כתבות מגניבות

Blue mai

New member
../images/Emo32.gifמה שעובר עליייייי-חלק 1../images/Emo82.gif

וואו.טוב,לא יודעת אם אתן שמות לב אבל אני לא כותבת הרבה על עצמי בזמן האחרון אלא מגיבה קצת להודעות שלכן.זה נובע בעיקר מעצלות וגם כי לא יוצא לי להיות בבית. עכשיו זו תקופה מיוחדת.סיימתי 12 שנות לימוד וזה לא נקלט שב-1 בספטמבר אני לא הולכת לביה"ס,זה לא נקלט שאני לא קונה יותר ספרים,שאין את הריגוש הזה של להתחיל שנה חדשה בביה"ס. אני פשוט יושבת בבית ולא קולטת שעשיתי את כל הבגרויות שלי כבר.סיימתי ללמוד. זה מרגיש כל כך חופשי ומוזר. אני שומעת על ילדים מהשכבה שהתגייסו,והנה היום שני ידידים טובים שלי[לא מביה"ס,לא מהעיר אפילו] התגייסו לקרבי.קשה לעכל שלא יצא לי לדבר איתם כמעט בזמן הקרוב. אז איך היה השבוע שלי?
ראשון-16.7 יום לפני עבדתי עד 1 בלילה,ובאותו היום הייתי צריכה להיות בעבודה ב-9.הלכתי לישון אצל סבתא כי היא גרה קרוב לעבודה והיא לקחה אותי. זו הייתה אמורה להיות משמרת כיפית עם בנות שאני אוהבת,אבל הבוסים ממש עמדו לנו על הראש כל הזמן וזה עצבן אותי. והייתי בקופה לבד[כי יש שני צדדים לחנות,יש קופה ליד המכונות קפה והאייסקפה ויש קופה ליד העוגות שזו קופה לבד], ככה שאם עשיתי טעויות בקופה[למרות שלא] מאשימים אותי. וסבא וסבתא באו לבקר באמצע העבודה
סיימתי את העבודה בסביבות 4,החלפתי בגדים והלכתי להיפגש עם ידיד שלי[אהמ.מאיזה פורום]. היה חביב...משם הוא לקח אותי לדודה שלי[חמוד[: ] והייתי אצלה עד איזה 8 וחצי כשאמא באה לקחת אותי. ואת הערב העברתי בבית כי לא היה לי כוח לצאת. שני- קמתי מוקדם לקחת את אחותי לקייטנה. תכננתי להוציא כרטיס עבודה כי הבוסית שלי דרשה,אבל בסוף לא עשיתי את זה. הלכתי למרכז פה בשכונה והוצאתי תמונת פספורט שאני נראית בה כאילו לא לבשתי כלום חוץ משרשרת
כי השיער שלי הסתיר את החולצה. באתי הביתה וסתם הייתי בבית כל היום נראה לי.אני אפילו לא זוכרת
שלישי-היום שחיכיתי לו
קמתי בסביבות 9,התארגנתי ואבא לקח אותי לקניון לסדנת איפור של איל מקיאג'. חיכיתי עד שמישהי שם תתפנה בשבילי ושמו בינתיים בחנות את "ניסים" ו"בחולצת פסים" של עברי
[היה נחמד להתחיל עם זה את היום]. אז היא שמה לי מייקאפ,פודרה,סומק,אנאערף מה.אבל באמת למדתי להתאפר. הרגשתי קצת לא בנוח עם האיפור אבל אני יכולה להגיד שהיו מבטים מאנשים ברחוב
