לאור שיעמום נוסף... החלטתי סופית

hili21

New member
לאור שיעמום נוסף... החלטתי סופית

להתחיל הודעה חדשה... אז אנשים תספרו לי מה קורה איתכם?..... מה חדש.....??... ושיהיה מעניין בבקשה.. חולה עלייכם.. הילי21

הילי..

האאאמממממ... את רוצה לשמוע מה קורה איתי..? ומה חדש אצלי..? אז ככה... אצלי חדש ש.. אני מתגעגעת אלייך... ו.. אני מתה עלייך !!! חי חי חי חי חי חי חי חי חי !!
מלאכית

hili21

New member
מלאכית...

טוב..כמו שאת רואה בעצמך..השיעמום הורג אנשים.. וכמובן..רציתי להגיד לך..ש... התגעגתי המון המון... אז... קחי כמה
ממני.. הילי21

הילי הילי הילי הילי הילי....

אכן משעמם לי גם... מרוב שיעמום יושב אני וחושב מה לעשות,הלכתי לראות מה קורה בשטח העבודה,לא זקוקים לי שם,חזרתי הביתה,נכנסתי שוב לפורום,יצאתי,נכנסתי,הגבתי,יצאתי,ככה כבר שעה... מה לעשות ??? אין לי מושג !!!!!!!!!!! אולי תבואי אליי,נעשה מעשים???? מעשים של ילדים חמודים,נשחק בארגז חול,קוביות,פאזלים,משהו..... משעעעעעעעעעעמממממממם ליייייייייייייי ברצצצצחחחחחח !!!!!!!!!!!! בארי <
רק לך>

באריייי וואו אתה ממש משועמם והילי

מאמי קטנה שליייייייייייי גם לי אין חיים אין לי כוח ללכת.... אוף. או לזוז מהבית. וחוצמזה אצלי לא קורה בינתים כלום -----נחשי מי חזר היום הביתה מהצבא? נכון...הוא---ששש אבל מי לא הולכת לראות אותו?--------נכון ...אני! שיטבע!

hili21

New member
אורעעעעעע....קרועה שכמוך..

ברור...מה לצאת בחום הזה?.....מה השתגעתי??... משעמם בסדר..אבל יש גבול..לא.? בכל אופן..אז..הוא חוזר..אה?......מה את מתכוונת לעשות בקשר לזה.? ואת יודעת שעוד מעט חג האהבה..תני לו להתאמץ קצת.. הרסת אותי בקטע של .....שיתבעעעעעעעע........ פחחחחחחח.....אני רק חושבת על זה שוב.....אני ניקרעת.. מתה עלייךךךךך... מהילי21

hili21

New member
בארי....מעשים..מה??.

כאילו אני מבינה שמשעמם..אבל מה המעשים האלה.???.. לאן הגעת??... ארגז חול, קוביות, פאזלים..קרעת אותתתתתתתי!!! אבל אולי באמת אפשר למצוא משהו מעניין לעשות..??..
חולה עלייך מתוק.. מהילי21

אם את רוצה...

אפשר לשחק גם במשחקים של מבוגרים... כמו אמת וחובה... מונופול וכו´... בארי <משועמם רצח>

דור 103

New member
אהלן לכולם

חזרתי מהים היה נורא כיף יש קצת מדוזות אבל לא נורא...נשרפתי טיפה כי לא היתה מישהי שמרחה אותי.......

hili21

New member
היי דור...

מי הולך לים כשיש מדוזות??... הייתי רק פעם אחת בים כל הקיץ הזה רק בגללם!!! זה שורףףףףףף בטירוף.. אבל אני שמחה שנהנת.. אגב..אני הילי21 נעים מאוד..

דור 103

New member
להילי.........

יש לי המלצה בשבילך ולכל מי שנצרב ממדוזות למרוח חומץ.......אומנם לא מריח משהו אבל עוזר בשום אופן לא מיים מתוקים.ודרך אגב יש לך ממש שם חמוד ביי......דור

הילה.......

אוליי תצאי קצת מהבית ותלכי לקניון...... את יודעת, יש שם חנויות, אנשים ועוד.... ככה תלכי ולא תשתעממי, אוליי תשבי באיזה מקום ותאכלי משהו???...

hili21

New member
זוהר..

אתה יודע איזה חום בחוץ???.. איזה בן אדם שפוי יוצא מהבית היום??... אולי רק לים..אבל ככה להסתובב??... מה אני משוגעת??.. אבל עזוב אותי..מה איתך??..מה חדש.?... מה אתה עומד לעשות באילת??... <מה השאלה הזאת?......כיף חיים..זה ברור> אוףףףףףףף גם אני רוצה!!! חולה עלייך הילי21

הילה.....

אני יודע איזה חום בחוץ..... אבל את יודעת בקניונים יש מיזוג ועוד.... גם ככה תראי אנשים חדשים ותלכי ברגל קצת..... אח"כ אם תתעייפי תחזרי תנוחי קצת...... לשם שינוי אוליי לא ישעמם לך כ"כ שתצטרכי לשתף אותנו בזה......

היליי המ...אופס... ../images/Emo12.gif

נכון שאמרתי שאין לי מה לעשות.... אבל...הממ. אני הולכת... כן אני יוצאת מהבית!!!!!!! חח אני אלך לקנות בגדים----משהו שתמיד עושה מצב רוח אז אני נוטשת אותך מאמי.. ובקשר אליו----אין לי מושג מה הולך להיות.... אז מאמוששששששש לאב יו ונדבר מאוחר יותר

hili21

New member
יא....איזה נטישה...

חפיף..ממי.. תהני... חולה עלייך..

SnoopyS*GirL

New member
הילה לה לה להההה...!!

אמממ.. שלא תגידי שאני לא מגיבה לך!! הפכתי עולמות.. ועוד יש לך דרישות את!! "שיהיה מעניין".. זה כבר מוגזם את לא חושבת?? טוב נו לפחות אמרת את מילת הקסם.. י´מגעילולה..!! אפילו עברתי על החוק בשביל ואת...את.. את.. מתעלמת!!..

למעלה