לאור הביקוש, שרשור מיוחד - 3643 דן!

מצב
הנושא נעול.

רועִי

New member
אביתר אתה בא לקנות ביחד אוטובוס

מצויין - עד 120 מינימום !!!
שנת 84 נעשה ממנו גם בובה הנה פרטים מאתר אגד למכירה אוטובסים משומשים מרצדסO-303 (אוטובוס עירוני) מנוע OM 402 מיזוג אויר ,תיבת הילוכים אוטמטית מודלים 1982-1983

אני מעדיף מרצדס O305 מודל 1980 !

שנת 84 נעשה ממנו גם בובה הנה פרטים מאתר אגד למכירה אוטובסים משומשים מרצדסO-303 (אוטובוס עירוני) מנוע OM 402 מיזוג אויר ,תיבת הילוכים אוטמטית מודלים 1982-1983
אני מעדיף מרצדס O305 מודל 1980 !
ורק עם מרכב גרמני מקורי. אבל בינינו - אני מעדיף לקנות את קטר מס' 117 לכשיצא לגימלאות...

למד מהדוד: בכל יציאה מהבית קח את

שבוע שעבר ראיתי אחד בנמל התעופה
של פרנקפורט (בשירות הנמל) וקיללתי את עצמי שלא הייתה לי מצלמה!
המצלמה איתך לכל ארוע, לכל כביש ולכל פיגוע חנטריש ! אתה יכול אפילו לקחת "פוקט" קטנטונת (רק לתיעוד). מקסימום תזרוק אותה בבאגאז' במכונייה שלך - לכל מקרה שלא יהיה. פאשטייסט ?

alantan

New member
צודק - אבל גם ככה הסורק קפוט!

המצלמה איתך לכל ארוע, לכל כביש ולכל פיגוע חנטריש ! אתה יכול אפילו לקחת "פוקט" קטנטונת (רק לתיעוד). מקסימום תזרוק אותה בבאגאז' במכונייה שלך - לכל מקרה שלא יהיה. פאשטייסט ?
צודק - אבל גם ככה הסורק קפוט!

seffic

New member
אחלה תמונות! יש לי שאלה..

לאור הביקוש, שרשור מיוחד - 3643 דן!
או בשמו המלא: 40-713-54, M.A.N SL 200F, מודל 1984! נוסע כיום בקו 4 וחצי טור בקו 7 (חולון) אחה"צ. המיקום - מסוף רידינג. השרשור מוקדש לכל אוהבי הענתיקות שביניכם וכמובן - לאחים מזרחי!
אם האוטו' משנת 1984 על הכביש, איך הוא עדיין פעיל? הבנתי שלפי משרד הרישוי, כל מכונה לאחר 15 שנים, צריכה להיגרט. תקנו אותי אם אני טועה..

ארזS

New member
מנסה לענות ל-seffic

אם האוטו' משנת 1984 על הכביש, איך הוא עדיין פעיל? הבנתי שלפי משרד הרישוי, כל מכונה לאחר 15 שנים, צריכה להיגרט. תקנו אותי אם אני טועה..
מנסה לענות ל-seffic
כשיש שני אחים שעובדים כשותפים על האוטובוס הזה וכל שבוע עושים לאוטובוס ואקס ופוליש אז האוטובוס נראה כמו חדש והוא באמת כמו חדש כפי שאפשר לראות. ב"דן" באמת רצו כבר כמה פעמים לגרוט את האוטובוס הזה, אבל הרי לא גורטים אוטובוסים חדשים והאוטובוס הזה הוא "כמו חדש"! לא ידועה לי תקנה שצריכים לגרוט אוטובוסים אחרי 15 שנים. מה שכן האוטובוס הזה צריך לעבור 2 טסטים בשנה. והוא עובר את הטסטים "כמו גדול" ו"כמו חדש"!

רועִי

New member
שני החברה האלה

מנסה לענות ל-seffic
כשיש שני אחים שעובדים כשותפים על האוטובוס הזה וכל שבוע עושים לאוטובוס ואקס ופוליש אז האוטובוס נראה כמו חדש והוא באמת כמו חדש כפי שאפשר לראות. ב"דן" באמת רצו כבר כמה פעמים לגרוט את האוטובוס הזה, אבל הרי לא גורטים אוטובוסים חדשים והאוטובוס הזה הוא "כמו חדש"! לא ידועה לי תקנה שצריכים לגרוט אוטובוסים אחרי 15 שנים. מה שכן האוטובוס הזה צריך לעבור 2 טסטים בשנה. והוא עובר את הטסטים "כמו גדול" ו"כמו חדש"!
שני החברה האלה
אוהבים יותר את האוטובוס מאשר את הנשים שלהם

ofer3333niv

New member
למה?

שני החברה האלה
למה?
כי האוטובוס לא מדבר ולא נותן פקודות ולא צריך קוצי מוצי הוא תמיד יהיה 10 אם תטפל בו וכשהתרצה לבצע איתו את העבודה לא יגיד שכואב לו הראש או עשה כבחסה או גיהץ תמיד ישרת אותך נאמנה לפי היחס שתיתן לתקינותו

הם צודקים ! האוטובוס עדיף ! גם

שני החברה האלה
אוטובוס הוא אשה נוספת ובמקרה שלהם האשה הראשונה. אז מה ? אשתו של מזרחי בטח מבינה לליבו ולא מקנאה בדיזל היפה הזה !

האוטובוס הזה 3643

אוטובוס הוא אשה נוספת ובמקרה שלהם האשה הראשונה. אז מה ? אשתו של מזרחי בטח מבינה לליבו ולא מקנאה בדיזל היפה הזה !
האוטובוס הזה 3643
נסעתי בו לפני כמה ימים בקו 4 בתל אביב. בדרך כלל כשמגיע אוטובוס ישן אני עצבני כי בדרך כלל זה לא הכי נעים לנסוע באוטובוסים ענתיקות כאלה. אבל האוטובוס הזה בכלל לא נראה כמו אוטובוס ישן וגם לא נוסע כמו אוטובוס ישן. ובכלל הוא ממש כמו אוטובוס חדש !

רועִי

New member
כמו שציינתי יש לו אישור מיוחד לנוע

מנסה לענות ל-seffic
כמו שציינתי יש לו אישור מיוחד לנוע
במצבו

מצב
הנושא נעול.
למעלה