[ששש.אני לא משוויצה ולא כלום!]. קפצתי רגע לחנות שאני עובדת בה וקניתי קצת דברים לבית כי אבא ביקש[ווהו יש לי שם הנחה של 30%].החמיאו לי על האיפור ובלהבלהבלה. אבא לקח אותי לעיר והלכתי לרופאה לקבל ממנה אישור עבודה. שעה לקח לי לחפש איפה המשרד של הרופאה,כי מסתבר ששינו את השילוט מבחוץ של המשרד שלה ככה שלא זיהיתי והמקום שהייתי בו ממש ענקי ומבלבל. תוך 10 דק' קיבלתי את האישור והלכתי ברגל 20 דק' עד לתחנה המרכזית. למה לא אוטובוס בחום הזה?כי לא היה כל כך חם,וקצת ספורט לא מזיק,במיוחד לי.נהייתי קובבה. הגעתי למשרד התעסוקה להוציא כרטיס עבודה,והרבה חשבו שאני מעל גיל 20
חיכיתי לאוטובוס לסבתא וסבא בערך 5 דק' וחשדתי באיזה מישהו שם עם תיק ענקי כזה,אבל מסתבר בסוף שזה היה של איזה אישה... נטע התקשרה אליי בדרך והיה מצחיק לדבר איתה[: אכלתי עם סבא וסבתא צהריים ואז אני וסבתא החלטנו ללכת לנוח.ישנתי שעה בערך.קמתי,התארגנתי,ויצאתי להיפגש עם יעל[Magic Melody
] כי תכננו ללכת להופעה של עברי יחדיו[: חיכיתי לה ליד הבורגראנץ' והשומר שם התחיל איתי
הלכנו יחד ברגל עד למקום[בערך 20 דק' מסבתא שלי],ובדרך שמענו מן קול מעומעם כזה בא משומקום ושתינו חשבנו שזה אלוהים
באמצע הדרך קלטתי שנכנסנו לכניסה לא נכונה אבל אפשר גם היה להמשיך משם.מסתבר שטוב שהלכנו בדרך הזו כי נכנסנו דרך כניסה אחורית בלי שבדקו לנו כלום.מוהאהא
הגענו יותר מידיי למקום[פסטיבל הברים],אז סתם דיברנו מלא וקנינו רדבול. פתאום לקראת 6 וחצי אני שומעת צלילים מוכרים מהבמה.חשבתי ששמו דיסק של עברי לקראת ההופעה שלו,אבל יעל אמרה שהיא רואה אותו על הבמה. אז הלכנו לכיוון הבמה והפלא ופלא,עברי עשה באלאנס!
בעיקרון מי שהיה באזור באותה השעה היו רק העובדים,אנשי ההפקה,אני,יעל ועוד 2 מעריצות.אז ישבנו וראינו אותו עושה באלאנס ויעל צילמה לי 3 תמונות טובות שלו[: אח"כ באה מישהי שביקשה ממני ומיעל כרטיסים. אני ויעל המשכנו להסתובב ואנשים התחילו להכנס.ב-8 בערך התקרבנו לבמה כי ראיתי שאנשים מתחילים ללכת לכיוונה וממש לא רציתי להיות בעברי שורה 5 כשאני יכולה להיות שורה ראשונה.אז הצלחנו לתפוס שורה ראשונה באמצע. לפני עברי הייתה איזה תחרות הכנת משקאות,קיצור היה קצת משעמם. ואז עברי עלה!! התפרעתי לגמרי.הייתה אחת יצורה שכל הזמן צעקה לו דברים באמצע שירים. ויעל הלכה באמצע]; אבל היה לי כל כך כיף והוא עשה הקדמה ממש ממש מושלמת למרי לנצח
בעיתון כתבו שההופעה תהיה שעה אבל היא הייתה 80 דק'[: הוא עלה להדרן של תמיד אהבה וניסים
חזרתי לסבתא ברגל ובדרך דיברתי עם דפנה בטלפון,שכרגע מכייפת לה בים המלח כי היא עובדת שם
ובאחת תחנות האוטובוס בדרך,היה איזה מישהו שהחליט שהוא עצבני או שהוא עושה לעצמו שיעור קיקבוקסינג באמצע הרחוב.הוא פשוט הניף אגרופים באוויר

