לאור בקשה מיוחדת יש סקר...

Funk Punk Girl

New member
../images/Emo103.gif

1.האם את מאמינה שתקבלי אהבה אמיתית שתמשך מעל 10 שנים?
יש לי אהבה אמיתית אבל וואלה מי יודע מה יהיה עוד 10 שנים 2.האם גברים ונשים זקוקים לאותה מידה של תשומת לב?
לא דעת 3.האם פעם רצית מישהי רק בגלל שהיא לא רצתה אותך?
לא 4.האם פעם שנאת מישהי,סתם בלי להכיר אותה?
אנלא שונאת אףחד אבל יש אנשים שיש לי הרגשה שהם חראות בלי להכיר 5.תפסת את הבת זוג שלך בוגדת בך,מה את עושה?
זורקת אותה 6.אם תיקחי את כל האנשים שאת מכירה ,לכמה מהם יש אהבה?
לא להרבה 7.האהבה נמצאת מעבר לפינה?
שלי פה 8.לאחר חודש הגעת למסקנה שהקשר לא בשבילך,איך תסיימי אותו?
אני יסביר לה שלא מתאים לי 9. (סתם שאלה בלי קשר מאיה בשבילך) סיגירה או גוינט?
בצבא רק סיגריה 10.כמה פעמים התאהבת בבחורה הלא נכונה?
פעם 1 11.לדעתך אהבה תמיד מנצחת?
לא 12.מה משמעות האהבה עבורך?
בטוב וברע 13.מה תעשי בשביל האהבה?
הרבה 14.מה את חושבת על הפגנת האהבה בפומבי?
יאללה 15.האם פינטזת פעם על החברה של החברה שלך או החבר?(מאיה תעני בכנות חיחי)
לא 16.האם חשוב לך מה חושבים אנשים אחרים על בת זוגתך?
החברים שלי כן 17.האיך היתה הפעם הראשונה שלך?(מאיה גם זה בשבילך...)
אחלה 18.משפט התחלה שהכי עושה לך את זה?
אנערף 19.האהבה הראשונה שלך היתה בגיל...?
17 20.שאת אומרת לא למה את מתכוונת?
ל... לא!

בוצ'ה עונה

1.האם את מאמינה שתקבלי אהבה אמיתית שתמשך מעל 10 שנים?אין לי פאקינג מושג מה יהיה קודם שאני יחייה עוד 10 שנים בעזרת השם!! 2.האם גברים ונשים זקוקים לאותה מידה של תשומת לב?ממש לא !!!בנות זקוקות בהרבה יותר אלה אם כן את יוצאת אם איזה גברון רגיש 3.האם פעם רצית מישהי רק בגלל שהיא לא רצתה אותך?זה קורה לכלום 4.האם פעם שנאת מישהי,סתם בלי להכיר אותה?חופשי.. 5.תפסת את הבת זוג שלך בוגדת בך,מה את עושה?דבר ראשון צוחק אחר כך צוחק שוב 6.אם תיקחי את כל האנשים שאת מכירה ,לכמה מהם יש אהבה?1 7.האהבה נמצאת מעבר לפינה?רגע הולך לפינה לבדוק לא היה שם כלום 8.לאחר חודש הגעת למסקנה שהקשר לא בשבילך,איך תסיימי אותו?יגיד לא מתאים 9. (סתם שאלה בלי קשר מאיה בשבילך) סיגירה או גוינט?באנג 10.כמה פעמים התאהבת בבחורה הלא נכונה?1 11.לדעתך אהבה תמיד מנצחת?אם היא הדדית אז כה!!! 12.מה משמעות האהבה עבורך?אושר בעיניים 13.מה תעשי בשביל האהבה?את מה שצריך לעשות 14.מה את חושבת על הפגנת האהבה בפומבי?למה לא העיקר בטאקט 15.האם פינטזת פעם על החברה של החברה שלך או החבר?(מאיה תעני בכנות חיחי)?לא!!!!!!!!! 16.האם חשוב לך מה חושבים אנשים אחרים על בת זוגתך?אממממ כה לפעמים אבל מה שאני חושב עליה זה העיקר!! 17.האיך היתה הפעם הראשונה שלך?(מאיה גם זה בשבילך...)?פצצה זה קרה בלי לתכנן בכלל פשוט עשיתי אותה!!!!!!! 18.משפט התחלה שהכי עושה לך את זה?הסתכלתי עליך מלאאאאאאא 19.האהבה הראשונה שלך היתה בגיל...?12 20.שאת אומרת לא למה את מתכוונת?לא

