לאוהדי בית"ר,ובמיוחד האוהדות- כנסו!

דנה 6

New member
לאוהדי בית"ר,ובמיוחד האוהדות- כנסו!

דרושות בנות רציניות בעלות יכולת (לפחות מינימלית...) על מנת להקים מחדש את קבוצת בית"ר- בנות. כל מי שמכיר/ה מישהי שתרצה להצטרף שיודיע לי על זה במסרים, רק תזכרו שהיא אמורה לגור באיזור ירושלים בגלל האימונים...

דנה 6

New member
האם אני שומעת נימת זילזול בשאלתך?

אני לא צריכה עזרת גברים, הם צריכים אולי את העזרה שלנו.. תאמיןןן לי!

אביב02

New member
לא הבנת

התכוונתי עזרת גברים כמו שיש עזרת נשים וסתם צחקתי לא זלזלתי שיהיה לכם בכייף... העיקר שזה למען ביתר...

OFIR 10

New member
איזה גילאים זה ?

בית"ר ירושלים נשים - אימפריה !! את הולכת לקבוצה (יודעת לשחק?)

16 ומעלה. ניראה לי..

ודנה משחקת ממה שזכור לי טוב. שיחקנו פעם אחרי האימון. חח הבן של אינדיו העביר לי בין הרגליים.. בקשר לשאר השחקניות יש שם אחת שיש לה משפחה כישרונית ואחים שלה משחקים במחלקות השונות של ביתר. אז יש עתיד

וואלה מגניב קבוצת בנות......

רצינו לעשות כזאת בשדרות..... אבל בסוף לא עשינו.... זה דווקא נחמד.... אבל שיחקנו נגד הבנים בבית ספר לראות איך אנחנו ו..... זה ממש עצוב.... אנחנו פוחדות מהכדור..... טוב אני ועוד 2 לא..... אבל כולם נופלות כאילו ליבכות עלינו.....

חחחח מצחיק? אני עומדת ליבכות.....

וואלה פאדיחה רצינית..... ודוגרי נגד בנים אף פעם לא כייף לשחק...... תמיד הם מפילים..... כמו שעשו לייייייי כימעט הכנסתי גול ואיזה אחד שם לי רגל אוי אחר כך כולם נפלו עליוווווו חחחחח לא ידעתי עם ליצחוק או לבכות..... זה ממש כאבבבבב

יווו גם חברות שלי רוצים לעשות קבוצה

הם דיברו על זה בבית ספר..... תאמת אני לא יודעת עם אני ישחק.... ניראה קצת פאדיחה למרות שזה כייף.... כאילו בשדרות יש סתם ילדים מפגרים..... הם תינוקות כאילו לבנות אסור לשחק כדורגל..... עצוב מאודדדדד אולי עם נשעה קבוצה נשחק נגד דנה וחברות שלה לא??????

וואי נשמע אחלה דבר... אתם יכולים

לתת עוד פרטים..? מה זה יכולת מינימלית?! אני יודעת לשחק כדורגל די טוב אבל אני לא יודעת אם זה מספיק...ובערך כמה פעמים בשבוע יהיו אימונים? מי שיכול לענות...תודה!!!

דנה 6

New member
טוב אני יסביר לכם מה קורה..

אני ועוד אוהדת אחת מתאמנות כמעט כל יום.. אבל בכוחות עצמנו.. אנחנו נפגשות כל יום במגרש.. עושות כושר ומשחקות.. הרבה פעמים באים הבנים מהשכונה ואנחנו משחקים נגדם.. בעיקרון אנחנו רוצות להכנס לכושר ולדעת לשחק ביותר מיקצועיות.. הבעייה היא שחוץ מהשכונה, אין לנו מקום שבו נוכל להתפתח.. וחשבנו שזה יהיה רעיון טוב אם במקום להשקיע את כל הזמן בכדורגל בשכונה נוכל ללכת למקום שבו יאמנו אותנו באופן מיקצועי.. דיברנו עם אנשי ההנהלה במחלקת הנוער, ועם אחד המאמנים והוא אמר שאם אנחנו מביאים לפחות 11 בנות אנחנו פותחים קבוצה.. אני מאמינה שעוד הרבה בנות כמוני ירצו להתחיל להתאמן באופן מקצועי.. ואני רק מחפשת אותן.. אנחנו מחפשות בנות בגילאי 16 ומעלה, שהשאיפה היא שרוב הבנות יהיו בגילאי 18 בערך.. אנחנו רוצות להתאמן באופן קבוע כלומר לפחות 4 פעמים בשבוע אם לא יותר. אם אנחנו משיגים 11 בנות, יש לנו קבוצה ויטפחו אותנו כמו שצריך עם תלבושות ומאמן מקצועי מטעם בית"ר. כתבתי שיבואו בנות עם יכולת מינימלית, כלומר, הן לא חייבות להיות שחקניות מקצועיות כי בסך הכל אנחנו באות לבנות את עצמינו.. אבל שידעו דבר או שתיים בכדורגל..כמו שאומרים- שיהיה להם את זה! אם אתם מכירים מישהי שתרצה להצטרף תשלחו אותה אליי.. נסיכונת את מאיזור ירושלים?

בודי

New member
וואלה דנה

יוזמה מבורכת. כל הכבוד! אם הייתי מהאיזור אולי הייתי חושבת על זה למרות שאני ממש לא בכיוון של כושר ואני אף פעם לא שיחקתי כדורגל (אזור פרימיטיבי, כרגיל). בכל מקרה, הלוואי שתצליחו, ככה יהיה עוד משהו לדבר עליו בפורום.

כן אני מירושלים..מרמות אם את מכירה

אני ממש רוצה לשחק בביתר אבל כל יום אני מסיימת ללמוד בסביבות 4 וחצי ועד שאני חוזרת הביתה זה כבר 5 אז נראה לי שאני לא יבוא !! סעמק אבל אני ממש רוצה...טוב בקיצור נחיה ונראה ואני לא מכיהר בנות שאוהבות כדורגל סורי..

דנה 6

New member
כנסי מותק..

גם אני מסיימת כל יום בשעות האלה.. אנחנו יכולות להתאמן בשעות הערב.. משהו כמו 18:00 או משהו בסיגנון... עם זה אנחנו נוכל להתמודד.. הבעייה הכי גדולה בינתיים היא שאין מספיק בנות, אנחנו צריכות למצוא עוד לפחות 8 בנות... אני פירסמתי במלא פורומים.. ותליתי מודעות בבית ספר.. איפה את לומדת דרך אגב?

OFIR 10

New member
אולי נפתח גם קבוצה לבנים?

צריך לארגן כמה חברה שיודעים לשחק כדורגל ויש קבוצה.. מה אתה אומר?

למעלה