לאאאאאאאאא

eranavni

New member
לאאאאאאאאא ../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif../images/Emo2.gif

איזה אסון אלוהים ישמור איזה אסון
היום בבוקר אני עובר ליד הבית שלי וראיתי תאונה מחרידה חבל על הזמן בנאדם עשה פרסה (איפה שאסור) ובנאדם אחר נכנס בו במהירות 120 קמ"ש האוטו
הפוגע סטה מהמסלול ופגע בתחנת אוטובוס והיו 6 אנשים בתחנה אחד מהם מיסכן נכה בלי 2 ידיים ורגל נפגע היא גם חייל נפגע ואישה זקנה כל התחנה הרוסה איזה אסון ואני ראיתי את כל זה תעזרו לי להתמודד עם זה זאת התחנה שאני לוקח ממנה כל יום אוטובוס לבית ספר אני מפחד עכשיו להתקרב לשם תעזרו לי אלא אנשים מיסקנים הם קמו בבוקר ולא תכננו שזה מה שיקרה להם איך אני ידע שזה לא יקרה גם לי

eranavni

New member
ועוד דבר....

תראו איזה רעים אנשים זה שעשה את הפרסה אלא היו 2 אנשים באוטו שניהם ניסו לברוח אבל המשטרה תפסה אותם ולמה למה הם יצאו ללא פגע למה דוקא הם אשמים לא אלא שישבו בתחנה

eranavni

New member
נעלבתי../images/Emo7.gif

למה אתם לא עונים לי מה אתם לא מאמינים לי??? זה סיפור אניתי תשמעו בחדשות אפילו

kiticat

New member
קראתי בוואלה על זה...

והייתי המומה.. גם אני הייתי מרגישה אותו דבר אם זה היה קורה. ואני לוקחת אוטובוסים כל יום.. ומאותה תחנה.. אימל´ה, באמת אני לאיודעת מה לומר..

את גם גרה מול הקריון????

איזה עולם קטן אני ראיתי את זה ממש בעניים שלי וזה יותר כואב מסתם לקרוא על זה

kiticat

New member
לא... התכוונתי

שאני כל בוקר לוקחת מאותה תחנה... תחנה בדרום. לא מהקריון. בכל אופן קראתי וכאב לי. גם בצומת שליד התחנה שלי יש הרבה תאונות. וזה מפחיד.. מאוד..

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
כמה נורא ../images/Emo73.gif

זה נורא שתאונות כאלה קורות... זה נורא שאנשים נפגעים... וזה בטח מאוד מאוד קשה לראות את זה מול העיניים... אף אחד לא יודע בביטחון שזה לא יקרה לו, חמוד... אבל לשמחתנו דברים כאלה לא קורים כל הזמן ורוב הימים, ורוב האנשים עוברים את חייהם בלי תאונות שכאלה ובלי לראות תאונות שכאלה... מקווים שהמראות יעלמו מהר... (((((((((ערן))))))))

למעלה