לאינטואיצייה שלי...

לאינטואיצייה שלי...

לאינטואיציה שלי אני מצטערת שהמון פעמים האמנתי לאחרים במקום להאמין לך, הרגש תמיד צדק אבל צו הלב אמר אחרת לכן אני באמת ממש מצטערת זו אולי לא חוכמה לדעת שצדקתי ושאם הייתי עושה את זה "my way" כמו בשיר של פרנק סינטרה, אולי לא הייתי מתחבטת בעצמי כל כך הרבה, חשבתי שאם אמחל על כבודי יהיו לידי אלה שאהבתי והקרבתי בשבילם חלמתי שהם עוטפים אותי באהבתם זה כל מה שרציתי וזה החטא שלי היחידי שלא הקשבתי למה שאמרת ועכשיו אני לבדי אפילו את, אינטואיציה יקרה כבר לא עובדת, לא מצליחה לשוב ולהרגיש דיכאתי אותך כל כך הרבה, תסלחי ל אני מבטיחה שהיום אני הרבה יותר חכמה למדתי מהטעויות למדתי לא להאמין באף אחד מלבדך את הנאמנה היחידה לי היית איתי תמיד ואף פעם לא העזת לומר לי "אמרתי לך" נתת לי לטעות ולהבין שאת לא האוייבת שלי זה הם... כל אלה שהאמנתי שרוצים בשבילי את הטוב ביותר והנה איפה אני היום? המציאות שלי נראית כמו חלום רע כי רציתי להיות נאהבת.

ה מוזה

New member
החברה הכי טובה

היא האינטואיציה,הקול הפנימי שאיש לא שומע רק אנחנו שומעים אותו לוחש ולפעמים גם צורח כ"כ מזדהה ומבינה את התחושה של ההבנה הזו שהאינטואיציה בסופו של דבר ולרוב במבט לאחור היא החברה הכי טובה,לו רק הקשבנו לה..... כמה פעמים מתעלמים ממנה,משתיקים אותה ואז מתעוררים עם ההבנה שהתחושה הראשונית האינסטינקט הפנימי הוא הטהור והאמיתי ביותר האינטואציה שלך היא חברת אמת טובה והיא תמשיך ללחוש לך אם רק תקשיבי בין כל הקולות,ההגיון הפחד האכזבות לקול השקט ביותר תמצאי אותה שוב מובילה אותך למציאות אוהבת יותר עבורך מכתב מלא בתובנות מסע החיים כמה מדהים שבכל צעד קדימה אנחנו מבינים שבראשית היא דרך לא רעה בכלל ~
~

../images/Emo140.gifתודה מוזי

אפשר לקרוא לך ככה יקירה? את נשמה טהורה ואת הבית השני שלי בר ראשון בבוקר כשאני קמה אני בה עם הכוס קפה לכאן לקרוא ולתרגש והדבר האחרון שאני עושה לפני לכתי לישון ללמוד עוד דבר או שניים על החיים!!! אוהבת'ותך מוזי

cheelly33

New member
האינטואיציה...

רק היום אני מבינה בעצם שהאינטואיציה שלנו היא בעצם ה"ילדה הפנימית" שבנו. ולכן היא כל כך נאמנה לנו . לימדי להקשיב לה , לימדי להכיר בה ולאהוב אותה. טפחי אותה וגדלי אותה מפני שהיא תחזיר לך המון אהבה בחזרה. אני יכולה להעיד על עצמי שמאז שחידשתי איתה את היחסים, אני מרגישה מלאה יותר וטועה פחות... לכי עם הלב שלך, יש לך חיים שלמים בפנים! והם יפים! תודה על שהזכרת לי שעוד לא אמרתי היום לאינטואיציה שלי שאני אוהבת אותה.

cheelly33

New member
מצאתי לך שיר מדהים בנושא

הקשבתי לי למוסיקה (כי זה מה שאני עושה כשאני מוטרדת.. וגם שלא..
) והקשבתי למילים של השיר , ולא יכולתי שלא לחשוב עליך מיד. אז חזרתי לפורום והנה אני כותבת לך את המילים. רק בשבילך! "אל תשכח לשמוח גם בחלקי ואל תמנע מלבכות כשעצוב תנצל עד תום כל עוד אתה תמים תלמד לוותר ואל תוותר על החיים. כי בחיים הכל עובר מטעויות למד והשתפר מה שקולך הפנימי אומר, זו האמת שלך לא, לסלוח זו לא חולשה נצור אהבה בדרכך ודע, את כל הסובב אותך. אל תלך בדרכו של אחר ואל תיכנע לחולשות שבגוף שא בעול בכתפיים איתנות ותאמין ותאמין, רק תאמין" (בית הבובות)

למעלה