לאחר הרבה זמן בלי בעיות הם חזרו, הצילו!!!!

next25

New member
לאחר הרבה זמן בלי בעיות הם חזרו, הצילו!!!!

א. אם אני שם וידיגיטיגיגיטיזי אז הוא עובד מצוין, אם אני מנסה לשנות את השם שלו מ"כלי (ווידג'ט) חיצוני" למשהו אחר, החלון פשוט לא נפתח ונשאר סגור לא משנה מה אני עושה (גם אם אני לוחץ על החץ, החץ משנה את הצורה, החלון לא). אני מנסה לשים את זה:http://www.yeshiva.org.il/ask/scroller.asp?what=time ב. האם היה יום אחד אפשרות לקבוע גודל לחלון הוידיגיציט והוא לא היה גדול ב10 מידות מעל מה שיש בתוכו(תנו לי לכתוב בפיקסלים את הגובה הרצוי). בברכה אבישי

tryout

New member
תשובה לשאלה א.

גם אני נתקלתי בבעיה הזאת אבל אצלי כשאני עושה ריפרש זה פותר את הבעיה. ניסית את זה?

אורזיגל

New member
נכנסתי ל-OK וראיתי שבאחד הבלוגים שמופיעים

אצלי קיימת הרשומה הקודמת. ידעתי כי קיימת רשומה חדשה וקראתי אותה קודם לכן ישירות מקישור שקיבלתי במייל. אחר כך (כחצי שעה אחרי) נכנסתי ל-OK וכאמור שם הרשמה בבלוג זה לא היה מעודכןץ היה צורך לעשות REFRESH בשביל לעדכן.

Master Boo

New member
../images/Emo26.gif

1. באיזה דפדפן את גולשת? 2. איך את יודעת שהוא לא מתעדכן? האם את עדיין רואה עדכונים ישנים? 3. כשאת מרעננת קובייה ספציפית- העדכונים מתחדשים? אביתר.

אורזיגל

New member
1. אקספלורר

2. אני יודעת שמתעדכן כי אני מקבלת הודעת מייל על רשומה חדשה בבלוג. כרגע ה-OK מעודכן (לא יודעת אם זה מדד, כי לא היו רשומות חדשות בבלוגים שאני מנויה שלהם). 3. אני לא מרעננת קוביה, אלא את כל הדף.

Master Boo

New member
../images/Emo26.gif

לגבי 3- הבנתי שאת מרעננת את הדף, אבל אני רוצה שתבדקי אם לאחר שריעננת את הדף והעמוד לא מתעדכן, ריענון קובייה כן מעדכן את התכנים או לא.

Master Boo

New member
../images/Emo26.gif

1. הבעיה תוקנה- אתה מוזמן לבדוק ולחזור עם המצב
2. כן, בהחלט. אביתר.

next25

New member
למה אי אפשר לפתוח תיבה סגורה בליחיצה

זה כזה מעצבן כל פעם ללחוץ על החץ הפיצפון. ב. אולי תעשו תיבונת שהיה כתוב בה (טקסט לא תמונה), את היום והשעה ושזה יתעדכן כל שניה

Master Boo

New member
../images/Emo26.gif

1. מה הכוונה? איפה היית רוצה ללחוץ על מנת שהקובייה תפתח מחדש?

Master Boo

New member
../images/Emo26.gif

נוספה האפשרות ללחוץ לחיצה כפולה (double click) על הכותרת בשביל קיפול

next25

New member
עוד משהו קטן

למה הקוד הנ"ל לא עובד בתוך תיבת הסקריפטים. http://www.planetnana.co.il/he_date/

Master Boo

New member
../images/Emo26.gif

הקוד לא עובד מפני שהוא גדול מדי (בערך 8,000 תווים) ויש מגבלה של 4,000 תווים. המגבלה היא לטובת האנושות כולה
נוסף חיווי לשגיאה. מה שצריך לעשות זה לשים את כל הקוד הזה בקובץ על שרת מסוים, ואז בתיבת הווידג'ט לקרוא לקובץ.

למעלה