../images/Emo66.gif+../images/Emo68.gif=../images/Emo23.gif בעלי...

מעניין מה היית עונה בשאלה מס' 1...אם היו שואלים אותך: האם את מאמינה שתקבלי אהבה אמיתית שתמשך מעל 5 שנים?!!!...(תשקלי ת'תשובה שלך טוף לפני שאת עונה לי)..חיחיחיחיחיחי אה...ועוד דבר....מה נסגר אם שאלה 5?!!!!שתינו ענינו את אותו הדבר...איזה שטויות(דוד שלך)

ליסה עונה...../images/Emo24.gif

1.האם את מאמינה שתקבלי אהבה אמיתית שתמשך מעל 10 שנים?כה יש מצב 2.האם גברים ונשים זקוקים לאותה מידה של תשומת לב?כן..אבל אשה יותר 3.האם פעם רצית מישהי רק בגלל שהיא לא רצתה אותך?מישהו(גבר)...כן ולא נרגעתי עד שהשגתי אותו...ואח'כ ירד לי ממנו בשבוע!!! 4.האם פעם שנאת מישהי,סתם בלי להכיר אותה?חופשי... 5.תפסת את הבת זוג שלך בוגדת בך,מה את עושה?צוחקת להם בפנים!!! 6.אם תיקחי את כל האנשים שאת מכירה ,לכמה מהם יש אהבה?וואלה יש לא חסר 7.האהבה נמצאת מעבר לפינה?אהבה אמיתית נמצאת מתחת לאף שלנו..תמיד 8.לאחר חודש הגעת למסקנה שהקשר לא בשבילך,איך תסיימי אותו?אדבר עם החברה ונראה מה אפשר לעשות!!! 9. (סתם שאלה בלי קשר מאיה בשבילך) סיגירה או גוינט?ג'וינט אחותי!!!! 10.כמה פעמים התאהבת בבחורה הלא נכונה?אמממ...בבחור הלא נכון...פעמיים 11.לדעתך אהבה תמיד מנצחת?תלוי עד כמה היא חזקה..אבל אם יש אהבה אפשר לנצח הכל 12.מה משמעות האהבה עבורך?ואי..אהבה=חיים... 13.מה תעשי בשביל האהבה?הכל...אין גבול לאהבה 14.מה את חושבת על הפגנת האהבה בפומבי?למה לא???..לדעתי כל אחד-ת צריך לעשות מה בזין שלו מבלי לשים על אחרים...כמובן הכל בטעם הגבול הטוף!!! 15.האם פינטזת פעם על החברה של החברה שלך או החבר?(מאיה תעני בכנות חיחי)וואלה לא... 16.האם חשוב לך מה חושבים אנשים אחרים על בת זוגתך?ממש ממש לא...כל עוד אני איתה..כולם-ן יכולים להתחבר לי.!!!! 17.האיך היתה הפעם הראשונה שלך?(מאיה גם זה בשבילך...)נמנעת מלענות...הדבר היחיד שאני יכולה להגיד זה ש...היה מצחיק!!! 18.משפט התחלה שהכי עושה לך את זה?"יש לך אולי פון???כי אני רוצה להתקשר ל-ה' ולהגיד לו ששכח מלאך יפה פה" 19.האהבה הראשונה שלך היתה בגיל...?אמממ...אני בכלל לא בטוחה שאהבתי..נירא לי רק עכשיו אני מבינה ת'משמעות של אהבה(גיל 20 לשאלתך) 20.שאת אומרת לא למה את מתכוונת?אמממ...ללללללאאאאא?!!!!?!?.?!??!?!?!

