כתבות, הודעות, דיווחים

מצב
הנושא נעול.
"הקיצוץ בתקציב התחבורה לא יפגע בנוסעי הרכבות והאוטובוסים"

כתבות, הודעות, דיווחים
"הקיצוץ בתקציב התחבורה לא יפגע בנוסעי הרכבות והאוטובוסים"
[URL]http://www.themarker.com/dynamo/1.2404581[/URL]

"
הקיצוץ בתקציב התחבורה, בסך 125 מיליון שקל, לא צפוי לפגוע בתפקוד הרכבות והאוטובוסים. הקיצוץ לא נלקח מתקציבי התמיכה בתחבורה, אלא מהרשאות תקציב שלא נוצלו השנה - בעיקר בידי פרויקט הרכבת הקלה בגוש דן. מדובר בתקציבים לפיתוח שבהם לא נעשה שימוש, בשל עיכובים בפרויקטים.
"
"פרויקט נוסף שלא מסובך לדחות הוא הרכבת הקלה בגוש דן, שגם כך מתקשה לעמוד בלוחות הזמנים המקוריים, "
________________________________________________________________________________________________________
ככה זה - כשהאחראים על פרויקט מסוים (נת"ע) אפילו לא יודעים לנצל את התקציב שיש בידיהם, לא צריך להתפלא "שלא מסובך לדחות" אותו.

עבודות בכביש 1 מ-23:00 ועד 04:00

כתבות, הודעות, דיווחים
עבודות בכביש 1 מ-23:00 ועד 04:00
דובר המשטרה (אגף התנועה):באמצעותכם לנהגים, הלילה החל מהשעה 23:00 ועד 04:00 לפנות בוקר, ייערכו עבודות תשתית בכביש 1, משורש לחמד מזרחה. לפיכך, ישנו צפי לעומסי תנועה בציר. שוטרי אגף התנועה יתנו שירות לנהגים בהכוונה והזרמה של התנועה.

J e n i e

New member
איסור עגלות ילדים פתוחות בקו 1?

כתבות, הודעות, דיווחים
אני מצטערת אם זה משורשר לא נכון, לא הייתי בטוחה לאן לשרשר.

אתמול נסעתי בפעם הראשונה בקו 1 החדש, ועלתה משפחה עם הרבה ילדים קטנים ועגלה, הנהג כרז להם ברמקול שבקו הזה לא נוסעים עם עגלות פתוחות. הם לא קיפלו את העגלה, והנהג לא העיר שוב, יש לציין שהאוטובוס לא היה עמוס והיה מקום לעגלה.
למיטב ידיעתי בקווים רגילים מותר לנסוע עם עגלות פתוחות, כל עוד משלמים על העגלה מחיר של נסיעה רגילה.
חיפשתי במידע על קו 1, ולא מצאתי התיחסות לעגלות, מישהו יודע מה הסיבה לאיסור, אם בכלל? ולמה אין מידע באתר על זה?

אני מניחה שמשפחות ירצו לדעת מראש שאסור לנסוע עם עגלות בקו, כדי לא לעלות על אוטובוס בו הם יאלצו לקפל את העגלה אם קשה להם לעשות את זה.

scooby5

Member
לא יודע לגבי קו 1

אני מצטערת אם זה משורשר לא נכון, לא הייתי בטוחה לאן לשרשר.

אתמול נסעתי בפעם הראשונה בקו 1 החדש, ועלתה משפחה עם הרבה ילדים קטנים ועגלה, הנהג כרז להם ברמקול שבקו הזה לא נוסעים עם עגלות פתוחות. הם לא קיפלו את העגלה, והנהג לא העיר שוב, יש לציין שהאוטובוס לא היה עמוס והיה מקום לעגלה.
למיטב ידיעתי בקווים רגילים מותר לנסוע עם עגלות פתוחות, כל עוד משלמים על העגלה מחיר של נסיעה רגילה.
חיפשתי במידע על קו 1, ולא מצאתי התיחסות לעגלות, מישהו יודע מה הסיבה לאיסור, אם בכלל? ולמה אין מידע באתר על זה?

אני מניחה שמשפחות ירצו לדעת מראש שאסור לנסוע עם עגלות בקו, כדי לא לעלות על אוטובוס בו הם יאלצו לקפל את העגלה אם קשה להם לעשות את זה.
לא יודע לגבי קו 1
אבל, מזה כשנה מותר לחלוטין לנסוע עם עגלות פתוחות בכל קווי התח"צ בארץ ללא תוספת תשלום, למעט בין השעות 7 ל-9 בבוקר (שעות שיא).
מתי הייתה הנסיעה המדוברת ?

