כ"כ טוב שיש בפורום קריית גתית.

כ"כ טוב שיש בפורום קריית גתית.

אהמ... כע
כתבה מעיתון מקומי של קריית גת הידוע בשמו "המקומון החדש": ומי לא תגיע לטכס ההשקה? תושבת העיר, נינט טייב. אמנים רבים וביניהם שחקנים מהשורה הראשונה בארץ ניאותו להיענות בחיוב לפניית משרד יחסי הציבור של הקולנוע החדש בקריית גת בבקשה שאלו ישתתפו בטכס השקתו הרשמית של הקולנוע. השחקן אלברט אילוז, כוכב הסרטים "מתחת לאף", "מחץ הדלתא", ו-"חולה אהבה משיכון ג'" והטלנובלה "מיכאלה" והזמרת/שחקנית יפה ירקוני יהיו בין הנוכחים בטכס. הזמרת נינט טייב, תושבת העיר וכוכבת "השיר שלנו" נענתה בשלילה לבקשת המארגנים להגיע לטכס הפתיחה. יש לציין כי זו אינה הפעם הראשונה שטייב אינה מגיעה לאירועים בקריית גת: בשנה שעברה נעשה ניסיון להביאה להופיע בחג העצמאות בפני תושבי העיר, אך בשל דרישתה הכספית הגבוהה האפרות ירדה מהפרק. במשרד יחסי הציבור של הקולנוע מסרבים להרחיב בעניין, אך שם אישרו כי נעשתה פנייה לטייב שנענתה בשלילה: "ציפינו שלפחות היא כתושבת העיר תגיע לאחד האירועים היותר משמחים והסטוריים הנערכים בקריית גת", אמרו שם. כל נסיונותינו להשיג את תגובתם של נינט ושל אחיה אייל המשמש גם כסוכנה האישי עלו בתוהו, בימים האחרונים נודע כי אייל מסרב לשתף פעולה עם העיתונאים עקב הפרסומים לכאורה על קרע בין שני האחים, קרע שהוכחש מכל וכל ע"י האח אייל.

laffa rulz

New member
איזה מנייאקית..

הוחכה שהיא לא כזאת מאמי..
קצת כבוד לעיר שלה לא יזיק!!

היא ממש לא מניאקית

זה בטוח אח שלה החליט שהיא לא תהיה שם..הייתה על זה אפילו כתבה שהוא מחליט לה כל דבר..באמת הוא אפילו לא שואל אותה אז נראה לי שאם זה היה תלוי בה היא הייתה באה

נינט היא אכן הכי מאמי שיש ...

ותאמין לי שאם ההחלטה היתה בידה היא היתה הולכת לשםםם ..אבל לרוב זה לא היא המחליטההההההההה!!!!!

דיי חבל...

מה קרה היא השתנתה או משהו ביחס שלה לתושבים ולמקום? או שבאמת כמו שאני חושב זה דווקא אח שלה שדורש דרישות כספיות גבוהות למשל ביום העצמאות ועוד כל מיני מקרים שככה לא מתאפשר לה להשתתף בהם וחבל. שתחליף סוכן

SG12

New member
למה דווקא מכל האמנים לה היה את המחי

את המחיר הכי נמוך להבדיל מסקעת, בוסקילה היא לקחה הכי פחות ל10 שירים+נגנים מה שאצלנו כולם שרו 4 שירים גג!!! ולמה נינט צריכה צריכה להקריב את הפרנסה בגלל העיר שהיא גרה אני לא מבינה מה אתם חושבים היא צריכה גם לכסות הוצעות(נגנים,הסעות אחוזים לסוכנת) ובסוך היא נשארת אם 30% עלובים!!!

אני בטוחה שהיא רצתההההה

ונ"ש למישו יש ת'פרקים הראשונים של העונה הזאת!??!?!!? ומישו יודע איזה מספר פרק היה ההשקה של הסינדרלה 2005?

yardenusit

New member
כן אבל לפי דעתי

זה קצת מגעיל שהיא מסרבת לבוא או שלוקחת סכום גבוהה ( זה הרבה עושים ) אבל בעיר שלה עיר שתמכה בה יפה מאוד ובגמר כולם שם הצביעו לה ואחרי הגמר כולם הביאו לה מתנות בקניון חבקו אותה חגגו בשבילה ממש עשו לה תיום וככה היא עושה לעיר הזאת לדעתי מה זה לא יפה אכן כן נינט מאמי וכל זה אני לא הכי מתה עליה

גם לדעתי...

מה זה לא בשליטתה? אם היא רוצה היא יכולה לעמוד על שלה! אוי אז היא יכולה לקחת פחות כסף בכל זאת זאת העיר בה היא גרה! זה לא יפה!

SG12

New member
איזה שטויות!!! היא לא חייבת להם כלו

היא לא חייבת כל הופעה או פתיחת מתנ"ס להופיע !!!

Swing On A Star

New member
איזה נודניקים. שיעזבו אותה בשקט.

לא בא לה להגיע לטקסים המשעממים האלה. גם אני לא הולכת אף פעם לטקסים בעיר שלי. זה משעמם ומדכא!

SG12

New member
ולי יש לה לו"ז צפוף!!! או הופעה...

לארוע ההתרמה שהיה בחינם היא כן באה!!! לגביי מחיר ההופעות זה לא היא מחליטה אלה הסוכנים שלה,ולא כל אמן שגר בעיר שלו חייב גם להופיע בעיר שלו..(כמו בעיר שלי שיש כמה אמנים ואף אחד מהם לא הופיע אי פעם בעיר!!!) זה שהיא זכתה בכוכב נולד לא אומר שהיא נהייתה ליצן החצר של העיר קרית גת!!!!

למעלה