עונה נה נה נה נה נה נה

1.האם את מאמינה שתקבלי אהבה אמיתית שתמשך מעל 10 שנים?
לא 2.האם גברים ונשים זקוקים לאותה מידה של תשומת לב?
לרוב.. 3.האם פעם רצית מישהי רק בגלל שהיא לא רצתה אותך?
יש מצב... 4.האם פעם שנאת מישהי,סתם בלי להכיר אותה?
האמת שאני כימעט שונאת את כולם בהתחלה.... 5.תפסת את הבת זוג שלך בוגדת בך,מה את עושה?
קמה והולכת... 6.אם תיקחי את כל האנשים שאת מכירה ,לכמה מהם יש אהבה?
דיי הרבה 7.האהבה נמצאת מעבר לפינה?
אהבה לא נימצאת בשום מקום.. 8.לאחר חודש הגעת למסקנה שהקשר לא בשבילך,איך תסיימי אותו?
בה ביי 9. (סתם שאלה בלי קשר מאיה בשבילך) סיגירה או גוינט?
סיגריה 10.כמה פעמים התאהבת בבחורה הלא נכונה?
פעמיים
11.לדעתך אהבה תמיד מנצחת?
בחיים היא לא מנצחת.. אצלי לפחות.. 12.מה משמעות האהבה עבורך?
הרבה.. 13.מה תעשי בשביל האהבה?
כל מה שאני יכולה... 14.מה את חושבת על הפגנת האהבה בפומבי?
15.האם פינטזת פעם על החברה של החברה שלך או החבר?(מאיה תעני בכנות חיחי)
לא~!~!~!~!~!!!!!! 16.האם חשוב לך מה חושבים אנשים אחרים על בת זוגתך?
חשוב לי רק מה אור חושבת!! השאר לא אכפת לי.. 17.האיך היתה הפעם הראשונה שלך?(מאיה גם זה בשבילך...)
מטורפת.. סיסטר לימדת אותי המון חחחחחחח למרות ששיגעתי אותךךך!! "אמרתי לאאאאאאאאאאאאאאאאא" חחחחחח
18.משפט התחלה שהכי עושה לך את זה?
היא יודעת.. חחחח :\ 19.האהבה הראשונה שלך היתה בגיל...?
12 וחצי 13 כבר הייתי יחד.. (אישה) 20.שאת אומרת לא למה את מתכוונת?
ל "כן"