Blue mai

New member
חלק 2../images/Emo9.gif../images/Emo82.gif

רביעי- קמתי ב-6 בבוקר כי המנקה באה לסבתא.אז בינתיים ראיתי ערוץ 24. ב-8 התקשרתי לדנה כי ראיתי בחדשות שהייתה אזעקה אצלם מה שאומר שהיא התעוררה.לא דיברתי איתה בערך יום וחצי... לקראת 10 אני סבא וסבתא הלכנו לקניון,נתתי לבוסית שלי את כרטיס העבודה והיא ראתה את סבא וסבתא.האמת שהם בכוונה נכנסו איתי לקניון כי יש מצב שסבא מכיר את הבוס שלי,אז רציתי לראות אם הבוס יתייחס אליי קצת יותר נורמלי אחרי שהוא יראה אותו. עוד איזה מישהי שעובדת שם אמרה לסבא וסבתא שלי שאני מקסימה בלהבלהבלה.לא יודעת אם זו התחנפות...אבל שיהיה. נכנסתי עם סבתא לזארה,מסתבר שהיא אוהבת לקנות איתי בגדים כי היא חושבת שיש לי טעם טוב בבגדים[למרות שאין לנו בכלל אותו טעם
]. מדדתי 2 שמלות,ואני שונאת את הרוכסנים של זארה!הם פשוט דפוקים! דווקא נראיתי טוב עם השמלות האלה[: בדרך יציאה מהקניון ראינו את הבוס שלי אז כן,מסתבר שסבא והבוס מכירים.אבל אין שינוי ממש ביחס שלו אליי. באתי הביתה וסתם הייתי במחשב...היה לי מן חשק כזה להזמין אליי חברה אז קראתי לנטע שתבוא לישון אצלי למרות שהייתי נורא עייפה. אז היא באה ב-11 ועד אז ראיתי ריאיון של חברי להקת טייק דאת,היה מרגש. היה מצחיק איתה...רק שבשלב מסוים התחלתי להירדם לה מול הפרצוף והכנו את המיטות. גם כשהיינו במיטה היא פשוט דיברה ודיברה,ואני חצי ישנה לא יודעת מה אני עונה לה בכלל. ב-3 כבר לגמרי נרדמתי והיא נזכרה לדבר איתי על משהו.אז אמרתי לה שאני עייפה ושנלך לישוןD: חמישי- המסטולה הזו קמה ב-8 וחצי והיא לא הייתה עייפה]; גאד,זה חופש,והיא כל היום נמצאת בבי"ח עם סבא שלה ועוזרת מלא,איך היא לא עייפה?! אז קמתי איתה כי לא היה לי נעים ממנה,היא ראתה טלוויזיה,אני נמנמתי פה ושם,דיברנו קצת. ב-11 בערך קמנו לאכול.הכנו אחלה ארוחה וראינו צמרמורת בניקולודיאון.נו מה,זו נוסטלגיה.רק שהפרק הזה היה משעמם. אח"כ היינו טיפה במחשב ודיברנו... היא אומרת שהיא אוהבת להיות אצלי,למרות שאני לא מבינה איך היא לא משתעממת.אני דווקא אוהבת להיות אצלה. ב-5 בערך היא הלכה ואני קצת נמנמתי מול הטלוויזיה והמחשב. ראיתי את עברי ב-24 באולפן[הבנאדם היה מסטול באותו היום]. החלטנו בערב להיפגש בערך 5 חברות[2 חברות מהחטיבה...