כתבות, הודעות, דיווחים

מצב
הנושא נעול.
רון חולדאי
מרתון ופקקים

כתבות, הודעות, דיווחים
רון חולדאי
מרתון ופקקים

פקקי ענק היו היום! תחנה אחת באוטובוס מעתידים (התחנה הראשונה של הקו) ועד התחנה הראשונה בראול וולנברג לקחו 22 דקות! לתחנה השניה של ראול ולנברג (התחנה השלישית של הקו) הגענו רק לאחר כמעט חצי שעה!!
אין לי משוג איך דן נערכת עם נהגים נוספים במצב כזה, ואם בכלל לנהגים שמאחרים יש הפסקה ללכת לשירותים או שהם אפילו נקנסים על איחורים בכל מיני חברות.
שלא לדבר על איחורים של כל הנוסעים גם באוטובוסים וגם ברכב פרטי...
מתי ישימו סוף לדבר הזה?

orchilit

New member
גם בדרך בגין באזור תמח"ת/חברת החשמל עומס ב-2 הכיוונים

רון חולדאי
מרתון ופקקים

פקקי ענק היו היום! תחנה אחת באוטובוס מעתידים (התחנה הראשונה של הקו) ועד התחנה הראשונה בראול וולנברג לקחו 22 דקות! לתחנה השניה של ראול ולנברג (התחנה השלישית של הקו) הגענו רק לאחר כמעט חצי שעה!!
אין לי משוג איך דן נערכת עם נהגים נוספים במצב כזה, ואם בכלל לנהגים שמאחרים יש הפסקה ללכת לשירותים או שהם אפילו נקנסים על איחורים בכל מיני חברות.
מתי ישימו סוף לדבר הזה?
גם בדרך בגין באזור תמח"ת/חברת החשמל עומס ב-2 הכיוונים

אוהדא11

New member
מעשה חלם, במקום שהמרוץ הזה יתקיים בחוהמ"ע סוכות או ביום שישי

רון חולדאי
מרתון ופקקים

מתי ישימו סוף לדבר הזה?
סוגרים את העיר באמצע השבוע כשכולם חוזרים מהעבודה

Arthur Dentist

New member
מישהו שכח שיש פארק ירקון, משפך הירקון ועד פתח תקווה (והלאה)

סוגרים את העיר באמצע השבוע כשכולם חוזרים מהעבודה
מישהו שכח שיש פארק ירקון, משפך הירקון ועד פתח תקווה (והלאה)
סגירת העיר היתה מיותרת מההתחלה עד הסוף.

cwen

New member
אני ברחתי מהעבודה בחמש

רון חולדאי
מרתון ופקקים

מתי ישימו סוף לדבר הזה?
אני ברחתי מהעבודה בחמש
לפי מה שאתה מספר - אני ממש שמחה שזה מה שעשיתי. עליתי על האוטובוס בנחושת והיה בסדר.
&nbsp
זו ממש שערוריה החסימות האלה של מרכז תל אביב באמצע יום חול - ועוד כל כך הרבה זמן לפני המירוץ. לפחות לאוטובוסים יכלו להניח לנסוע בצירים האלה. ראיתי תלונות של אנשים שהיו צריכים ללכת ברגל קילומטרים. אנשים קשישים, אנשים עם ילדים קטנים... זה ממש לא יאמן!

אוהדא11

New member

אני ברחתי מהעבודה בחמש
לפי מה שאתה מספר - אני ממש שמחה שזה מה שעשיתי. עליתי על האוטובוס בנחושת והיה בסדר.
&nbsp
זו ממש שערוריה החסימות האלה של מרכז תל אביב באמצע יום חול - ועוד כל כך הרבה זמן לפני המירוץ. לפחות לאוטובוסים יכלו להניח לנסוע בצירים האלה. ראיתי תלונות של אנשים שהיו צריכים ללכת ברגל קילומטרים. אנשים קשישים, אנשים עם ילדים קטנים... זה ממש לא יאמן!