LiDorrr

New member
עונהנהנה

1.האם את מאמינה שתקבלי אהבה אמיתית שתמשך מעל 10 שנים? אם היא אמיתית היא לא אמורה להמשך יותר?
2.האם גברים ונשים זקוקים לאותה מידה של תשומת לב? לא.. בעצם תלוי.. יש גברים קרציות במיוחד 3.האם פעם רצית מישהי רק בגלל שהיא לא רצתה אותך? חחח כה אבל עבר לי מהר 4.האם פעם שנאת מישהי,סתם בלי להכיר אותה? כההה!!! כמו עכשיו
5.תפסת את הבת זוג שלך בוגדת בך,מה את עושה? אם אני לא באמת אוהבת אותה לא יזיז לי ואני אגיד לה "אממ טוב.. שיהיה לך בהצלחה איתה, ביי." אם אני כן אני אנסה לתקן את הקשר.. אבל יכאב לי מוות 6.אם תיקחי את כל האנשים שאת מכירה ,לכמה מהם יש אהבה? ממש לא להרבה 7.האהבה נמצאת מעבר לפינה? לא 8.לאחר חודש הגעת למסקנה שהקשר לא בשבילך,איך תסיימי אותו? אנסה ליצור כמה שפחות קשר עד שיובן הרמז 9. (סתם שאלה בלי קשר מאיה בשבילך) סיגירה או גוינט? סיגריה 10.כמה פעמים התאהבת בבחורה הלא נכונה? תמיד בבחורה הלא נכונה 11.לדעתך אהבה תמיד מנצחת? לדעתי כן, מנסים להוכיח לי שלא 12.מה משמעות האהבה עבורך? הכל.. היא הכל- היא לקום בבוקר לחשוב עליה, לצעוד ברחוב ולחפש אותה או סימן ממנה, כל דבר קטן ולא קשור מזכיר לך אותה, לרצות להיות איתה תמיד וגם כשממש אי אפשר, לחשוב עליה ברגעים הכי פחות צפויים, להתגעגע אליה גם אם היא שם ולחלום עליה.. 13.מה תעשי בשביל האהבה? הכל או כלום 14.מה את חושבת על הפגנת האהבה בפומבי? למה לא 15.האם פינטזת פעם על החברה של החברה שלך או החבר?(מאיה תעני בכנות חיחי) חחחחח כה 16.האם חשוב לך מה חושבים אנשים אחרים על בת זוגתך? אני אשמח לדעת אבל בסוף מה שאני חושבת עליה הוא מה שיקבע 17.האיך היתה הפעם הראשונה שלך?(מאיה גם זה בשבילך...) היתה. 18.משפט התחלה שהכי עושה לך את זה? קשור משפט התחלה.. חח זה לערסים! 19.האהבה הראשונה שלך היתה בגיל...? אמממ התחילה ב-11 וחצי ככה.. הייתי מאוהבת בחברה הכי טובה שלי 3 שנים!!! 20.שאת אומרת לא למה את מתכוונת? תלוי למי אמרתי לא

עונהההה

1.האם את מאמינה שתקבלי אהבה אמיתית שתמשך מעל 10 שנים? מקווה 2.האם גברים ונשים זקוקים לאותה מידה של תשומת לב? נשים יותר לפי דעתי הן יותר ריגשי ... 3.האם פעם רצית מישהי רק בגלל שהיא לא רצתה אותך? אווייי כמה פעמייםם יותר כי היא הייתה בלתי ניתנת להשגה (חברה , סטרייטית , מורה ) 4.האם פעם שנאת מישהי,סתם בלי להכיר אותה? לא 5.תפסת את הבת זוג שלך בוגדת בך,מה את עושה? מה זאת אומרת מצטרפת אורגיהה חחח סתם מעיפה אותה קיבינימטטטטטטטטט 6.אם תיקחי את כל האנשים שאת מכירה ,לכמה מהם יש אהבה? 1 ? 2 ? עולם בלי אהבה זה מה שיש לי להגידדדדדדדדדדדד 7.האהבה נמצאת מעבר לפינה? לא מעבר למזבלה 8.לאחר חודש הגעת למסקנה שהקשר לא בשבילך,איך תסיימי אותו? סינון טלפוני ? 9. (סתם שאלה בלי קשר מאיה בשבילך) סיגירה או גוינט? ג'ויינט על חוף בג'מייקהה 10.כמה פעמים התאהבת בבחורה הלא נכונה? מתי לא ? 11.לדעתך אהבה תמיד מנצחת? אם זה הדדי כן 12.מה משמעות האהבה עבורך? ה=כ=ל 13.מה תעשי בשביל האהבה? ה=כ=ל 14.מה את חושבת על הפגנת האהבה בפומבי? תמיד 15.האם פינטזת פעם על החברה של החברה שלך או החבר?(מאיה תעני בכנות חיחי) 16.האם חשוב לך מה חושבים אנשים אחרים על בת זוגתך? לאא למי אכפת 17.האיך היתה הפעם הראשונה שלך?(מאיה גם זה בשבילך...)שמאיה תענה
18.משפט התחלה שהכי עושה לך את זה? " תגידי את באה לכאן הרבה " ? מה איזה משפט מה אתן רוצות ?! 19.האהבה הראשונה שלך היתה בגיל...? 13 20.שאת אומרת לא למה את מתכוונת? אומרת שאין מצב !