שוב: הפסקת תנועת הרכבות במקטע אשקלון- שדרות

כתבות, הודעות, דיווחים
נוסעים נכבדים,
על פי הנחיית פיקוד העורף, תופסקת תנועת הרכבות בין תחנת אשקלון ושדרות בשני הכיוונים, עד להודעה חדשה.
הרכבות תחלנה ותסיימנה נסיעתן בתחנת אשקלון.
http://www.rail.co.il/HE/DrivePlan/ScheduleAlerts/Pages/sherut1.aspx

מצד אחד יש דיבורים על הארכת הפסקת האש, מצד שני יש שיגורי רקטות וההודעה הנ"ל של הרכבת על הנחיית פיקוד העורף.
מה יהיה בפועל? נראה עד הבוקר...

orenhz

Member
שוב חודשה תנועת הרכבות לשדרות. עד הפעם הבאה

נוסעים נכבדים,
על פי הנחיית פיקוד העורף, תופסקת תנועת הרכבות בין תחנת אשקלון ושדרות בשני הכיוונים, עד להודעה חדשה.

מצד אחד יש דיבורים על הארכת הפסקת האש, מצד שני יש שיגורי רקטות וההודעה הנ"ל של הרכבת על הנחיית פיקוד העורף.

ולדעתי ממחר בערב שוב צריך לעצור את הקו לשדרות

ולדעתי ממחר בערב שוב צריך לעצור את הקו לשדרות
לא יאמן איך ארגון מוסלמי שמונה כמה אלפים שולט על המידה והצבא החזק באזור, עשו מאיתנו בדיחה ועצוב לי גם על התושבים פה שיסבלו את המחדלים של הממשלה שהביאה אותנו לשפל חסר תקדים.

orchilit

New member
התנועה חודשה.

נוסעים נכבדים,

התנועה חודשה.

Ccyclist

Well-known member
רכבת שוויצרית (שסיקרתי בשנה שעברה) ירדה מהפסים, 11 נפצעים

כתבות, הודעות, דיווחים
רכבת שוויצרית (שסיקרתי בשנה שעברה) ירדה מהפסים, 11 נפצעים
&nbsp
הכתבה בסקיי ניוז (אנגלית, טמקא הקדישה פיסקה וחצי לעניין): http://news.sky.com/story/1318028/derailed-train-carriage-plunges-into-ravine
&nbsp
הרכבת ירדה מהפסים לפני העיירה טיפנקאסטל, הפוסט השמיני בשירשור הבא שעסק בקטע הנסיעה בה קרתה התאונה אתמול ( רביעי, 13/8/14): http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=394&messageid=170602663&r=1
&nbsp
מפחיד, וטוב שזה לא קרה באחד הויאדוקטים. (השימוט קרה בגלל מפולת).
&nbsp

orchilit

New member
קווי דן פ"ת יעברו באורלוב ולא בשוק/הירש מיום א'

הקווים 50, 51, 150, 251 לא יעברו בשוק (הברון הירש, תחילת ז'בוטינסקי) אלא דרך רח' אורלוב. השינוי מ17.8, יום ראשון הקרוב.
קו 50 ייסע ז'בוטינסקי, אורלוב, בר כוכבא, חיים עוזר (בכיוון פ"ת) ובכיוון השני הברון הירש, פינסקר, אורלוב, ז'בוטינסקי.
קו 51 ייסע ז'בוטינסקי, אורלוב, בר כוכבא, תחנה מרכזית. בכיוון השני - ת"מ פ"ת, אורלוב, ז'בוטינסקי.
קו 150 ייסע פינסקר, אורלוב, ז'בוטינסקי.
קו 251 ייסע הברון הירש, פינסקר, אורלוב, ז'בוטינסקי.

"הקו המקדים" חורג ממסלול הקו האדום ודווקא הקווים הישנים

הקווים 50, 51, 150, 251 לא יעברו בשוק (הברון הירש, תחילת ז'בוטינסקי) אלא דרך רח' אורלוב. השינוי מ17.8, יום ראשון הקרוב.
קו 50 ייסע ז'בוטינסקי, אורלוב, בר כוכבא, חיים עוזר (בכיוון פ"ת) ובכיוון השני הברון הירש, פינסקר, אורלוב, ז'בוטינסקי.
קו 51 ייסע ז'בוטינסקי, אורלוב, בר כוכבא, תחנה מרכזית. בכיוון השני - ת"מ פ"ת, אורלוב, ז'בוטינסקי.
קו 150 ייסע פינסקר, אורלוב, ז'בוטינסקי.
קו 251 ייסע הברון הירש, פינסקר, אורלוב, ז'בוטינסקי.
מוצמדים למסלול הקו האדום העתידי בפ"ת.
אם כבר, מדוע לא הצמידו את קו 1 למסלול הקו האדום באורלוב?
למה לשגע את הנוסעים?