חסמו רחובות שלא היה צריך לחסום בכלל

רון חולדאי
מרתון ופקקים

מתי ישימו סוף לדבר הזה?
חסמו רחובות שלא היה צריך לחסום בכלל
למשל, חסימת רחוב פנקס הייתה מיותרת לחלוטין, והקשתה מאד על תושבים ומבקרים בגזרה שבין נורדאו וארלוזורוב.

alantan

New member
הזדמנות עבור מי שמבקר בלונדון ביום א' הקרוב

כתבות, הודעות, דיווחים
20 אוטובוסים ותיקים מדגם RT יפעלו בקו 11 ביום ראשון - זוהי הזדמנות לנסוע (ברוב המכונות בחינם!) בדגם שלא נראה ברחובות לונדון זה 35 שנה, בדיוק כמו הזמרת קייט בוש. (יתכן שהיו ימי הפעלה דומים בעבר, אני לא מעודכן...).
&nbsp
פרטים וקישור ללו"ז כאן:
http://www.londonreconnections.com/2014/rt-buses-run-route-11-weekend/

Ccyclist

Well-known member
איפה זה קו 11 ?

20 אוטובוסים ותיקים מדגם RT יפעלו בקו 11 ביום ראשון - זוהי הזדמנות לנסוע (ברוב המכונות בחינם!) בדגם שלא נראה ברחובות לונדון זה 35 שנה, בדיוק כמו הזמרת קייט בוש. (יתכן שהיו ימי הפעלה דומים בעבר, אני לא מעודכן...).
&nbsp
פרטים וקישור ללו"ז כאן:
איפה זה קו 11 ?
כידוע אוטובוסים בלונדון הם משניים לרכבת התחתית ולכן מכירים רק את הקווים שחופפים לאזורים בהם אתה מסתובב. עדיף לציין איפה הקו הזה עובר כדי שאנשים יגיעו אליו.
&nbsp
הייתי בעיר בשבוע שעבר אבל לא אעלה אליה בסוף השבוע הזה, הפינוי לשמש יהיה בשבוע הבא ואני העיצומים של הכנות אחרונות.
&nbsp
כמו כן - יש להזהיר את המשתתפים מעבודות התשתית הרלוונטיות. למרות שהתח"צ הבריטי פועל 7 ימים בשבוע תמיד יהיו עבודות כלשהן על קו רכבת כזה או אחר. צריך לחבר את מפת סגירות סוף השבוע התורן של TFL כי זה משתנה כל שבוע ואתה מזמין אנשים שאולי לא מכירים את המערכת לארוע ספציפי.

alantan

New member
צודק! מי שיהיה בעיר וזקוק למידע נוסף מוזמן לפנות אלי במסר

איפה זה קו 11 ?
כידוע אוטובוסים בלונדון הם משניים לרכבת התחתית ולכן מכירים רק את הקווים שחופפים לאזורים בהם אתה מסתובב. עדיף לציין איפה הקו הזה עובר כדי שאנשים יגיעו אליו.
&nbsp
הייתי בעיר בשבוע שעבר אבל לא אעלה אליה בסוף השבוע הזה, הפינוי לשמש יהיה בשבוע הבא ואני העיצומים של הכנות אחרונות.
&nbsp
כמו כן - יש להזהיר את המשתתפים מעבודות התשתית הרלוונטיות. למרות שהתח"צ הבריטי פועל 7 ימים בשבוע תמיד יהיו עבודות כלשהן על קו רכבת כזה או אחר. צריך לחבר את מפת סגירות סוף השבוע התורן של TFL כי זה משתנה כל שבוע ואתה מזמין אנשים שאולי לא מכירים את המערכת לארוע ספציפי.
ואעזור בהתאם לצרכים של אותו בן אדם.

Ccyclist

Well-known member
בדקתי ב TFL, וצריך לציין שיש קטע מסוים בו התחתית סגורה.