ניראה לכן שלימור עמר לא תענה??

.האם את מאמינה שתקבלי אהבה אמיתית שתמשך מעל 10 שנים?יש מצב... 2.האם גברים ונשים זקוקים לאותה מידה של תשומת לב?לעע...נשים יותר... 3.האם פעם רצית מישהי רק בגלל שהיא לא רצתה אותך?כן 4.האם פעם שנאת מישהי,סתם בלי להכיר אותה?בטח 5.תפסת את הבת זוג שלך בוגדת בך,מה את עושה?הולכת במקום 6.אם תיקחי את כל האנשים שאת מכירה ,לכמה מהם יש אהבה?אעעע? 7.האהבה נמצאת מעבר לפינה?כן ...מקודם היא הציצה עליי 8.לאחר חודש הגעת למסקנה שהקשר לא בשבילך,איך תסיימי אותו?מאמי...זאת לא את ...זאת אני... חח 9. (סתם שאלה בלי קשר מאיה בשבילך) סיגירה או גוינט?באנג עם מבחנה הולנדית:) 10.כמה פעמים התאהבת בבחורה הלא נכונה?1 11.לדעתך אהבה תמיד מנצחת?תמידדדדד 12.מה משמעות האהבה עבורך?אושר תמידי 13.מה תעשי בשביל האהבה?הרבה 14.מה את חושבת על הפגנת האהבה בפומבי?מתאים לי..חח 15.האם פינטזת פעם על החברה של החברה שלך או החבר?(מאיה תעני בכנות חיחי)לע 16.האם חשוב לך מה חושבים אנשים אחרים על בת זוגתך?לא אנלא רואה אנשים 17.האיך היתה הפעם הראשונה שלך?(מאיה גם זה בשבילך...)חחח...היתה היתה.... 18.משפט התחלה שהכי עושה לך את זה?כוסית רוצה בטוסיק?חחחחח סתם את משהו מיוחד...
19.האהבה הראשונה שלך היתה בגיל...? 20.שאת אומרת לא למה את מתכוונת?תנוחי לא!

shabby

New member
מוווואאאאאאה

1.האם את מאמינה שתקבלי אהבה אמיתית שתמשך מעל 10 שנים?אולי...נראה 2.האם גברים ונשים זקוקים לאותה מידה של תשומת לב?לא 3.האם פעם רצית מישהי רק בגלל שהיא לא רצתה אותך?אני חושבת שלא 4.האם פעם שנאת מישהי,סתם בלי להכיר אותה?בטח 5.תפסת את הבת זוג שלך בוגדת בך,מה את עושה?מצטרפת 6.אם תיקחי את כל האנשים שאת מכירה ,לכמה מהם יש אהבה?אין לי חברים 7.האהבה נמצאת מעבר לפינה?לא,היא מתחת לכיסא 8.לאחר חודש הגעת למסקנה שהקשר לא בשבילך,איך תסיימי אותו?אברח לחו"ל 9. (סתם שאלה בלי קשר מאיה בשבילך) סיגירה או גוינט?גוינט 10.כמה פעמים התאהבת בבחורה הלא נכונה?התאבהתי בה 3 פעמים 11.לדעתך אהבה תמיד מנצחת?לא 12.מה משמעות האהבה עבורך?כשמיהי מוכנה לשמוע את השטויות שיש לי להגיד 13.מה תעשי בשביל האהבה?אלמד לנגן על אבוב 14.מה את חושבת על הפגנת האהבה בפומבי?מצעד האהבה יותר שווה מהפגנות 15.האם פינטזת פעם על החברה של החברה שלך או החבר?(מאיה תעני בכנות אני מתגדת לקבל את הקונספט החברתי של חברות ואני מפנטזת רק על פו הדוב 16.האם חשוב לך מה חושבים אנשים אחרים על בת זוגתך?כל עוד הם אוהבים אותה..לא. 17.האיך היתה הפעם הראשונה שלך?(מאיה גם זה בשבילך...)כשהיא תהייה אני אודיע. 18.משפט התחלה שהכי עושה לך את זה?רוצה לעשות איתי דיאגרמת מקלות??.? 19.האהבה הראשונה שלך היתה בגיל...?4 20.שאת אומרת לא למה את מתכוונת?אבוב.בעצם לא.

