לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!

SShirly

New member
רגע...

קודם כל מה זה MG??? ושנית, מה שווה לעלות כל ך מהר רמות? מה האתגר בזה? אז בחצי שעה אני רמה 400?

../images/Emo121.gifלא בדיוק......

קודם כל, 350 זה המקסימום
דבר שני בחצי שעה מגיעים לסביבות 200

SShirly

New member
אוקי תודה

ותענו בכנות... איך זה שווה לשחק כשעולים כל כך מהר רמות? יש בכלל אתגר במשחק? מה אתם עושים ברמה 250?

Ashaman

New member
צדים...?

ואם התכוונת 350 אז עושים ריסט, כלומר הרמה יורדת ל 0 והסטטוס נשאר אותו הדבר

izik99999

New member
לאו דווקא

זה יכול להייות MG אבל אולי זה קוסם... סה"כ זה שיריון של קוסם שגם הוא וגם הגלאדיאטור יכול לשים אה וד"א יש עכשיו שריון שגם MG יכול לשים קוראים לו קסדת חד קרן אני חושב וצריך לזה משהו כמו 300 בכח! אינעל דינק!

izik99999

New member
תשובות...

החברה עם הגלימות והכנפיים זה דמויות ברמה 180 ומעלה את הכנפיים עושים כמו כל נשק כאוס במכונת כאוס של הגובלינים (אם את רוצה לדעת איך עושים את זה תשאלי... אין לי כח לכתוב סתם) הגלימות זה פשוט סוג של שריון - שריון פיניקס (לא ספינקס!) אם אני לא טועה של האבירים ושריון שאני לא זוכר של הקוסמים קאפיש?

izik99999

New member
הצעה קטנה (לא לייבש!!!)

מה דעתך לעשות את הסרבר שלך כיעמט כמו מו הרגיל, חוץ מקצת יותר נסיון ואני מתכוון באמת לקצת יותר, לא 9999999999999 על עכביש! הקטע זה לעשות שרת ישראלי כמו שיש שרתים פיליפינים בדיוק כמו מו, אבל עם קצת שיפורים, למשל שאפשר לקנות כאוסים ונשקים אחושרמוטיים מה אתה אומר?

EagleEye

New member
לאאאא

כל הכיף זה שעולים רמות מהר ונהיים תותחים, זה מה שמעניין בסרבר הזה! ואגב, לא מקבלים 9999999 נסיון על עכביש אלא 1000

izik99999

New member
שמע.........

אולי בשביל הכיף של החברי פורום הזה לשים רק נגיד שבוע נסיון מטורף ואח"כ להוריד אותו ככה שכולנו ניהיה רמה 300 ומי שיבא מבחוץ יקבל זרנוק...... אה ד"א תגידו אתם יודעים אם מיוז אלף זה כמו אלפית רגילה רק עם שיער בלונדיני זוהר במקום סתם שיער שטני כזה? כי ראיתי אחת עם שיער מוזר כזה...

SShirly

New member
נו... אבל....

בדיוק לדמויות האלה התכוונתי..... עוד לא הבנתי מה אלה. ויש גם קוסמים עם שיער אדום.

izik99999

New member
קוסמים עם שיער אדום?!

חות! אלה המג'יק גלאדיאטורים! אפשר ליצור כאלה רק אם יש לך דמות ברמה 220 הם שילוב של קוסם ואביר - יענו הם יכולים לעשות כל מה שאבירים וקוסמים יכולים לעשות חוץ מזה הם רצים אפילו עם מגפיים רגילות ומקבלים 7 נקודות לבזבז כל פעם שהם עולים רמה אה ויש להם קסדות מיוחדות שרק הם יכולים ללבוש אבל מצד שני רק אותם הם יכולים ללבוש קפיש?

Ashaman

New member
גלדיאטורים לא יכולים ללבוש קסדות.

יש להם שריון רק משלהם, זה כנון, אבל זה בדיוק כמו שלשאר הקלאסים יש שריון רק שלהם. בכל אופן, גלדיאטורים לא יכולים ללבוש קסדות לא משנה מה.

R e A

New member
../images/Emo104.gifאני היחיד שנמחקו לו...

כל הדמויות בשרת מואיה?? נכנסתי ומשתמש והדמויות פשוט לא שם

izik99999

New member
uve been hacked!

לא בטוח... אבל סביר... גנבו לך את החפצים ובתור התעללות אחרונה מחקו לך את הדמויות

למעלה