, יש בו מזרן החתלה, והוא תיק גב.

עינתי6

New member
היצרן ממליץ על שימוש מגיל 5 חודשים אבל...

לדעתי זה רק בגלל שאין לה שכיבה של 180 מעלות. היה על הנושא הזה דיונים שלמים ובפועל כולם משתמשים בה מגיל 0. יש קרש שאפשר לשים כדי להקשיח את גב המושב ואז היא מגעיה ל- 170-175 מעלות שלדעתי זה מספיק, אפילו מגיל 0 (אי אפשר להשכיב בה על הבטן, אבל גם ככה לא מומלץ להשכיב יותר מידי במשך היום וזה לא שהיא מיטה...) כך שאני מתכוונת להתשמש בה מגיל 0 וכששאלתי אנשים שיש להם אותה כבר הרבה זמן אמרו לי שהשתמשו בה מגיל 0 ואאין עם זה בעיה... החלטה שלך

shiralan

New member
מינשארי משילב

משמש אותנו לא רע.... (אבל קיץ והבגדים להחלפה כמעט לא תופסים מקום) בחורף תהיה בעיה ונצטרך גם שקית נוספת. כשאני רציתי לקנות תיק הרצנו שירשור גדול על העניין פה בפורום והמליצו בעיקר על הקמפיונלה ועל הגיטה. כל הבנות אמרו שתמיד צריך עוד שקית עם בגדים, לא משנה איזה תיק קונים..... אף פעם אין מספיק מקום. בסוף קיבלתי מתנה את המינשארי והוא משמש אותי כי יש בו הרבה תאים והוא "חכם" (תא קדמי עם פתח לשליפת מגבונים, בא עם משטח החתלה שליף וכו')והכי חשוב, נתלה טוב על העגלה ואפשר לשאת אותו על הגב (נהיה כבד וקשה לשאת על הכתף)

נ ב ט ו ט

New member
לגבי עגלות - אין תשובה איזו טובה יותר

כי טובה זה למי טובה? עגלה יכולה להתאים לך יותר או פחות אין עגלה טובה יותר או פחות מי שחשוב לה שהעגלה תהיה צרה - קונה מקלרן (בקיפול מטריה שאפשר לקבצ'ץ' במעלית) מי שחשוב לה שהעגלה תהיה קלה - קונה פג (ומכסימום מחליפה אצל היצרן את הגלגלים לגדולים יותר) ויש עיניין של מחיר, גלגלים גדולים (לתנאי שטח קשים), ידית אחיזה אחת (ולא שתיים), קלות הקיפול, זוית שכיבה, רכבת או ישיבה זה ליד זה ועוד ועוד פרמטרים.... לי אישית היה חשוב שיהיו גלגלים גדולים, ידית אחיזה אחת, ועגלה צרה באופן סביר ולכן הלכתי על הבייבי ג'וגר (הייתי קונה מאונטיין באגי אך אין מי שיביא לי אותה מחו"ל) ה FirstWheel רחבה מידי עבורי - אבל אולי עבורך היא סבבה, תלוי מה הדרישות שלך. את צריכה לעשות רשימה של כל הפרמטרים ולסמן מה הכי חשוב לך ועל זה ללכת כי עגלת תאומים מושלמת הרי אין....

למעלה