אני עונה...

1.האם את מאמינה שתקבלי אהבה אמיתית שתמשך מעל 10 שנים? קלוש... 2.האם גברים ונשים זקוקים לאותה מידה של תשומת לב? ניראה לי 3.האם פעם רצית מישהי רק בגלל שהיא לא רצתה אותך? כל הפעמים כמעט 4.האם פעם שנאת מישהי,סתם בלי להכיר אותה?בטח את כולם.... 5.תפסת את הבת זוג שלך בוגדת בך,מה את עושה?שוחטת אותה ומגישה אותה לארוחת בוקר... 6.אם תיקחי את כל האנשים שאת מכירה ,לכמה מהם יש אהבה?8 אני חושבת... 7.האהבה נמצאת מעבר לפינה?איזה איפה???? 8.לאחר חודש הגעת למסקנה שהקשר לא בשבילך,איך תסיימי אותו?יספר לה שזה ניגמר כי אין לי כוח יותר... 9. (סתם שאלה בלי קשר מאיה בשבילך) סיגירה או גוינט?מלבורו לייט 10.כמה פעמים התאהבת בבחורה הלא נכונה?4 11.לדעתך אהבה תמיד מנצחת?פחחחחחחחחחחחחחח 12.מה משמעות האהבה עבורך?כל העולם 13.מה תעשי בשביל האהבה?כמעט הכל אני חושבת אבל יש גבולות... 14.מה את חושבת על הפגנת האהבה בפומבי?יאאאאאאאאאאאאאק 15.האם פינטזת פעם על החברה של החברה שלך או החבר?(מאיה תעני בכנות חיחי)כן 16.האם חשוב לך מה חושבים אנשים אחרים על בת זוגתך?לא... 17.האיך היתה הפעם הראשונה שלך?(מאיה גם זה בשבילך...)הכי בעולם.... 18.משפט התחלה שהכי עושה לך את זה?לא עושה.. 19.האהבה הראשונה שלך היתה בגיל...?16 20.שאת אומרת לא למה את מתכוונת?ללללללללללללללללללללללללאאאאאאאאאאאא

עונה נה נה

1.האם את מאמינה שתקבלי אהבה אמיתית שתמשך מעל 10 שנים?ברור 2.האם גברים ונשים זקוקים לאותה מידה של תשומת לב?מה זה משנה 3.האם פעם רצית מישהי רק בגלל שהיא לא רצתה אותך?כה 4.האם פעם שנאת מישהי,סתם בלי להכיר אותה?כה 5.תפסת את הבת זוג שלך בוגדת בך,מה את עושה?לא יודעת שזה יקרה אני אדע 6.אם תיקחי את כל האנשים שאת מכירה ,לכמה מהם יש אהבה? 7.האהבה נמצאת מעבר לפינה?היא פה כבר 8.לאחר חודש הגעת למסקנה שהקשר לא בשבילך,איך תסיימי אותו?פשוט אפסיק להתייחס אלייה 9. (סתם שאלה בלי קשר מאיה בשבילך) סיגירה או גוינט?סיגריה 10.כמה פעמים התאהבת בבחורה הלא נכונה?קרה לי שחשבתי שהתאהבתי 11.לדעתך אהבה תמיד מנצחת?ברור 12.מה משמעות האהבה עבורך?הסתכל עליי ועל האישה שלי ולראות כמה שאנחנו קורנות מרוב אהבה 13.מה תעשי בשביל האהבה?הכל בשבילך הכל 14.מה את חושבת על הפגנת האהבה בפומבי? 15.האם פינטזת פעם על החברה של החברה שלך או החבר?(מאיה תעני בכנות חיחי) 16.האם חשוב לך מה חושבים אנשים אחרים על בת זוגתך? 17.האיך היתה הפעם הראשונה שלך?(מאיה גם זה בשבילך...) 18.משפט התחלה שהכי עושה לך את זה? 19.האהבה הראשונה שלך היתה בגיל...? 20.שאת אומרת לא למה את מתכוונת?ב

