כתוב בכוכבים

giulietta

New member
כתוב בכוכבים

מזה כמה שבועות אני מתהלכת קצת שפופה...יש המון מתח באויר... יש החלטות כבדות ומורכבות שצריך לקבל, במערך המשפחתי... אני יושבת ימים שלמים עם דפים ועט ומציירת טבלאות של בעד ונגד... של יתרונות וחסרונות של כל הסיטואציות האפשריות... גלגלי המוח עובדים כל העת, גם בשעות השינה המועטות... ומה שלא יהיה, אני תמיד מגיעה למסקנה הבלתי נמנעת, שאין מנוס ומה שצריך להיעשות, ייעשה. אתמול שיתפתי חברה בלבטים והיא, שלאחרונה הרחיבה עסקיה ובימים אלה מתבהר שזו לא היתה החלטה כלכלית מוצלחת, היביטה בי בעיניים הצוחקות שלה שקמטי חיוך מקיפים אותן ואמרה לי: "אני מאמינה בגורל. מה שצריך לקרות יקרה". ככה. משפט פשוט ללא שום סימוכין רציונליים. מה שצריך לקרות יקרה. תזרמי. ובבת אחת, כל הכובד הזה שישב עלי, השתחרר... והפסקתי לחפור ולנבור ולנתח ולתכנן.... לא הכל בשליטתנו...עצוב לי לגלות זאת ממרומי שנותי, אבל כנראה שבכל זאת יש בזה מן האמת. ויש בזה הקלה גדולה. זה מצעיד אותי קדימה. עכשיו המחשבות מרוכזות ב"איך" ולא ב"למה". וזה מיקוד אחר לגמרי. מצד שני, יכול להיות שזה בכלל היה היין...

giulietta

New member
אופס ../images/Emo6.gif

המועקה מדבקת? חחחחחחחחחח לא התכוונתי.... נהפוכו....

איך אמר המשורר...

"יש דברים נסתרים לא נבין לא נדע נעשה גם דברים שנראים בלי סיבה לא צריך כל דבר לחקור ולשאול לפעמים גם מותר לא לדעת הכל..." העיקר שבסוף יצליח לכם

aphanisis

New member
גו'ל,כתבת נפלא וברגישות רבה../images/Emo24.gif

לפעמים כל שצריך כדי לקבל את ההחלטה הנכונה זה..... קצת נחת רוח. SOME PEACE OF MIND מאחלת לך לקבל את ההחלטות בקלות להיות שלמה איתן ולצעוד קדימה בביטחה.

noati

New member
ג'ול.....

אין לך מושג כמה מזדהה עם מה שכתבת.... ואת כותבת כלכך יפה...<רציתי לומר לך זאת מזמן> זה בדיוק מה שעבר עלי עד לפני כשבוע.... שבו החלטתי שאני הולכת על האיך לא על הלמה...לא על החששות הכלכליות וכו... וגם אצלי זו הייתה הברקה של חבר שזרק לי משפט שהאיר את עיני... בהצלחה לך יום נפלא...

כשאתה מוצא כסף אל תשמח .......

כי מישהו אחר עצוב שאיבד......... אבל אני הרי מנייקית ונורא שמחתי לקרא בעיתון את מה שקראתי כי עכשיו אולי יהיה לי ביקוש.............חחחחחחחחחחח לא יודעת אם זה קשור למה שכתבת אבל בכל מקרה אני מבינה אותך גם אני שונאת כשדברים הם לא בשליטתי, ומה לעשות, לא כל דבר יכול להיות בשליטתנו מתרגלי הפאלון דפה טוענים שאם אנחנו רודפים אחרי משהו זה רק ילך ויברח מאיתנו וכשנפסיק לרדוף זה יגיע מעצמו כולל החלטה שאנחנו צריכים לקחת, התשובה תבוא לך מעצמה אני אומרת פשוט תזרמי עם המצב ו........... תמשיכי לשתות יין זה לא יכול להזיק

giulietta

New member
בואי'נה....

שכחתי שאת פה....
חחחחחחחחחח המממ...קשור במידה מסוימת.... ואני...אני רק אשמח אם יהיה לך ביקוש (אבל אם זה יקרה, אני ישר עוברת למדינה אחרת חחחחחחחחחחח)....

giulietta

New member
חחחחחחחחחחחחח לא...

(אני צוחקת כי קיבלתי מסרים בענין חחחחחחחחחחח...תרגעו....)...

למעלה