כתום עולה זה ....

כתום עולה זה ....

זה...אמממ...זה...רוב השבת אני מהרהר מי הם כתום עולה,אז עשיתי מפה! כזו שמחלקים בה את הכתומים ואת השחורים (את אפורים נשאיר בצד בשלב זה) וראו איזה פלא השחורים עלו על הכתומים! כן אילו השחורים שיושבים להם במרומי השטיבלאעך של בני ברק ושל ירושלים,אילו השחורים שוחרי האמת השלום והצדק (עד שזה מגיע לאחר) כי אתם מבינים השחורים הם הגל העולה,הכתום? הכתום יסחף עם הזרם,יתמוסס,יאבד עצמו לדעת ,ירמוס ויירמס אבל ישאר כעלה נידף..זהו טיבעו של כתום וזהו טיבעם של צבעים נועזים.. מה בעצם אני מנסה לומר? שאלה אחת פשוטה...איפה החרדים? איפה החרדים בכל התוכנית האוילית שנקראת התנתקות? האם בהלכה שלהם לא רשום שלא מוסרים שטחים של ארץ ישראל לגוי? מכיוון שאני מניח שהם מתיימרים לקחת מונופול על החכמה ועל א-לוקים אז מה בכל זאת גורם להם לידום? ובכן זה פשוט...זה מה זה פשוט!!! ההתנתקות רעה לזרם החרדי! א-לוקים ותורתו מוגבלים לצרכים של הזרם הזה,פוליטיקה-סיאוב-תיעוב הכל מתערבב לתוך העיסה הדביקה הזאת... כי צריך לומר את האמת לחרדים נוח עם מה שקורה...סוף סוף המיזרחיסטים חוטפים מכה על שהלכו על החילוניים רח"ל! הייתם צריכים ללמוד מאיתנו ,לשים כיפה שחורה,עם שטריימל ארוך ,לשבת בכולל,לקבל משכורת מהמדינה ,לשתוק ולהיות יפים..למה? כי החילוניים והמדינה היא החמור שעליו אנחנו רוכבים בדרך לגאולה,אנו בני הא-לוקים! ואיפה האפורים בכל הסיפור? החילוניים? הם? מה אנחנו יכולים לבקש מהם?אין להם שמץ של מושג מה משמעות קדושת הארץ,אין להם שום מושג ארץ ישראל במה היא ניקנית ומהי היא עבור העם היושב בציון,אי אפשר לדרוש ממישהו שאין לו נגיעה וחצי נגיעה למשמעויות של ההתנתקות! אני בטוח שהרצון שלהם למסור את אותם שטחים נובע ממניע טהור של מה טוב לעם ישראל.. אבל אתם בני הא-לוקים , יפי הנפש ומלאי ההוד..יבוא יום .. אני עונד תלאי כתום ואתם? תלאי מכסף או מזהב?

נתי101

New member
וואלה! אחי, נסחפת!

באמת! אתה בלחץ יותר מידי. עוד מעט תאשים את הקב"ה. יש תשובה להכל. רק תשאל.

שמעתי על התשובות שלכם

הגמרא במסכת כך וכך אומרת כך וכך והגמרא במקום אחר אומרת כך וכך וככה פסקו הגאונים והר"יף הרמב"ם הריטב"א והרשב"א..כמעט שכחתי את הבא"ח ואת הכף חיים את הפמ"ג ואת המ"ב והש"ח ,ומכל זה יוצא שצריך לתמוך בהתנתקות ,כי אתה מבין אחי ,הראשונים כמו האחרונים כולם פסקו שההתנתקות רעה לכיס ,ועם ההתנתקות רעה לכיס ופוגעת בישיבות אז לא נורא אם חבל ארץ כזה וכזה ימסר לבני עוולה..אחרי הכל האמצעים כשרים באיצטלא של צדיקות הא? זאת התשובה שרצית לענות על שאלתי? אז תחסוך ממני את זה...יום טוב וחג שבועות שמח!

נתי101

New member
ואתה יודע מה?!

תחליט למי אתה יותר דומה מ 4 בנים בהגדה של פסח ובדיוק ככה נענה לך. משום מה תחושתי היא שאתה קצת דומה לרשע....

למעלה