אפרת 007

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

1.האם את מאמינה שתקבלי אהבה אמיתית שתמשך מעל 10 שנים? ברור... 2.האם גברים ונשים זקוקים לאותה מידה של תשומת לב? לא נשים צריכות הרבה יותר.. 3.האם פעם רצית מישהי רק בגלל שהיא לא רצתה אותך? לא.. 4.האם פעם שנאת מישהי,סתם בלי להכיר אותה? כןןןןןן 5.תפסת את הבת זוג שלך בוגדת בך,מה את עושה? מורידה לה סטירה ומתרחקת ממנה 6.אם תיקחי את כל האנשים שאת מכירה ,לכמה מהם יש אהבה? ממש מעט מהם 7.האהבה נמצאת מעבר לפינה? תלוי לאן מסתכלים 8.לאחר חודש הגעת למסקנה שהקשר לא בשבילך,איך תסיימי אותו? לאט ובזהירות 9. (סתם שאלה בלי קשר מאיה בשבילך) סיגירה או גוינט? תלוי במצב ובאווירה 10.כמה פעמים התאהבת בבחורה הלא נכונה? פעם אחת יותר מדי
11.לדעתך אהבה תמיד מנצחת? לא 12.מה משמעות האהבה עבורך? אהבה זה הכל בחיים, אם אין אהבה אין כלום 13.מה תעשי בשביל האהבה? אם היא טובה אז הכל 14.מה את חושבת על הפגנת האהבה בפומבי? חופשי אחיות שלי 15.האם פינטזת פעם על החברה של החברה שלך או החבר?(מאיה תעני בכנות חיחי) לאאאא 16.האם חשוב לך מה חושבים אנשים אחרים על בת זוגתך? ת'אמת שלא 17.האיך היתה הפעם הראשונה שלך?(מאיה גם זה בשבילך...) בת זונה 18.משפט התחלה שהכי עושה לך את זה? רוצה נר- נשמה
סתם אני שונאת פוליטיקות 19.האהבה הראשונה שלך היתה בגיל...? 15 וחצי 20.שאת אומרת לא למה את מתכוונת? לתמשיכי