ואעזור בהתאם לצרכים של אותו בן אדם.
בדקתי ב TFL, וצריך לציין שיש קטע מסוים בו התחתית סגורה.

מצאתי את מסלול הקו, די מרכזי, אבל לא בצירים שבהם הייתי רוכב באופן קבוע בכיוון מזרח-מערב (אני מעדיף את צירי הולבורן להוקסטון ואת הגדה הדרומית לדרום-מזרח העיר) ובתח"צ ממילא הייתי משתמש בקו המרכזי כדי לחצות את העיר, אז זכותי לבורות באשר לאוטובוס שלמרות שלקוראינו בארץ יראה מרכזי מאד - אינו משיק לצירי התחבורה שלי בעיר. הנה המסלול:

http://www.tfl.gov.uk/bus/route/11/

כמו כן - מפת הסגירות לעבודות תשתית לסוף שבוע זה מופיעה פה:

http://www.tfl.gov.uk/tube-dlr-over...14-11-01T00:00:00&endDate=2014-11-02T23:59:59

הקטעים הצבועים הם הקטעים שנסגרים בסוף שבוע זה לשם עבודת תשתית, שאר המערכת פעילה כרגיל ומופיעה באפור בהיר, ולצערי יש השקה ברורה בין הסגירה בקו הדיסטריקט ובחלק הדרומי של לולאת הקו המעגלי לבין כמה מתחנות המפתח של קו 11 והארוע אליו אתה מזמין את הגולשים.

אי אפשר להגיע לקו בתחתית בתחנת Sloan Square בכלל, לתחנות Victoria ו Westminster ניתן להגיע רק בקווי התחתית העמוקה (קו הויקטוריה וקו היובל) ולא בדיסטריקט והמעגלי, ובכלל עדיף להגיע לקו בקווי תחתית שנוסעים בכיוון צפון-דרום ולא מזרח-מערב.

לקו ניתן להגיע בתחנות Fulham Broadway, Charing Cross, Bank, Liverpool St. כמו כן ניתן להגיע אליו מתחנת הרכבת הארצית City Thameslink יציאת Ludgate Circus אבל השירות לתחנה זו יצומצם לשתי רכבות בשעה במסלול שעוקף את לונדון ברידג' בדרום העיר. ניתן גם להגיע בהליכה או בשילוב אוטובוס מתחנות מפתח רבות של הקו המרכזי וכן קו הפיקדילי ( St Paul's - הליכה, Holborn - שילוב אוטובוס דרומה לאולדריץ' בקינגסווי, ולכן שילוב אוטובוסים דרומה מ Knightsbridge לסלון סקוור או צ'לסי ברידג', ומ Earl's Court דרך ענף ווימבלדון לתחנת פולאם ברודווי או באוטובוס לקינג'ס רוד).

ולקוראינו (כי שנינו מכירים את המערכת): עבודות תשתית בסופי שבוע הן רעה הכרחית ועדיפות על מצבים שקורים לרכבת ישראל בו היא סוגרת קווים במהלך השבוע ומנתקת יוממים ממקומות כמו באר-שבע או נהריה מהמרכז. ההגיון הוא שהמערכת תזרום במהלך השבוע (למעט מקרים חריגים ביותר שבהם ממש חייבים להשבית קווים לתחזוקת חירום, וגם אז - מעדיפים לעשות את זה בקיץ) ושבסופי השבוע יש מספיק אלטרנטיבות תח"ציות שהציבור יוכל להשתמש בהן לעקוף כל סגירה ספציפית ברשת. ברשת הארצית סגירות סוף השבוע עלולות להשפיע על קטע מסילתי שאין לו אלטרנטיבה מסילתית מקבילה, ואז חברות הרכבת מעמידות לטובת ציבור הנוסעים שירות אוטובוס חלופי בין התחנות המושפעות. העבודה על הקווים במהלך סופי השבוע מעסיקה הרבה אנשים בכמות שמשתווה או עולה על כמות הנהגים ועובדי התחנות הפועלים באותו הקטע כאשר הוא פתוח, כך שאי אפשר לקבל מסגירה כזו "מנוחה". למעשה, לחץ הזמן על הפועלים מחייב אותם למקסם את שני ימי הסגירה עד 50 או 60 שעות (מסגירת הקטע בערב לפני ועד לפתיחתו בבוקר אחרי) בעבודה במשמרות סביב השעון.