ועוד 2 מהשכבה שלי.2 מהחברות האלה הן חברות טובות]. לא ידענו בדיוק אצל מי ואני לא יכולתי ממש לעשות את הפגישה אצלי. בסוף עשו אצלי את הפגישה כי לא הייתה ברירה. תזמון של אמא ואבא לריב ובגדול,ממש לפני שהחברות באו. היה נורא פה,אבא ניסה להסית את אמא נגדי ונגד אחותי.גועל נפש מה שהלך פה. זה הרגעים האלה שאני פשוט צריכה מישהו לידי,כי אח"כ הכל כבר עובר ואין טעם לספר מה קרה,זה כבר לא מציק. לא משנה,בקיצור הן באו ועשו ממש מלא רעש.מן הסתם 5 בנות כמו איזה תרנגולות. אבל היה מצחיק ותכננו ללכת ללונה פארק יחד,ולעשות ערב נוסטלגיה,כי בעיקרון בחטיבה היינו חברות טובות וזה התפרק בתיכון כי כל אחת הלכה לתיכון אחר. שישי- קמתי ב-7 וחצי[אחרי שהלכתי לישון ב-1 וחצי],התארגנתי מהר ויצאתי לתפוס אוטובוס לעבודה. בעבודה הייתי כבר ב-9 למרות שהייתי צריכה להיות ב-9 וחצי. הייתה משמרת נחמדה עם בנות נחמדות,והכנתי לעצמי קפה בפעם הראשונה[הכנתי לפני מלא,אבל לא לי] ואני מכינה קפה ממש ממש טוב!עם פחזניה זה הולך מעולה
סיימתי לעבוד ב-4 ורבע ואבא בא לקחת אותי. הגעתי הביתה ונחתי קצת.התקלחתי והכל,ארגנתי תיק כי תכננתי לישון אצל אנשים רק לא ידעתי אצל מי.חשבתי אולי שאני אצליח לשכנע את דודה שלי לבוא איתי להופעה של עברי בקיבוץ קרוב לירושלים.לא הצלחתי,התבאסתי. הגענו לסבתא וסבא,מסתבר שסבתא נפלה באותו היום ועקמה כמה איברים בגוףD: אז עשיתי לה מסאג'[אני מלכה בזה
]. עשיתי שיחת נפש עם בעלה של דודה שלי על הופעות,והוא אמר שהוא אוהב את דפש מוד אבל הוא לא טיפוס של הופעות.אמרתי לו שאני אלך איתו ושאם הוא בא איתי אנחנו תופסים שורה ראשונה!לא הצלחתי לשכנע אותו
נסענו הביתה,לקחתי משהו,ואבא הסיע אותי לחברה שלי לישון אצלה. היה מצחיק אצלה ממש,הקלטנו את עצמנו במצלמת פלאפון שלה והיה קורע. נשארנו ערות עד איזה 3 בבוקר..[הפסדתי מרי לנצח ויוני בלוך בגלגלצ]; ]. הכלבה שלה מסריחה לאללה,למזלי היא לא ישנה איתנו. שבת- קמנו בערך ב-10,ואז ב-11 חזרנו לישון עד 1 וחצי. התארגנו וכו',ירדנו למטה לאכול וסתם ישבנו ודיברנו. ב-4 וחצי התחפפתי ממנה כי רציתי לדבר עם אנשים לפני שהם מתגייסים. ב-8 וקצת אבא לקח אותי לעבודה. עבדתי מ-8 וחצי עד 1 בלילה[!!!]. אבל זה עבר נורא מהר והצלחתי למכור בערך 7 עוגות ממש יפות[מהמושקעות האלה].ושוב הייתי בקופה לבד אבל הסתדרתי. ושתיתי פרנץ' ונילה עם רוגעלך
חזרתי הביתה ב-1:40 בלילה
אבל מה אכפת לי,הרווחתי עוד כסף ללונדון! וזהו...אתמול והיום הייתי בבית.אין לי כוח ממש לצאת. אם קראת,תגידי לי מה את מתכוונת לעשות מחר[:

