לאיש שרצח אותי ריגשית ....

SADNESS11

New member
לאיש שרצח אותי ריגשית ....

שהייתי בת 18 וקצת... שינה שיחת טלפון את חיי בצורה זאת או אחרת. לא האמנתי למשמע אוזני . התקשרת אלי. אמרת שקיבלת את הטלפון שלי ממנו. ממנו. מישהו שחשבתי שאהבתי.. לא האמנתי שהוא יתן את הטלפון שלי. ועוד ל"סתם בחור" שבצבא איתו.. כבר מהשיחת טלפון הראשונה פסלתי אותך.. לא רציתי . האמנתי בלב שהמניעים שלך לא טהורים. משהו שהתברר בהמשך הדרך כנכון. לא רציתי לתת הזמדנות.. להיפגש. לראות מי אתה. למרות שכבר בטלפון נשמעת מיוחד. בסוף שוכנעתי. הסכמתי שניפגש. ירדתי למטה. והוקסמתי. מהעיינים הכחולות העמוקות שלך.. מהשפתיים הבשרניות.. היית כזה מקסים. יום אחרי זה התקשרת שוב.. ומאז התחיל משהו מדהים עבורי. התקשרת.. חיזרת... עם כל שיחת טלפון ושניפגשנו הרגשתי שאני מתאהבת בך יותר ויותר.. גרמת לי לראות עולם שלא ידעתי.. היית הכל... הבאתי אותך הביתה.. כולם הוקסמו לא פחות ממני. לימדת אותי מהי נשיקה אמיתית.. להיות ערומה ליד בחור... היית הראשון... רציתי שתהיה הראשון שלי! התאהבתי בך ברמות כואבות. והיית. כבר אחרי חשתי בשינוי בך.. אתה כבר לא מתקשר לשאול איפה אני. ומה אני עושה. ומתי נתראה. ולא אומר שאתה מתגעגע ושאתה אוהב. מה עשיתי לא טוב? פעם אמרת לי שאני טובה מידי. ועברו כמה ימים ופשוט נעלמת. ככה סתם. אחרי שאמרת שאתה אוהב. אחרי ששכבנו. הכאב היה קשה מנשוא. שנה הייתי בדיכאון. בכיתי ימים ולילות.. לחיים לו היו משמעות בלעדייך. לא האמנתי כמה כואבת יכולה להיות אהבה . הזמן עבר. התחלתי להתאושש. ודווקא אז חזרת שוב לחיי. התקשרת. אמרת שאתה מתגעגע.. שאתה רוצה שניפגש. ליבי כאב מרוב התרגשות. ואז באו שנתיים של פגישות של מתי שאתה רוצה ומתי שלך נוח. לא היה אכפת לי.. העיקר לראות אותך ולחבק אותך.. ולהרגיש אותך... התבוננתי בך בכאב לב. אחרי כל מפגש כזה הייתי בוכה כמה ימים. ואז משהו בתוכי נדפק.רציתי לצאת עם אחרים.. לשכב עם אחרים. העיקר לשכוח אותך. ועשיתי את זה. התנהגתי כמו גבר. ראיתי בבנים מה שהם ראו בי. לימים אנחנו ניתקנו קשר. ואני הבנתי שכמה שרחוק ממך יותר טוב. עברו 4 שנים. וליבי עדיין כואב. אני עדיין מידי פעם חולמת עלייך בלילות.. אני מתגעגעת.. כל כך רוצה לחבק אותך.. לנשק אותך.. למה אני מרגישה שלעולם אני לא אתאהב? האם אתה מבין איך ניפצת את ליבי לרסיסים?? אפילו את האומץ לסיים את זה כמו שצריך לא היה לך. ועל זה אני לא אסלח לך לעולם. לעולם לא תמצא מישהי שאהבה אותך כמוני. אתה אוהב רוע. ומה לעשות. אני לא כזאת מקווה שטוב לך איפה שאתה עכשיו. ושיום יבוא ותלמד מהי אהבה אמיתית. שאני שומעת את השם שלך ליבי פועם במהירות ואני יודעת שאם ניפגש יהיה לי רע. מקווה לא לדעת מה איתך ולא לראות אותך לעולם יותר. אוהבת עד כאב.... אני

לאישה....שאת...

אישה... את אישה... כי האו הפך אותך לאישה .. מהיום בו הייתם יחד... מהיום שבו הרגשת שהלב שלך אוהב... מכירה את ההרגשה הזאת שאת... התמימה חושבת שאהבה הזאת תישאר לנצח... שאהבה הזאת לא תיגמר לעולם... שאת חושבת שאת הפירפורים בבטן גם הוא מרגיש.. וש... הנשיקה מיוחדת גם בעינייו... אישה... ימים עוברים... וכמו שהימים שלי עברו למדתי בחיים ... למדתי שמה שאני מרגישה ... זה שלצידי מרגיש אחרת לגמריי.. אחד יכול להרגיש יותר... ואחד כלל לא להרגיש.. ואני מכירה את זה... שאת מרגישה שרוצחים לך את הרגש.. שאת נשרפת... שאת רוצה להמשיך אבל... זה מושך אותך... אבל את חייבת להבין... חייבת להבין... ש... כולנו... כולנו... אנשים רעים.. כולנו פוגעים ונפגעים... כולנו... חארות... אני בטוחה שגם את פגעת במישהו... ויכול להיות שאפילו מבלי שידעת.. כולנו .. לא רואים את מה שאנחנו עושים אלה רק את מה שעושים לנו... אנחנו בעולם שכזה שכולנו נפגעים.. כולנו.... 4 שנים זה המון זמן... בישביל להישאר באותה נקודה... לדעתי הדרך לשיכחה... היא לא לשכב עם כל עובר ושב... אלה להפך... את צריכה את הזמן לעצמך... לבד... להבין את עצמך... לומר לעצמך לאן את פונה... להמשיך ישר... זה להישאר באהבה הזאת... שאת לא מקבלת ממנה דבר... ורק נפגעת... לפנות שמאלה או ימינה זה להמשיך... להמשיך עד שתמצאי גבר אחר... שיתן לך את כל מה שאת רק רוצה וצריכה. שיהיה לך בהצלחה בבחירה... מקווה שבחרת את מה שאני חושבת... להית..

מה אגיד לך??

אני יודעת ומבינה מה את עוברת, מה את מרגישה, כמוני כמוך, ההבדל הוא שאני מטעויות לא למדתי, ועברתי פעמיים מה שאת עברת פעם אחת. ולא זו לא תחרות למי יותר כואב.. הזדהות אמיתית מבפנים.. ואז נתקלתי במישהו קצת חכם ממני שאמר לי דבר חשוב, אהבה לא לומדים, כי אי אפשר, ומאות פעמים טועים, אין ללמוד מהי הדרך הנכונה לאהוב, החוכמה היא לא לתת לכאב הזה לעצור בעדך, להמשיך לאהוב להמשיך להתאהב ולדעת שיכול להיות שיום יבוא והאהבה הגדולה שחשת תברר כטעות גדולה. אבל גם אז אין להתייאש! כי האהבה נמצאת בתוכך, היא לא בורחת, כמוה הרגש שלך. הוא קיים את פשוט צריכה למצוא אותו שוב ושוב עד שתגיעי לאחד שמגיע לך לאהוב אותו ומגיע לו לאהוב אותך ואז תמצאי אהבה אמיתית. ואז תראי שכל זה היה שווה. תמשיכי לחפש, ליהיא

למעלה