לאחר שחיפשתי, זקוקה לעזרתכם

לאחר שחיפשתי, זקוקה לעזרתכם../images/Emo12.gif

בדקתי בכל מאמרי הגמילה
ולא מצאתי את תשובה לבעיה. כרגיל פונה אליכם, כי מניסיון עבר שהיה מאוד מוצלח אני תמיד מקבלת פה תשובות לעניין! ועכשיו לבעיה - בת של חברת מהעבודה כמעט בת 3, גמולה ביום מפיפי וגם בלילה אבל מידי שבועיים לערך היא מרטיבה בלילה ובכלל לא מרגישה שהרטיבה, האם נראה לכם כי מדובר בבעיה? היא יכולה לישון לילה שלם ספוגה/רטובה בפיפי שהכל סביבה כמובן גם רטוב. וכשאמא שלה מספרת לה בבוקר היא לא מבינה על מדובר. מה עושים?? תודה רבה

היא ישנה חזק

קודם כל עכשיו רק יותר מה שגורם ליותר פספוסים לגבי לא להרגיש - גם אצלנו היו מקרים שרק בבוקר שדביר קם הוא גילה שברח לו פיפי בלילה והוא אפילו לא הרגיש

גם אצלי היא גמולה כבר יותר מחצי שנה

ובשבועיים האחרונים היא מרטיבה כמעט כל לילה ואפילו בשנת צהריים היא אפילו לא תמיד מתעוררת מחכה גם אני לתשובות ולתבונות אצלי כל לילה היא מבטיחה לעצמה שהיא לא תעשה במיטה,קמה לשירותים 30 פעם לבד לפני שהיא נרדמת כי מפחדת לפספס ובסוף מתאכזבת מה עושים??? לא חושבת שקר לה,בכל זאת חלונות סגורים,לבושה היטב,מכוסה היטב...

../images/Emo182.gif גם לה לא קר

היא מכוסה טוב והרידיאטור עובד... האמא כבר ממש מתחילה לדאוג, אולי כדאי להעיר באמצע הלילה לפיפי?!?

../images/Emo4.gifאני לא חושבת שזה הפתרון

אולי זה סתם תקופת רגרסיה שקוראת לרבים מהילדים? אני בכל אופן נורא משתדלת להתעלם ולעודד שלא נורא ואפילו לי זה היה קורה שללתם דלקת בדרכי השתן? זו גם יכולה להיות סיבה

לא מעירים בלילה לפיפי - מפני שכך

השינה של הילדה נקטעת. בנוסף, אם מעירים ילד בלילה לפיפי, זה לא נותן פיתרון לטווח ארוך מפני שהפעולה שהוא עושה נעשית בצורה לא מודעת. הפיתרון: אורך רוח והרבה הרבה הרבה סבלנות. זה עובר עם הגיל כששלפוחית השתן גדלה.

גילור

New member
אני דווקא כן הערתי בלילה לפיפי. רק

במשל כמה שבועות. הקפדתי שזה יהיה פחות או יותר באותה שעה. עם הזמן הילדה למדה לקום לבד לעשות. אגב, אפילו לא הערתי בעצם. פשוט לקחתי לשירותים, הושבתי על האסלה. הילדה עשתה ממש מתוך שינה, והחזרתי למיטה.

למעלה