לאור מותה ללא עת של הגב' נור

אישון34

Well-known member
באם הייתם יודעים שאתם צפויים למות, עוד חודש לדוגמה, ויש לכם איכות חיים בחודש הנ"ל.

מה הייתם אתם רוצים לעשות בחודש זה.

אני לא מדבר על העמקת קשרים משפחתיים.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

בעצם הניסוח לא נכון - חודש הוא זמן רק להעמקת קשרים.

באם הייתה לכם שנת חיים אחת נוספת, אולי שנתיים. מה הייתם מעניקים לעצמכם בתחומי המין, האהבה והתשוקה.

שהייתי מציץ עוד חודש מה הייתי רואה?

אישוניאיש.
הגיע הזמן לרשום כרטיס ברכה לאדם שאתם באמת אוהבים - לעצמכם.

libbie37

Active member
באם הייתם יודעים שאתם צפויים למות, עוד חודש לדוגמה, ויש לכם איכות חיים בחודש הנ"ל.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

באם הייתה לכם שנת חיים אחת נוספת, אולי שנתיים. מה הייתם מעניקים לעצמכם בתחומי המין, האהבה והתשוקה.

אישוניאיש.
אם זה סקס: ואו פשוט חסרת עכבות לגמרי. שוכבת עם צעירים ממני ,מבוגרים ממני. מחליפה גברים כמו גרביים..יוצרת אוסף יזיזים שאפשר להפעיל כשבא לי.

Ellis Murphy

Well-known member
אם זה סקס: ואו פשוט חסרת עכבות לגמרי. שוכבת עם צעירים ממני ,מבוגרים ממני. מחליפה גברים כמו גרביים..יוצרת אוסף יזיזים שאפשר להפעיל כשבא לי.
בשביל זה את צריכה למות? תעשי את זה בלי למות, לא עדיף?

libbie37

Active member
קשה לי נפשית להשתרלל עד כדי כך כל עוד שאני בריאה....רק אם אין ברירה ואני עומדת למות:)

Vixq

New member
בהרגשה שלי את סקסית אמיתית !
כשמודיעים על החודש האחרון הדבר הראשון שקופץ בראש זה ״מה לא הספקנו ״
תשחררי עכשיו את החבל

אישוניאיש.
מצד אחד - נשארה לך שנה אחת לחיות, אם לא תשבור את הכללים ותתפרע בסקס עם כל מה שמתחשק לך בלי לספור אף אחד, לא תהיה הזדמנות נוספת.

מצד שני - ממילא אתה עומד למות, לפחות תדאג שיזכרו אותך לטובה, ולא תהיה האבא והבעל שמתביישים להזכיר אותו ולדבר עליו.

טוב שאנחנו לא יודעים מתי נמות. עדיף ככה :)

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מצד אחד - נשארה לך שנה אחת לחיות, אם לא תשבור את הכללים ותתפרע בסקס עם כל מה שמתחשק לך בלי לספור אף אחד, לא תהיה הזדמנות נוספת.

מצד שני - ממילא אתה עומד למות, לפחות תדאג שיזכרו אותך לטובה, ולא תהיה האבא והבעל שמתביישים להזכיר אותו ולדבר עליו.

טוב שאנחנו לא יודעים מתי נמות. עדיף ככה :)
דווקא יש כאלה שיודעים בדיוק מתי ימותו. בין היתר, אלה שאוחזים אקדח ביד או שמחזיקים כדורים בארון התרופות.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

אישוניאיש.
אין לך מושג כמה שאני שמחה שדקל בסדר..חיה ובועטת ואני כל פעם מחדש מצתמררת נוכח רוע צרוף.
ולענינינו:אני הייתי חולה בסרטן השד לפני 7 שנים ולמרות שלא אמרו לי "יש לך שנה לחיות"עדיין התחושה קשה כי אתה באמת רואה באונקולוגיה מקרים מאד קשים ורגישים.
אז מה אני הייתי עושה?
אני הייתי טסה עם שני הבנים לטיול לאיטליה.
הולכת לעשות אורגיה או מממשת את הפנטזיה של 2 גברים.
מנסה להיות עם אישה...
נפגשת עם alongrin על אפו וחמתו(הוא לא יסרב לי מרחמים)😍🤣😂
דואגת לבנים שלי עתידית ומכינה קלטת וידאו לפרידה
והאמת..וואווו...