חחחחחח פיפהה שילייי...רוצה נר

1.האם את מאמינה שתקבלי אהבה אמיתית שתמשך מעל 10 שנים? לא בזמן הקרוב.. 2.האם גברים ונשים זקוקים לאותה מידה של תשומת לב? כן..עם פור קטן לנשים 3.האם פעם רצית מישהי רק בגלל שהיא לא רצתה אותך?
4.האם פעם שנאת מישהי,סתם בלי להכיר אותה? אני לא שונאת פשוט לא מתחברת בקלות לאנשים... 5.תפסת את הבת זוג שלך בוגדת בך,מה את עושה? מזיינת את אמא שלה??
6.אם תיקחי את כל האנשים שאת מכירה ,לכמה מהם יש אהבה? שניים... 7.האהבה נמצאת מעבר לפינה? יכול להיות..אם פונים לכיוון הנכון..:) 8.לאחר חודש הגעת למסקנה שהקשר לא בשבילך,איך תסיימי אותו? אני אגיד לה שהמצב הנפשי שלי מחמיר ומאשפזים אותי מחר..:) 9. (סתם שאלה בלי קשר מאיה בשבילך) סיגירה או גוינט? תלוי במצב... 10.כמה פעמים התאהבת בבחורה הלא נכונה? אף פעם.. 11.לדעתך אהבה תמיד מנצחת? לעעע קטע אגדי משהו.. 12.מה משמעות האהבה עבורך? צריך אהבה..אבל זה לא הכול בחיים 13.מה תעשי בשביל האהבה? יהרוג את דודו טופז..
14.מה את חושבת על הפגנת האהבה בפומבי? דוגלת... 15.האם פינטזת פעם על החברה של החברה שלך או החבר?(מאיה תעני בכנות חיחי) לעע 16.האם חשוב לך מה חושבים אנשים אחרים על בת זוגתך? לא ממש.. 17.האיך היתה הפעם הראשונה שלך?(מאיה גם זה בשבילך...) בתת זונהההה 18.משפט התחלה שהכי עושה לך את זה? עדיין קיימים אנשים עם משפטים? 19.האהבה הראשונה שלך היתה בגיל...? אהבתי רק אחת בגיל 16 וחצי.. 20.שאת אומרת לא למה את מתכוונת? לרונן שהיה לו פלטה וכל שן הייתה בגודל בטטה...

אממ נסי כרגע..

בבגדד רוכבת על גמל היא מסרה לך ד"ש והבטיחה לחפור לך במוח פעם הבאה שהיא תראה אותך... היא הבטיחה להביא לי ערבי מחמד מבגדד רוצה שהיא תביא לך משהו?

../images/Emo98.gif סיוון כרגע דיברתי עם נסי....

היא אמרה.."אל דאגה!! ערבייה אחת בדרך..." בקיצור היא תגיע אלייך עוד יומיים הבייתה.. לפתוח את הקופסה בעדינות היא שבירה..רק תדאגי לה לאוכל ולמקלחת ואם תוכלי לשלם רק לשליח,בכל זאת הוא מגיע מבגדד...:)::

Marllboro

New member
../images/Emo11.gif

1.האם את מאמינה שתקבלי אהבה אמיתית שתמשך מעל 10 שנים
חחח לא 2.האם גברים ונשים זקוקים לאותה מידה של תשומת לב
מממ...תלוי 3.האם פעם רצית מישהי רק בגלל שהיא לא רצתה אותך
כה.. 4.האם פעם שנאת מישהי,סתם בלי להכיר אותה
שינאה לא..פשוט לא סובלת! עד היום 5.תפסת את הבת זוג שלך בוגדת בך,מה את עושה
תלוי אם אני אוהבת אותה אני ייפגע..ואם זו סתם מישי בלי המון רגש אני יעיף לה כאפה ויעיף אותה מהחיים! 6.אם תיקחי את כל האנשים שאת מכירה ,לכמה מהם יש אהבה
מעט מאד 7.האהבה נמצאת מעבר לפינה
מעבר לפנייה 8.לאחר חודש הגעת למסקנה שהקשר לא בשבילך,איך תסיימי אותו
קשה לי לסיים..אבל איך שהוא 9. (סתם שאלה בלי קשר מאיה בשבילך) סיגירה או גוינט
ג'וינט.. 10.כמה פעמים התאהבת בבחורה הלא נכונה
1...ועד היום אוהב.. 11.לדעתך אהבה תמיד מנצחת
מה זה...לוקחת אליפות עולם.. 12.מה משמעות האהבה עבורך
כ-ל העולם שלי..לצערי =\ 13.מה תעשי בשביל האהבה
ה-כ-ל 14.מה את חושבת על הפגנת האהבה בפומבי
<שומרת על זכות השתיקה> 15.האם פינטזת פעם על החברה של החברה שלך או החבר
מממ..יש מצב 16.האם חשוב לך מה חושבים אנשים אחרים על בת זוגתך
תלוי מי 17.האיך היתה הפעם הראשונה שלך
חחחחחחחחחח 18.משפט התחלה שהכי עושה לך את זה