לאבי ורטהיימר

גיא1234

New member
לאבי ורטהיימר

קיבלתי ממך היום אי מייל עם וירוס KLEZ בפנים. אני מציע לך לבדוק טוב את המחשב שלך, יכול להיות שהוירוס יושב אצלך במחשב.

MemphisRaines

New member
אני חושב שאין אדם בפורום שלא

זכיתי קלבל ממנו וויורס פשוט עדכנו את האנטי וויורוסים והיזהרו לא לפתוח שום מייל לא מזוהה שרון

זה לא ממני וזו מגפה עולמית

היי, הוירוסים של היום מוצאים את כתובות המיילים בכל מיני מקומות ושולחים וירוסים כאילו בשם אלו. קיבלתי יום אחד מייל שאומר שכאילו ניסיתי לשלוח מייל כתובת שגוייה. עקבתי אחר מקור המייל והתברר לי שאת המייל הם אספו ממאגרי המידע שבמנועי החיפוש. המייל שנשלח כאילו בשמי הכיל בנושא שורה מתוך הרשומה באחד ממנועי החיפוש בהם אני מופיע אני מניח שזה רק קצה הקרחון ושיש היום מנועי איתור מיילים שהתלבשו על האתר של תפוז ואחרים אחרים ופשוט חוגגים. לא יעזור שום אנטי וירוס שבעולם כדי לעצור תופעה זו כי זה לא בעייה בשום מחשב אישי אלא בעייה של אי אכיפת חוקים. בתור אחד שמתעסק לפרנסתו מייעוץ בתחום תשתיות מחשוב ואבטחת מידע (למי שלא ידע) אני יכול לומר לך שאני משתמש בכל מיני כלים שהכותרת שלהם Content filtering שבעזרתם אני מגדיר איזה מיילים לא יקלטו כלל בשרת המייל של הלקוחות שלי שימו לב שרוב eקבצי הוירוסים המצורפים למיילים מסתיימים בסיומות bat pif scr exe vbs ועוד כמה לכן אני מגדיר בשרתי הדואר שקבצים אלו יוסרו לפני שהדואר נכנס לתיבה מי שמסוגל ומעוניין יכול להוריד מהאינטרנט תוכנות הגנה אישיות שעושות את אותו הדבר

גם אני קיבלתי את זה

מה אני אמור לעשות,האנטיוירוס שלי לא אומר שום דבר על הוירוס הזה, אני צריך להיכנס לאתר בשביל לבדוק וירוסים??

hifly

New member
אנטי וירוס מעודכן

למי שיש נורטון מעודכן אז הוא עוצר את וירוס ה KLEZ אניהייתי מקבל אותו במשך החודשים האחרונים כל יום בערך 20 פעם כולל עם שמות של טיסנאים,וחברי פורום.. אמיר

גיא1234

New member
די נמאס לי

היום קיבלתי איזה 50 כאלה, הנורטון משגע אותי כל 5 דקות הוא קופץ ואומר שקיבלתי ןירוס ובסוף ההודעה כתוב i expect you would like it כאילו אני איזה מפגר או משהו שמאמין לכל דבר.

jeb

New member
FixKlez../images/Emo129.gif

בדף הורדות באתר של symantec יש סעיף Removal Tools. יש שם תוכניות שמחפשות וירוס ספציפי ומסירות אותו. בין השאר יש שם: Klez, Nimda, hybris ועוד.

leef

New member
פתרון לוירוסים המעצבנים הללו

צרו קשר עם ספק האינטרנת שלכם , בקשו את כתובת האתר שאתם יכולים לראות את הדואר לפני ההורדה למחשב שלכם , מחקו את ההודעות שהנכם מכירים במידה והקובץ מכיל קבצים בעלי סיומות כמו EXE , COM, BAT סוגי קבצי הפעלה מחקו אותם והורידו למחשבכם רק את החומר המתאים שיש בו הודעה רשומה המתארת את תוכן הקבצים המצורפים . למשל למנויי ברק הכתובת היא . http://www.mail2web.com/ הסיסמה ססמת הכניסה לאינטרנט שקיבלתם מספק האינטרנט . בהצלחה אריה .פ

למעלה