אישון34

Well-known member
אין לך מושג כמה שאני שמחה שדקל בסדר..חיה ובועטת ואני כל פעם מחדש מצתמררת נוכח רוע צרוף.
ולענינינו:אני הייתי חולה בסרטן השד לפני 7 שנים ולמרות שלא אמרו לי "יש לך שנה לחיות"עדיין התחושה קשה כי אתה באמת רואה באונקולוגיה מקרים מאד קשים ורגישים.
אז מה אני הייתי עושה?
אני הייתי טסה עם שני הבנים לטיול לאיטליה.
הולכת לעשות אורגיה או מממשת את הפנטזיה של 2 גברים.
מנסה להיות עם אישה...
נפגשת עם alongrin על אפו וחמתו(הוא לא יסרב לי מרחמים)😍🤣😂
דואגת לבנים שלי עתידית ומכינה קלטת וידאו לפרידה
והאמת..וואווו...
נרגעתי שאני שומע שהגברת חייה ובועטת.

הייתי בטוח ששאריה יפתחו את כל ההודעות שלי איתה ויפיצו את דיברי הזימה שכמעט וכתבתי לה.

אישוניאיש.
שמח.

siziphus

Active member

אישוניאיש.
אולי הייתי מנסה לממש פנטזיות.
דברים שחשבתי שלעולם לא אנסה למרות שיש חשק, מסיבות שונות.
אולי גם מתוך העובדה שבעבר מימשתי חלק מהפנטזיות שלי וגיליתי שלא ממש אהבתי אותן - כך שאם ממילא יש לי שנה או שנתיים לא נותר לי המון זמן "להתחרט" על דברים שעשיתי וממש לא היו כמו שחשבתי שיהיו.
אבל האמת היא שאם הייתי מגלה שיש לי עוד שנה שנתיים כנראה שהייתי מנסה להשאיר חותם על העולם. להיות בן אדם טוב יותר למשפחתי ובכלל. אולי זה נשמע קיטשי - אבל זו האמת.

אישון34

Well-known member
אולי הייתי מנסה לממש פנטזיות.
דברים שחשבתי שלעולם לא אנסה למרות שיש חשק, מסיבות שונות.
אולי גם מתוך העובדה שבעבר מימשתי חלק מהפנטזיות שלי וגיליתי שלא ממש אהבתי אותן - כך שאם ממילא יש לי שנה או שנתיים לא נותר לי המון זמן "להתחרט" על דברים שעשיתי וממש לא היו כמו שחשבתי שיהיו.
אבל האמת היא שאם הייתי מגלה שיש לי עוד שנה שנתיים כנראה שהייתי מנסה להשאיר חותם על העולם. להיות בן אדם טוב יותר למשפחתי ובכלל. אולי זה נשמע קיטשי - אבל זו האמת.
מניח שהרוב ירצו את החיבוק של המוכר והאהוב.
__________________________________________________________________________________________________________________________________

יש לי דוד ז"ל שהיה חי את החיים הטובים. עשיר מאוד 4 ילדים ומאהבות בלי סוף.

פתאום חלה במחלה קשה ואז עזב את המאהבת וחזר לאישתו ואם ילדיו - לשארית חייו. (אומרים שהיא הציע לו את זה - למרות אהבה גדולה).

(ברגע של טמטום הוא העביר לפני ניתוח את הרכוש על שם אישתו, על מנת שלילדיו יהיה קיום באם לא ישרוד).

בכל אופן הוא שרד - והכסף בחלקו הלא קטן היה אצל האישה, והוא חזר לחיות איתה ועם המשפחה המורחבת - הוא לא הסכים לישון עמה באותו החדר.