down under

New member
scuza, pero muy scuza

&nbsp
פרטים וקישור ללו"ז כאן:
scuza, pero muy scuza
מדוע אתה אומר שהדגם הזה לא נראה ברחובות לונדון מזה 35 שנה כאשר בשנת 96', ועוד בדצמבר כלומר שלהי דשלהי 96' נסעתי
בנסיעות רגילות באוטובוסים כאלו. נכון שהם היו נדירים אבל אפילו לי יצא שתיים או שלוש נסיעות בהם.

הכיף הגדול של לנסוע בהם הוא כשיש רמזור אדום או פקק או תמרור עצור אתה שלאק טראח יכול לעלות או לרדת מהאוטובוס ולא חייב לעשות זאת רק
בתחנה.

alantan

New member
סולח, סולח...
נסעת בדגם מאוחר יותר והרבה יותר מוצלח

scuza, pero muy scuza
מדוע אתה אומר שהדגם הזה לא נראה ברחובות לונדון מזה 35 שנה כאשר בשנת 96', ועוד בדצמבר כלומר שלהי דשלהי 96' נסעתי
בנסיעות רגילות באוטובוסים כאלו. נכון שהם היו נדירים אבל אפילו לי יצא שתיים או שלוש נסיעות בהם.

הכיף הגדול של לנסוע בהם הוא כשיש רמזור אדום או פקק או תמרור עצור אתה שלאק טראח יכול לעלות או לרדת מהאוטובוס ולא חייב לעשות זאת רק
בתחנה.
סולח, סולח...
אבל מה שיסע ביום ראשון הוא ה-RT הישן, שזה משהו שממש לא רואים על הכבישים, ואפשר לקרוא עלין כאן: http://en.wikipedia.org/wiki/AEC_Regent_III_RT
הדגם שכולם מכירים, הוא ה-RM או בשמו המלא Routemaster. הוא נסע בשירות סדיר עד 2005 ומאז ועד לפני כשלושה חודשים משרת בשני קווים קצרים במרכז העיר המוגדרים "קווי מורשת", קו 9 וקו 15. החל מהקיץ נשאר רק קו 15.
ה-RM פותח כ-15 שנה לאחר ה-RT, ולמרות הדמיון החיצוני בסגנון המרכב, יש הבדלים מהותיים מתחת לקליפת האלומיניום של ה-RM האינטגרלי לעומת המרכב והגוף של ה-RT. יש עוד פרטים על החדשנות של ה-RM כאן: http://en.wikipedia.org/wiki/Routemaster
אשמח לתרגם חלקים אם יש עניין.
מבחינה תפעולית ה-RM היה יעיל מאוד לזמנו, הוא שקל 3/4 טון (בריטי) פחות מה-RT אך הושיב 64 נוסעים לעומת 56.