ובנוסף: השינוי הזה מגדיל את משמעות בעיית המזומן בקו 1

מוצמדים למסלול הקו האדום העתידי בפ"ת.
אם כבר, מדוע לא הצמידו את קו 1 למסלול הקו האדום באורלוב?
למה לשגע את הנוסעים?

orchilit

New member
גם לי לא ברור מדוע קו 1 לא. השינויים הם קבועים לפי אתר דן

יכול להיות אולי שלא העלו הודעה מתאימה גם לאתר דן? (ההודעות הן מהיום בבוקר)

אני מניח שלא שינו את מסלול קו 1 ושהשינוי בקווים האחרים נועד

יכול להיות אולי שלא העלו הודעה מתאימה גם לאתר דן? (ההודעות הן מהיום בבוקר)
לפנות את הקטע הבעייתי ליד השוק לקו 1.
במקום זה היה צריך לעשות הפוך - לקבוע מלכתחילה את מסלול קו 1 באורלוב ולהשאיר את הקווים הישנים בברון הירש.

orchilit

New member
אתה צודק. קו כזה צריך להיות ישיר והאחרים מאספים ולא להיפך.

לפנות את הקטע הבעייתי ליד השוק לקו 1.
במקום זה היה צריך לעשות הפוך - לקבוע מלכתחילה את מסלול קו 1 באורלוב ולהשאיר את הקווים הישנים בברון הירש.
כמו הטמטום שעשו עם קווים 42/142 - במקום לעשות אחד מהם שייסע גם בדרך בגין וגם דרך ולנברג - עשו אותם מפוצלים, אחד עושה סיבוב ברוטשילד אבל נוסע בוולנברג , ואחד נוסע ישירות דרך בגין אבל מסתובב בצפון מזרח ת"א. הו, האוויליות.

כבר מזמן הפסקתי להבין את ההתנהלות של משרד התחבורה בגוש דן

כמו הטמטום שעשו עם קווים 42/142 - במקום לעשות אחד מהם שייסע גם בדרך בגין וגם דרך ולנברג - עשו אותם מפוצלים, אחד עושה סיבוב ברוטשילד אבל נוסע בוולנברג , ואחד נוסע ישירות דרך בגין אבל מסתובב בצפון מזרח ת"א. הו, האוויליות.
כבר מזמן הפסקתי להבין את ההתנהלות של משרד התחבורה בגוש דן

olli3

New member
מנהל
אתה שוכח שבהתחלה 42/142 נסעו יחדיו ברוטשילד.

orchilit

New member
לא שכחתי. אני אומר אם החליטו לקרוע מזלג, אז תקרעו בהיגיון

אין שום היגיון במצב הנוכחי (והסברתי אותו קודם), פרט לעובדה שאנשים "רגילים למספר 42 שנוסע ככה". זה בולשיט.
אין מניח בצד את העובדה שהם נסעו אותו דבר קודם. אבל החלטתם להחזיר אחד מהם לדרך בגין - היה צריך להחזיר את 142 (או לשנות את 42 שייסע דרך ולנברג ו142 דרך שכונות ת"א ) , העיקר שיהיה קו אחד מהיר לעתידים ואחד לא. עכשיו שניהם לא מהירים.

olli3

New member
מנהל
ואז תשאיר ברוטשילד רק את 5 ו70?

אין שום היגיון במצב הנוכחי (והסברתי אותו קודם), פרט לעובדה שאנשים "רגילים למספר 42 שנוסע ככה". זה בולשיט.
אין מניח בצד את העובדה שהם נסעו אותו דבר קודם. אבל החלטתם להחזיר אחד מהם לדרך בגין - היה צריך להחזיר את 142 (או לשנות את 42 שייסע דרך ולנברג ו142 דרך שכונות ת"א ) , העיקר שיהיה קו אחד מהיר לעתידים ואחד לא. עכשיו שניהם לא מהירים.
ואז תשאיר ברוטשילד רק את 5 ו70?

מצב
הנושא נעול.
למעלה