כך שכל אחד היה לו חדר משלו - והוא היה מקבל ממנה סוג של תקציב.
_______________________________________________________________________________________________________________________________

היא תמיד הייתה מגלה שהוא ממשיך לשוחח עם הגברת שעברה לקאנדה והוא בא לישראל. מדובר על לפני הרבה שנים שאז שיחות טלפון היו ממכשיר ביתי והיו מאוד יקרות לחו"ל.
______________________________________________________________________________________________________________________________

הוא היה פה בפרישה, ענייני הילדים דרשו ממנו הרבה תשומת לב וטיפול.

חי פה עד למותו.

מניח שאישתו מאוד אהבה אותו - אבל היא דמות מורכבת מאוד מאוד הייתה.

הוא היה איש טוב, פשוט אדם טוב.

אישוניאיש.
אהבה זה דבר מוזר.

אבח"י

Well-known member
מצבי העתיד החביבים על פסיכולוגים התנהגותיים, מאמנים של קורס בן 3 חודשים ושאלוני אינטרנט שמרהיבים עוז ל"פענח את נפשך".
אבל, אם באמת נותר לי חודש, לצורך הענין הרי:
1. רוצה לחזור לגיל 12 בערך, עת גיליתי לראשונה את הזרג המענג בין רגליי וסקס עם צביקה שהתאהבתי בו בגלל שדמה לשחקן הבלונדי ב"פליפר" הדולפין.
2. הייתי מאוד רוצה לפגוש את רעיה, חברה לכיתה של אחי הבכור, השמיניסטית הנפלאה שלא התביישה וזיינה אותי כשהייתי בן 12 וחצי בערך, ולימדה אותי שיעור חשוב באומנות האהבה הגופנית.
3. אורגיה גדולה עם הרבה גופות צעירים, מוזיקה מטורפת וענני חשיש וקטורת סביב סביב
4. הפעם הראשונה עם בת זוגי, אחרי ארוחת "עוף בטחינה" שלא ממש צלחה, אבל הסקס, או אלוהים, הסקס...

Ellis Murphy

Well-known member
אה.... אני חושב שהייתי נוסע לעשות צלילה מתחת לקרח, לטייל בכמה מקומות שתמיד רציתי להיום בהם ובימים האחרונים לחיי הייתי מחסל כמה אנשים שאני מאמין בלב שלם שהעולם יהיה מקום טוב יותר בלעדיהם...

libbie37

Active member
אה.... אני חושב שהייתי נוסע לעשות צלילה מתחת לקרח, לטייל בכמה מקומות שתמיד רציתי להיום בהם ובימים האחרונים לחיי הייתי מחסל כמה אנשים שאני מאמין בלב שלם שהעולם יהיה מקום טוב יותר בלעדיהם...
על סקס לא ענית...משום מה?

Ellis Murphy

Well-known member
על סקס לא ענית...משום מה?
סקס זה ברור אבל זה כל כך צפוי מצד אחד ומצד שני מה אני יכול לעשות בסקס שונה אם אני עומד למות שאני לא יכול כשאני חי, בריא וחרמן?
אבל צלילה מתחת לקרח זה יקר מאוד, דורש התארגנות מטורפת ודי מסוכן.
גם לחסל כמה נבלות יכול לעלות לי בכלא להרבה מאוד זמן אבל אם אני ממילא עומד להתפגר אז מה אכפת לי להשאיר את העולם קצת יותר טוב לילידים שלי?

alongrin100

Well-known member
וואללה.
האמת שאני מסכים איתך.
כאילו מה כבר אפשר לחדש לנו בסקס?
אנחנו לא ילדים בני 20.
את הזמן הזה עדיף באמת להשקיע בלהשאיר את חותמך על האנושות.

אבח"י

Well-known member
תראה, אם
וואללה.
האמת שאני מסכים איתך.
כאילו מה כבר אפשר לחדש לנו בסקס?
אנחנו לא ילדים בני 20.
את הזמן הזה עדיף באמת להשקיע בלהשאיר את חותמך על האנושות.
יש לך ילדים, כבר השארת חותם גנטי על העולם :cool:

למעלה