down under

New member
או קיי, השכלתי

סולח, סולח...
אבל מה שיסע ביום ראשון הוא ה-RT הישן, שזה משהו שממש לא רואים על הכבישים, ואפשר לקרוא עלין כאן: http://en.wikipedia.org/wiki/AEC_Regent_III_RT
הדגם שכולם מכירים, הוא ה-RM או בשמו המלא Routemaster. הוא נסע בשירות סדיר עד 2005 ומאז ועד לפני כשלושה חודשים משרת בשני קווים קצרים במרכז העיר המוגדרים "קווי מורשת", קו 9 וקו 15. החל מהקיץ נשאר רק קו 15.
ה-RM פותח כ-15 שנה לאחר ה-RT, ולמרות הדמיון החיצוני בסגנון המרכב, יש הבדלים מהותיים מתחת לקליפת האלומיניום של ה-RM האינטגרלי לעומת המרכב והגוף של ה-RT. יש עוד פרטים על החדשנות של ה-RM כאן: http://en.wikipedia.org/wiki/Routemaster
אשמח לתרגם חלקים אם יש עניין.
מבחינה תפעולית ה-RM היה יעיל מאוד לזמנו, הוא שקל 3/4 טון (בריטי) פחות מה-RT אך הושיב 64 נוסעים לעומת 56.
או קיי, השכלתי
תודה

שינויים בקווי הדרום של מטרופולין,ביניהם העברת קו 358 לכביש 6

כתבות, הודעות, דיווחים
שינויים בקווי הדרום של מטרופולין,ביניהם העברת קו 358 לכביש 6
איחור בשעת נסיעה בקו 388 מבאר שבע
החל ממוצאי שבת, 1.11.14, יחול שינוי קל בלוח הזמנים בקו 388 מבאר שבע, הנסיעה היוצאת בשעה 22:30, תאוחר לשעה 22:40. מודיעין האתר יעודכן בסמוך למועד השינוי.

הקדמה בשעת נסיעה בקו 47 מדימונה
החל מיום ראשון, 2.11.14, הנסיעה היוצאת מדימונה, בימים ראשון עד חמישי, בשעה 7:10, תוקדם לשעה 7:00. מודיעין האתר יעודכן בסמוך למועד השינוי.

שינויים קלים בלוח הזמנים בקו 58
החל מיום ראשון, 20.11.14, יחולו שינויים קלים בקו 58:
מבאר שבע:
הנסיעה המבוצעת בקו 58 (הסיבובי), בימים ראשון עד חמישי, בשעה 16:35- תכלול כניסה למחנה צור מכיוון באר שבע בלבד.
מירוחם:
הנסיעה היוצאת מירוחם בימים ראשון עד רביעי בשעה 17:25, תאוחר לשעה 17:35 ותכלול כניסה למחנה צור.
מודיעין האתר יעודכן בסמוך למועד השינוי.

איחור בשעת נסיעה בקו 66 מדימונה
החל מיום ראשון, 2.11.14, הנסיעה היוצאת בקו 66 מדימונה, בימים ראשון עד חמישי בשעה 7:30, תאוחר לשעה 7:45. מודיעין האתר יעודכן בסמוך למועד השינוי.

תחנה חדשה בנס ציונה- קו 367
החל מיום ראשון, 2.11.14, תתווסף תחנה חדשה בנס ציונה, בקו 367 מכיוון באר שבע. שם התחנה: וייצמן/הבנים (מק"ט תחנה:31328).
שינויים בלוח הזמנים בקו 559- שעון חורף

החל מיום שישי, 31.10.14, יחול שינוי בלוח הזמנים בקו 559 בשל מעבר לשעון חורף.
מערד:
ימי שישי- 11:00
מוצאי שבת- 19:00
מבית שמש:
ימי שישי- 13:00
מוצאי שבת- 21:30

ביטול נסיעות בקו 28
החל מיום ראשון, 2.11.14, הנסיעות היוצאות בקו 28 מבאר שבע בימים ראשון עד חמישי בשעות: 18:30,21:30- תבוטלנה. מודיעין האתר יעודכן בסמוך למועד השינוי.

איחור נסיעה בקו 388 מבאר שבע
החל מצאת שבת, 1.11.14, הנסיעה היוצאת בקו 388 מבאר שבע במוצאי שבת בשעה 22:30, תאוחר לשעה 22:40. מודיעין האתר יעודכן בסמוך למועד השינוי.

