לאהוב אותה באמת

time to fly

New member
לאהוב אותה באמת

אני באמת אוהב אותה אני כלכך אוהב אותה היא מדהימה ומקסימה אפילו שהיא לא איתי עתה ראיתי אותה מאושרת בפורום אחר ראיתי אותה קורנת מאושר כלכך טוב לה עכשיו וזאת אני רוצה בשבילה כלכך טוב לה עכשיו שאני לא רוצה להפריע לה כשראיתי אותה, חתך את ליבי סכין כה גדולה אבל כשראיתי כמה מאושרת היא, חייכתי כלכך למענה אני אוהב אותה מעומק הלב אוהב אותה אפילו שכואב וכשאני מתכוון לאהבה אני מדבר על כזאת לא אנוכית כי לאהוב אדם באמת משמעותו לקבל אותו ופשוט לאהוב כי יופייה כה רב, ואי אפשר לפספסו ואנשים יפים מסביבה רוצים לגעת באדם המדהים הזה שעומד לידם אני לא רוצה להפריע לה כמה שזה קל עכשיו כי היא חסרה לי כלכך החברה הכי טובה שלי קל להרגיש ולרצות במגעה קל ללכת אחרי זכרון האהבה קשה כלכך למנוע זאת מעצמך אבל אני יודע מה האמת וחייב לעצמי, פשוט חייב רק נשיקות חמות לסיום אפריח לכיוונה רוצה לומר כמה אני אוהב אותה רוצה זאת שתדע
אני אוהב אותך מקסימה אוהב אותך לנצח שומרים מקיפים את תיבת אהבתינו בהיכל האהבה לגרש את הרעים ולשמור לעד אותה ביי אהובה, ביי מילים אחרונות אולי בדף, אך לא בליבי

time to fly

New member
מה אני אמור לעשות?

סיפרתי לכם על כך שאני עוזב את העבודה, אש נתנו לי בהתחלה הכל עכשיו הם רוצים שאשלם את כל הקנס על הרכב הם פשוט טוענים שאני הפרתי חוזה, וזה שהבוסית הישיריה שלי פיטרה אותי, לא תקף כי היא רק יכולה לייעץ. עכשיו אני רוצה פשוט לבוא ולומר להם שאם כבר אני זה שעוזב מרצוני, אז אני אשמח לעבוד עד אוקטובר. זה רעיון מדהים אבל אני מפחד מדבר פשוט אחד: שהם יגידו לי "סבבה, הולך איתנו ראש בראש? תתפטר בסוף אוקטובר ולא ניתן לך את כל ההטבות שעכשיו יש לך" שזה אומר הקרנות שעוברות על שמי, דמי ההבראה, ימי החופש והפיצויים המלאים. אני פשוט מפחד כלכך כל גרוש חשוב לי עכשיו אני מוותר על רעיון הרכב לתקופה הקרובה אסתדר בלי מה אפשר לעשות נכון? צריך לדעת לא להיקשר לחלומות, לפנטזיות שלנו אם זה לא יתאפשר, אז לא. נקודה
צריך רק לחייך רק לחייך

Mאיה

New member
"אם אתה אוהב אותה- שחרר אותה"

משפט שהוא עצום בעיניי. משפט כל כך חזק וכל כך אמיתי. נכון, זה קשה...אבל זה למענה ובסוף גם תגלה שלמענך!

למעלה