לאוה וחברי הפורום

Yoffi

New member
לאוה וחברי הפורום../images/Emo140.gif

שלום, אשמח לקבל עזרה בצביעת חדרים. ברצוני לצבוע את חדרתי דירתי, כל חדר בגוון אחר.כל חדר יהיה צבוע 3 קירות בצבע בהיר וקיר רביעי באותו גוון אך צבע כהה יותר. איזה קיר לצבוע בגוון הכהה יותר? האם קיר בו יש חלון? האם הקיר מול החלון? ובכלליות, מה הקיר הכהה יוצר ? לצורך הענין רוב חדרי הבית הינם מלבנים (ארוכים וצרים). בתודה מראש

לטמבור יש את MIXER כנסי לאתר שלהם הפעילי את תוכנת ה MIXER ותוכלי לבצע הדמיה של צבע על הקירות.

צביעת חדרים לא כדי לשחק בצבע...

הצבעים, או גוונים שונים, יכולים לשים דגש על דברים, שרוצים להבליט, או לתשתש...תלוי במצב החדר, בסידור הרהיטים, גוונים הקיימים בחדר, כלל דקורציה... כמובן, אתם יכולים לשחק בצבע, אבל חוקים בזה, לא בצורה, שכותבת עליהם... חבל, שאין לי זמן לזה, אבל הייתי עולה צילומים, על חללים, עם שילוב צבעים, שתבינו, איזה אפשרויות יש בזה... הצבעים גם קשורים למצב נפשי של אדם, החי בחלל - תיקבלו הסברים מאורפלים בקשר לזה, באופנת הפנג שאוי... לפני כמה חודשים, צבעתי את החדר עבודה שלי בגוון BARBARA BLUE - כלל תקרה...זה מאוד מתאים לאווירה שרציתי, אבל כמובן הבחירה, בהתחלה היתה לתת רקע לרהיטים, פרטים מעץ מסיבי, ממזרח הרחוק, לווילונות שבחרתי, כי הייה נמעס מהפוריטניות...בקיצור, תעשו מה שבאה לכם!

למעלה