שינוי בלוח הזמנים ותחנות חדשות בירוחם בקו 357
החל מיום שישי, 31.10.14, יחול שינוי בלוח הזמנים בקו 357 בשל מעבר לשעון חורף, בנוסף, תתווספנה תחנות חדשות בירוחם.
מדימונה:
ימי שישי- 12:30
מוצאי שבת- 19:30
מפתח תקווה:
מוצאי שבת- 22:30
כמו כן, להלן תחנות חדשות שתתווספנה לקו:
מכיוון דימונה:
פסל הזהות/צבי בורנשטיין (מק"ט תחנה:14410).
בורנשטיין/הדקל (מק"ט תחנה:14414).
בורנשטיין/האופק (מק"ט תחנה:14094).
מכיוון פתח תקווה:
בורנשטיין/הפארק (מק"ט תחנה:14404).
בורנשטיין/הדקל (מק"ט תחנה:16184).
בורנשטיין/הרצל (מק"ט תחנה:15996).
בורנשטיין/גוש עציון (מק"ט תחנה:14118).

שינוי בלוח הזמנים ותחנות חדשות בירוחם בקו 359
החל מיום שישי, 31.10.14, יחול שינוי בלוח הזמנים בקו 359 בשל מעבר לשעון חורף. להלן לוח הזמנים המעודכן לימים שישי ומוצאי שבת:
מנתיבות:
שישי: 13:00,9:00
מוצ"ש: 22:30,20:00
מדימונה:
שישי: 13:00,9:00
מוצ"ש: 22:30,20:00
כמו כן, תתווספנה לקו תחנות חדשות בירוחם:
מכיוון נתיבות:
בורנשטיין/הדקל (מק"ט תחנה:16184).
בורנשטיין/הרצל (מק"ט תחנה:15996).
בורנשטיין/אשר סנקר (מק"ט תחנה:15997).
מכיוון דימונה:
פסל הזהות/צבי בורנשטיין (מק"ט תחנה:14410).
בורנשטיין/הדקל (מק"ט תחנה:14414).

שינוי בלוח הזמנים ותחנות חדשות בירוחם בקו 459
החל מיום שישי, 31.10.14, יחולו שינויים בלוח הזמנים בקו 459 בשל מעבר לשעון חורף. בנוסף, תתווספנה תחנות חדשות בירוחם. להלן לוח הזמנים המעודכן לקו:
מדימונה:
ימי שישי- 10:00
מוצאי שבת- 19:30
(הנסיעות היוצאות מבאר שבע ללא שינוי).
מבית שמש לדימונה:
מוצאי שבת- 22:00
(הנסיעות המסתיימות בבאר שבע ללא שינוי).

נסיעות חדשות ביום שישי בקו 660
החל מיום שישי, 7.11.14, תתווספנה נסיעות חדשות בימי שישי בין תל אביב למצפה רמון.
מתל אביב: תתווסף נסיעה חדשה בימי שישי בשעה 13:00.
ממצפה רמון: תתווסף נסיעה חדשה בימי שישי בשעה 07:00.

נסיעות חדשות בקו 26
החל מיום ראשון, 2.11.14, תתווספנה נסיעות בקו 26 הסיבובי, ב"ש-מיתר-אשכולות-מיתר-ב"ש, ללא כניסה לשומריה. הנסיעות תתווספנה בימים ראשון עד חמישי בשעות: 21:00,18:30.

ביטול נסיעות הלילה בקו 64
החל מיום חמישי, 6.11.14, תבוטלנה נסיעות הלילה בימי חמישי בקו 64 בין מצפה רמון לבאר שבע, ממצפה רמון- תבוטל הנסיעה היוצאת בימי חמישי בשעה 22:30, מבאר שבע- תבוטל הנסיעה היוצאת בימי חמישי בשעה 3:00 לפנות בוקר. מודיעין האתר יעודכן בסמוך למועד השינוי.

