לָה-גוּאַרְדִיָה

געשון

New member
לָה-גוּאַרְדִיָה

בְּחַדְשׁוֹת הַבֹּקֶר סִפְּרוּ עַל מֶחְלַף לָה-גוּאַרְדִיָה, וּכְבָר יָדַעְתִּי שֶׁצָּרִיךְ לְחַפֵּשׂ. חֲצִי שָׁעָה אַחַר-כָּךְ נִכְנַסְתִּי לִמְכוֹנִית עִם אִשָּׁה מְבֻגֶּרֶת, עֲשׂוּיָה צֶמֶר, וְיָדַעְתִּי שֶׁהִיא-הִיא לָה-גוּאַרְדִיָה וְרָצִיתִי לִקְרֹא לָהּ, לָגוּאַרְדִיָה, אֲנִי חוֹשֶׁבֶת שֶׁמַּה שֶּׁאָמְרוּ זֶה עָלַיִךְ, אִשָּׁה נְמֵרִית אֲבָל הָרַדְיוֹ אָז סִפֵּר שֶׁתַּמּוּ הַחֲדָשׁוֹת וַאֲנִי רַק שָׁאַלְתִּי אִם תּוּכְלִי לַעֲצֹר לִי כָּאן
 

aiziq

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo9.gif

מקווה שתמצאי פה בית חם. מאחל לך השתלבות נעימה
איציק .
 

odo13z

New member
"לָה-גוּאַרְדִיָה".משהו שונה. חדש

בהחלט רוח אחרת... משאיר המון מקום לדימיון וזה לדעתי הפן המעניין יותר. מגלה אך לא חושף... נוגע ומגרה את הדימיון. אולי יש מי שיחשוב שהשפה קצת "פשוטה" מדי...(בצדק...) אבל הרעיון יפה. מרענן. צפי לתגובות חמות.
 

קסנדרה*

New member
ברוכה הבאה לפורום ../images/Emo13.gif

את מוזמנת לקרוא ולהגיב ליצירות בפורום, כמו כן אני ממליצה לקרוא את התקנון. קסנדרה
 
הגברת הזאת../images/Emo39.gif

געשון, ברוכה הבאה. יש פה משהו מרענן שמצא חן בעיניי, מעלה חיוך, מסתורי. אגב - אילו הייתי רואה בחנות ספרים, ספור (סיפור, לא שיר) הנפתח כך - הייתי קונה את הספר על בטוח... בבקשה הצמידי שורות זו לזו ולא ברווח כפול. על המסך זה לא נעים לקרוא. בצעירותי ראיתי אשה שמנה בסניף הדואר המקומי ועל הדלפק שלה היה שלט קטן "פקסימיליה ארצית". פניתי אליה: גברת פקסימיליה... נזכרתי בזה בגלל גברת לה גוארדיה. ואולי זו אותה אחת. מאחלת לך השתלבות מוצלחת.
 
למעלה