לאיזה דיסק של גלי

לאיזה דיסק של גלי../images/Emo56.gif

אתם הכי מתחברים לאחרונה? אני לא יודע מה איתכם, אבל אצלי כל כמה זמן יש דיסק אחר שאני מתחיל לשמוע אותו לעיתים קורובות בלופ(ורק אותו!). אצלי כרגע זה גלידה
אולי בגלל התקופה שאני עובר עכשיו
מה איתכם?

שרית7

New member
הדיסק מס' 1 שלי הוא קח אותי הביתה

אני מאוד אוהבת גם את האלבום הראשון של גלי - נסיך החלומות היא נשמעת שם פשוט כמו מלאך קול צלול טהור ובתולי כזה. ואני מאוד אוהבת גם את האלבום בראשית לא פחות מאשר את אמצע ספטמבר וצעד אחד לפני הנהר.

אוקיי אבל../images/Emo56.gif

התכוונתי איזה דיסק יוצא לך לשמוע הכי הרבה לאחרונה? או שאצלך אין משהו קבוע, אלא פשוט כלפעם דיסק אחר?

קח אותי הביתה

זה האלבום שלי. דרך ארוכה, זה השיר של גלי הכי גדול. השני הוא, הזמן גלגל ענק.

שרית7

New member
גם אצלי דרך ארוכה במקום ה1 ללא

מתחרים. אני מאוד אוהבת גם את אל תשכח, ניסיון נוסף, עד שנשיב דואט פרידה וגם את מחכה לו שישוב

אני לאחרונה שומע הרבה את הדיסק

"חבק אותי לאט" אחרי שהזנחתי אותו די הרבה זמן.

hilali1

New member
שום דיסק של גלי ../images/Emo10.gif

אני לא בתקופה של שירי גלי.
עיצומים שכחתם? סתם לא.. פשוט לא מתאים לעכשיו. אני שומעת בתקופה האחרונה הרבה מירי מסיקה, ברי סחרוף , וכמובן יודית...

עדי 345

New member
נכון להיום: "נסיך החלומות"

בהופעה האחרונה (17.9, בקאמלוט), היו איתנו זוג חברים, פעם ראשונה שהיו בהופעה של גלי. הם התלהבו ויצאו נפעמים מההופעה!!! אבל...הם היו בטוחים ש "יש לך שמש" הוא מתוך "ראש כרוב". היום השמעתי להם את "נסיך החלומות", עם השיר שבאמת היה ב"ראש כרוב": "את קרן השמש", דואט עם אלי מגן. כתוצאה מכך, הם כמובן התאהבו בדיסק ו"הילוו" אותו ממני לתקופה בלתי מוגדרת.....(אני לא מוטרד, כי יש לי את התקליט המקורי!!!)

למעלה