להתפדלאה בבית, ללכת לשיעור גיטרה,

ואז להתפדלאה בבית. ואם ייתמזל מזלי אז לאשדוד עם חברה. הווו, פרנץ' ונילה זה טעים

little shorty

New member
אוי אלוהים. קראתי.

וזה היה ארוך. אמממ מחר? לישון ולישון ואז בערב מסיבה במועדון לחברה שלי שהוקדמה חעחעחע שתייה חינם

להתפרע :]

וואי צמרמורת איזה נוסטלגיה מטורפת... וזה כ"כ חמודי שאת בקר כזה מעולה עם סבא וסבתא כיף לקרוא אותך שוב

Blue mai

New member
אווו יש לכן חיים];../images/Emo82.gif

המחזור הזה מגביל אותי. תודה שקראתן אותי

Blue mai

New member
:)../images/Emo82.gif

באלאנס זה חזרות עם כל המכשירים וכלי הנגינה,המיקרופונים וכו' כדי לראות אם הכל בסדר ושאין תקלות ובדרך גם מכוונים את הסאונד...

קקית.גם אני רוצה../images/Emo10.gif

שמחה שנהנית
אם את יודעת על עוד הופעות או משהו תגידי לי... כי מה זה בא לי :)

../images/Emo32.gif אני. כ"כ. עצבנית. עכשיו ../images/Emo46.gif

שיעחגשכיןםנקטןםיעמני םואטיעןי ד]ויענםיחמא ף !!@$$@!$@!$@@$!$ מצטערת, הייתי חייבת
אז ככה: 8:07 - שיחה נכנסת מו'. אני עונה "הלו ?" ו': "תקשיבי אלינה.." אני: "כע ?" ו': (א' באה ממקום אחר לפה, והיא ישנה אצלה) "א' רצתה להשאר פה עוד לילה, אז חשבנו אולי היא תוכל לישון אצלך" אני: *מנסה לשמור על קור רוח* "ו', כאילו מה הקטע ? היא באה אתמול, אף אחד לא טורח להגיד לי, אף אחד לא קורא לי, והעיקר כשהיא רוצה להשאר אז מתקשרים לאלינה כי יש לה מקום, מה אני בית מלון ?!" ו': *מוסרת את מה שאמרתי לא'*, "טוב..." אני: "איפה אתן ?" ו': "אצל ו'" (אחרת, לא אותה אחת... לו' שהן אצלה יש יומולדת, אז הן בטח מתנחלות אצלה וזה, זאת לא מסיבה או משו) אני: "את רואה ? אחר כך אתן מתקשרות רק כשא' צריכה למצוא מקום לישון בו, כאילו אני בית מלון" ו': "טוב, איך שבאלך..." אני: "ביי" *מנתקת* מאיפה יש לה את החוצפה הזאת בכלל ?!?!??! איך היא מעיזה החתיכת כלבה ******* הזאת ?!?!? אני לא מאמינה שהיא אפילו חשבה שאני אסכים בכלל !!! אאעאעאעאעאעא
*לוקחת נשימה* *נרגעת* נרגעתי. אני לא מאמינה שהיא עשתה את זה. כמה חוצפה יש לבנאדם. לא יאומן פשוט. ועוד שתבינו, לפניי כמה ימים נסענו אני והיא וא' לקניון, שם הן שמו עליי ת'זין של העולם שלהן ובקושי התייחסו אליי, היו דבוקות אחת לשנייה כמו לא יודעת מה, אז דיי התעצבנתי עליהן ולא דיברתי איתן כל כך, וגם הן לא משו דיברו איתי, רק היום דיברתי קצת עם א' באייסי כשהיא הייתה אצל ו'... אני פשוט בשוק. אני עדיין לא מעכלת את זה. ברגע זה היא איבדה כל טיפת כבוד שהייתה לי אליה. חתיכת מטומטמת. ואני עוד יותר.

RainbowL

New member
האמ..

אני לא בדיוק חושבת שהיא ממש שמה לב שהן לא שמו עלייך או שהן היו רק שתיהן... בד"כ עושים את זה לא מתוך כוונה רעה אלא פשוט לא שמים לב :/ אולי לא בא לך ממש שהיא תישן אצלך כי נפגעת... אבל תנסי לקחת נשימה עמוקה ולהרגע, כי היו כוכך הרבה עצבים בהודעה שלך וזה לא מגיע לך להתעצבן ככה, בטח שלא בגללן.

תודה ../images/Emo23.gif

הן לא עשו את זה בכוונה אולי, אבל אמרתי להן כמה וכמה פעמים ש"גם אני פה", והן התייחסו אלי לכמה דק' והמשיכו בשלהן. אני ההיפך - ניסיתי לדבר איתן להיות איתן בסבבה אחריי זה, אבל הן התעלמו ממני באייסיקיו, אז לא טרחתי לשלוח הרבה. והיום כשו' התחברה לאייסיקיו התעמתתי איתה לגביי זה, והיא הייתה בגישה של "אין לי כוח לזה עכשיו", והיא עוד האשימה אותי שאני הרסתי להן את המצברוח כשהיינו בקניון !!! פחחחחחח, יהה רייט ! או שהן ממש לא הראו את זה, או שהיא ממש טיפשה ! בסוף כתבתי לה את זה: "עזבי, פשוט... הייתי מצפה להתנהג ממכן כמו בני אדם, לא תיארתי לעצמי שתעשו דבר כזה בכלל... זה פשוט מגעיל. זה אשכרה ניצול :/ וחשבתי על זה הרבה, רציתי לשנות את דעתי, אבל אני רואה שעשיתי נכון כשאמרתי לכן שאני לא בית מלון... להתקשר אליי כדי לא' יהיה מקום לישון, אחריי שאתן מתעלמות ממני כי "הרסתי לכן ת'מצברוח" ?! ממש תת-רמה..." בלאטטטטטט, אני כ"כ לא מאמינה שמישהו יכול להיות עד כדי כך שפל. אין, כל הבטחה ובהטחה שלי לעצמי שאני לא מתכוונת להתקרב אליה יותר - ימומשו, וימומשו חזק ! היא כ"כ השתנתה מכיתה ו' (אנחנו עולות לח'), פשוט נהייתה בנאדם אחר לגמריי. פעם היא לא הייתה מעיזה להתנהג ככה, היא הייתה נחמדה, אין לי מושג מה דרס אותה. היא פשוט כלבה. כלבה ששמה זין על רגשות של אנשים, כלבה נצלנית, כלבה שתופסת מעצמה ככה שזה פשוט דוחה כבר, פשוט כלבה. גועל נפש של בנאדם. לא מתכוונת להתקרב אליה בכלל. ולא מתכוונת לבזבז עליה יותר עצבים, EVER.

למעלה