הקדמה בשעת נסיעה בקו 380
החל מיום שני, 3.11.14, הנסיעה היוצאת בקו 380 מתל אביב לכיוון באר שבע, בימים שני עד חמישי, בשעה 7:00, תוקדם לשעה 6:45. מודיעין האתר יעודכן בסמוך למועד השינוי.

שינוי במסלול הנסיעה ובלוח הזמנים בקו 358
נוסעים נכבדים,
החל מיום שישי, 31.10.14, תוכלו להנות מנסיעה מהירה יותר בקו 358- דרך כביש 6. התחנות בצ. קוממיות, קסטינה, צ. חפץ חיים, וצ. בני דרום- תבוטלנה. בנוסף, יחול שינוי בלוח הזמנים בסופי שבוע בשל מעבר לשעון חורף.
מצורף קובץ המפרט את מסלול הקו המעודכן. לצפייה בלוחות הזמנים המעודכנים, ניתן ללחוץ כאן.

שינוי בלוח הזמנים בקו 458 בשל מעבר לשעון חורף
החל מיום שישי, 31.10.14, יחול שינוי בלוח הזמנים בסופי שבוע, בקו 458 בין ירושלים לדימונה בשל מעבר לשעון חורף. מודיעין האתר ןמעודכן בשינויים. לצפייה בשינויים ניתן ללחוץ כאן.

החל מיום ראשון, 2.11.14, הנסיעה היוצאת בקו 369 מקריית מלאכי לכיוון באר שבע, בימים ראשון עד חמישי, בשעה 6:30, תוקדם לשעה 6:20. מודיעין האתר יעודכן בסמוך למועד השינוי.

שינויים בלוח הזמנים בקו 59
נוסעים נכבדים,
החל מיום חמישי, 6.11.14, יחול שינוי בלוח הזמנים בקו 59 בין באר שבע למחנה נבטים בימי חמישי.
מבאר שבע:
הנסיעה היוצאת בימי חמישי בשעה 17:00, תוקדם לשעה 16:50.
ממחנה נבטים:
הנסיעה היוצאת בימי חמישי בשעה 17:35, תאוחר לשעה 17:45.

[URL]http://www.metropoline.com/he/darom/rss[/URL]

orchilit

New member
קו 18 ב"ב יוארך עד למסוף אור יהודה החל מראשון

כתבות, הודעות, דיווחים
עפ"י ההודעה באתר דן, הקו יוארך מקיראון בדרך לוי אשכול עד הכניסה לאור יהודה, רח' העצמאות, יהדות קנדה ומסוף אור יהודה. גם הלו"ז ישתנה בהתאם.

הודעה באתר דן

דן חוזרת לעוד עיר שהייתה שלה

עפ"י ההודעה באתר דן, הקו יוארך מקיראון בדרך לוי אשכול עד הכניסה לאור יהודה, רח' העצמאות, יהדות קנדה ומסוף אור יהודה. גם הלו"ז ישתנה בהתאם.

הודעה באתר דן
נכון שזה רק קו 1 והלו"ז לא משהו, אבל מזה מתחילים...
וסוף סוף יהיה חיבור בין אור יהודה לז'בוטינסקי, למרות שאני לא הייתי ממליץ לנסוע את כל המסלול.

לא הייתי מתלהב יותר מדי. לא אתפלא אם במכרז החדש שאמור לצאת

נכון שזה רק קו 1 והלו"ז לא משהו, אבל מזה מתחילים...
וסוף סוף יהיה חיבור בין אור יהודה לז'בוטינסקי, למרות שאני לא הייתי ממליץ לנסוע את כל המסלול.
לא הייתי מתלהב יותר מדי. לא אתפלא אם במכרז החדש שאמור לצאת
הקו הזה ייכלל.
הקו הזה נשאר בזמנו בדן בגלל שקווים לא רצתה ליסוע בתוך בני ברק.
אל תצפה לכך שדן תחזור לאזור פתח תקוה ובקעת אונו ורוב הסיכויים שנפח הפעילות שלה באזור יקטן ולא יגדל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה