כתבות, הודעות, דיווחים

מצב
הנושא נעול.

Guy0Guy

New member
עוד פעם החרדים עושים לנו בית ספר בצרכנות.

תקופת "בין הזמנים"

בתקופה זו החרדים נוסעים בהמוניהם על טפם ונשיהם לבקר אצל המשפחות ובכלל לטייל קצת. אז כל "קווי החרדים" עובדים שעות נוספות (בין הערים ב"ב, י-ם, מודיעין עילית, ביתר עילית ולמקומות נוספים בארץ).
עוד פעם החרדים עושים לנו בית ספר בצרכנות.
זה גם מסביר למה ההודעה לא הופיעה באתר באזור שלהם.
&nbsp
אני לא יודע לפי מה קובעים מאיזה קו יורידו כמה,אבל כבר עכשיו אני חווה על בשרי את השינוי ואנ אצטרך להפסיד שעת שינה.
&nbsp
בכל מקרה תודה על התשובה.
&nbsp

פיגוע תבערה ואבנים ברק"ל

פיגוע תבערה ואבנים ברק"ל
פיגוע תבערה ואבנים בירושלים: שתי רכבות קלות נרגמו בשכונת שועפטאיציק וייס | היום, 00:47 | מתוך: חדשות בארץהטירוף בירושלים חוגג: שתי רכבות קלות ניזוקו לפני זמן קצר בפיגוע תבערה ואבנים בשכונת שועפט בירושלים.בתחנת א-סהל - התחנה הראשונה מגבעת המבתר לכיוון שועפט, הושלך בקבוק תבערה ע"י ערבי מהשכונה. נזק נגרם לחלון הרכבת הקלה.דקות לאחר מכן נרגמה רכבת נוספת באבנים, שגרמו לניפוץ החלון.http://www.0404.co.il/post/16095#

yudyud51

New member
כפי שהתרעתי, הרכבת הקלה לא עברה אמש באזורים הערביים,

פיגוע תבערה ואבנים ברק"ל
פיגוע תבערה ואבנים בירושלים: שתי רכבות קלות נרגמו בשכונת שועפטאיציק וייס | היום, 00:47 | מתוך: חדשות בארץהטירוף בירושלים חוגג: שתי רכבות קלות ניזוקו לפני זמן קצר בפיגוע תבערה ואבנים בשכונת שועפט בירושלים.בתחנת א-סהל - התחנה הראשונה מגבעת המבתר לכיוון שועפט, הושלך בקבוק תבערה ע"י ערבי מהשכונה. נזק נגרם לחלון הרכבת הקלה.דקות לאחר מכן נרגמה רכבת נוספת באבנים, שגרמו לניפוץ החלון.http://www.0404.co.il/post/16095#
כפי שהתרעתי, הרכבת הקלה לא עברה אמש באזורים הערביים,
6 רכבות יצאו מגבעת המבתר.

אף אחד לא שומר את זה בסוד

לא רק אמש

בשקט בשקט זה קורה שוב ושוב. זריקות אבנים ובקבוקי תבערה ועצירת הרכבת, אבל מישהו דואג לשמור זאת בסוד.
במקומונים של ירושלים ובהרבה מקומות מדווחים על כך.
לצערנו כאשר אין פצועים או הרוגים לא מדווחים על ארועים אלימים בארץ.

davidfainshtein

Member
מנהל
גם כשיש, כל עוד הפצועים הם יהודים

במקומונים של ירושלים ובהרבה מקומות מדווחים על כך.
לצערנו כאשר אין פצועים או הרוגים לא מדווחים על ארועים אלימים בארץ.
גם כשיש, כל עוד הפצועים הם יהודים
והמפגעים הם ערבים. אבל תנו לאיזה חוליגן בן 12 לכתוב בטוש שחור משהו על הקיר, אז כל המדינה צועקת "תג מחיר" וטרוריסט יהודי.
איפה הימים שבהם על כל פיגוע מאין זה מדינת ישראל הייתה יוצאת רשמית ובקול תרועה רמה לפעולות תגמול?
בימים כתיקונם - בפעם הראשונה שהרכבת ספגה נזק - היה צריך לקשור את המוכתר של בית חנינא לקרון הראשון ולעשות את הנסיעות כשהוא קשור לפגוש. בפעם השניה היה צריך להפוך את בית חנינא ושועפאט לגן בוטני.

העיקר ששיקרו לנו ואמרו שהחלונות שלה חסינים נגד אבנים:

פיגוע תבערה ואבנים ברק"ל
בוא ואגלה לך סוד: אין לך מושג עד כמה קל לבצע פיגוע ברכבת הקלה. עד כמה קל להוריד אותה מהפסים, להפוך אותה ולשרוף מערך שלם. אין יותר קל מזה בשועפאט. אני מניח שבדיוק על זה עובדים כרגע במחנה הפליטים בשועפאט. הם למדו לקח מחוסר יכולתם בפעם הקודמת. בפעם הבאה יחסלו מערך שלם של רק"ל בתוך דקות. הנה הלקחים מגיעים ואידיוט בן אידיוט מי שהחזיר את הרק"ל לשועפאט.

חלונות הרק"ל יוצרו בקיבוץ צובה משלוש שכבות כאשר

בוא ואגלה לך סוד: אין לך מושג עד כמה קל לבצע פיגוע ברכבת הקלה. עד כמה קל להוריד אותה מהפסים, להפוך אותה ולשרוף מערך שלם. אין יותר קל מזה בשועפאט. אני מניח שבדיוק על זה עובדים כרגע במחנה הפליטים בשועפאט. הם למדו לקח מחוסר יכולתם בפעם הקודמת. בפעם הבאה יחסלו מערך שלם של רק"ל בתוך דקות. הנה הלקחים מגיעים ואידיוט בן אידיוט מי שהחזיר את הרק"ל לשועפאט.
פוליקרבונאט נמצא באמצע. השמשות הללו בקושי חסינות אבנים והן לא חסינות ירי. את זה יודעים היטב במחנה הפליטים בשועפאט. תסמוך עלייהם שלא יירגעו עד שלא יראו מערך שלם של רק"ל שרוף לגמרי. בקרוב הם יפעילו נשק חם על הרק"ל. ברגע שיצליחו לחסל את הנהג, יהיה זה ענין של שניות עד להעלאת הקרון באש. עד שיגיעו כוחות הבטחון למקום יישאר מכל המערך רק שלד שרוף...

בינתיים השמשות די חסינות

פוליקרבונאט נמצא באמצע. השמשות הללו בקושי חסינות אבנים והן לא חסינות ירי. את זה יודעים היטב במחנה הפליטים בשועפאט. תסמוך עלייהם שלא יירגעו עד שלא יראו מערך שלם של רק"ל שרוף לגמרי. בקרוב הם יפעילו נשק חם על הרק"ל. ברגע שיצליחו לחסל את הנהג, יהיה זה ענין של שניות עד להעלאת הקרון באש. עד שיגיעו כוחות הבטחון למקום יישאר מכל המערך רק שלד שרוף...
בינתיים השמשות די חסינות
הן לא מתנפצות מאבנים בינוניות, ומאבנים גדולות הן רק נסדקות ומקבלות סימני מתיחה. זה לא מנחם, אבל בהחלט שונה מאוטובוסים.

יש לך סטטיסטיקה מדוייקת על כל 46 המערכים?

בינתיים השמשות די חסינות
הן לא מתנפצות מאבנים בינוניות, ומאבנים גדולות הן רק נסדקות ומקבלות סימני מתיחה. זה לא מנחם, אבל בהחלט שונה מאוטובוסים.
משום מה אני ממליץ לך לבדוק את הענין עם המפעל בקיבוץ צובה שמזדכה על כל שמשה שבורה, סדוקה או מרוסקת. תבדוק איתם כמה רזרוות הם סיפקו עד היום לדיפו. אני חושש שבהנהלת הרק"ל לא יתנו לך תשובות מסיבות ברורות. הם לא ששים לפרסם נתונים - לא על תאונות ולא על ניסיון לפיגועים אבל אני יכול לומר לך רק דבר אחד פעוט: היו אלפי זריקות של אבנים ובקבוקי תבערה על 46 המערכים. בכל זריקה של אבן נגרם נזק ! גם סדק מיקרוסקופי קטנטן מחייב החלפת כל השמשה כי סדק בשמשה הולך וגדל עם הזמן בכל תנועה ו-ויברצייה של המערך וזאת למרות שמדובר בשמשות עם שכבה משולשת של הגנה. ולגבי סימני מתיחה: הם מחלישים מאוד את כל השמשה וחובה להחליף מיד שמשה עם סימני מתיחה. גם שמשה סדוקה של מערך שעומד בשמש - מצבה מחמיר גם בלי תנועה. אין לי את כל הנתונים (למרות שיש לי מידע טכני מבפנים) אך אני יודע שזריקות אבנים על רק"ל הן ארוע שכיח שלעיתים מתרחש על בסיס יומי.

אין לי כל סטטיסטיקה

משום מה אני ממליץ לך לבדוק את הענין עם המפעל בקיבוץ צובה שמזדכה על כל שמשה שבורה, סדוקה או מרוסקת. תבדוק איתם כמה רזרוות הם סיפקו עד היום לדיפו. אני חושש שבהנהלת הרק"ל לא יתנו לך תשובות מסיבות ברורות. הם לא ששים לפרסם נתונים - לא על תאונות ולא על ניסיון לפיגועים אבל אני יכול לומר לך רק דבר אחד פעוט: היו אלפי זריקות של אבנים ובקבוקי תבערה על 46 המערכים. בכל זריקה של אבן נגרם נזק ! גם סדק מיקרוסקופי קטנטן מחייב החלפת כל השמשה כי סדק בשמשה הולך וגדל עם הזמן בכל תנועה ו-ויברצייה של המערך וזאת למרות שמדובר בשמשות עם שכבה משולשת של הגנה. ולגבי סימני מתיחה: הם מחלישים מאוד את כל השמשה וחובה להחליף מיד שמשה עם סימני מתיחה. גם שמשה סדוקה של מערך שעומד בשמש - מצבה מחמיר גם בלי תנועה. אין לי את כל הנתונים (למרות שיש לי מידע טכני מבפנים) אך אני יודע שזריקות אבנים על רק"ל הן ארוע שכיח שלעיתים מתרחש על בסיס יומי.
אין לי כל סטטיסטיקה
אני יודע שזריקות האבנים הן דבר יומיומי. רק הדגשתי שיש הבדל בין שמשת אוטובוס המתנפצת לרסיסים מכל אבן בינונית בשער שכם והאבנים הבאות מתעופפות פנימה, לבין שמשת הרכבת הרלה שמעולם לא ראיתי אחת מנופצת ומחוררת באופן שכזה.

ישנם אוטובוסים עם שמשות נגד ירי.

אין לי כל סטטיסטיקה
אני יודע שזריקות האבנים הן דבר יומיומי. רק הדגשתי שיש הבדל בין שמשת אוטובוס המתנפצת לרסיסים מכל אבן בינונית בשער שכם והאבנים הבאות מתעופפות פנימה, לבין שמשת הרכבת הרלה שמעולם לא ראיתי אחת מנופצת ומחוררת באופן שכזה.
ישנם אוטובוסים עם שמשות נגד ירי.
באגד יש מספר מסויים של אוטובוסים עם שמשות נגד ירי. אני מכיר לפחות שלושה כאלה אך לפי הרישומים יש יותר.

davidfainshtein

Member
מנהל
האמת היא, אביה

האמת היא, אביה
שאני דווקא מופתע לטובה מהחסינות שלהם.
תאמין לי, אני נוסע ברכבת קצת יותר ממך בבית חנינא.
אין חלון אחד ללא קורי עכביש אבל הם מחזיקים מעמד.

ברור שאתה נוסע יותר ממני ! הבעיה היא

האמת היא, אביה
שאני דווקא מופתע לטובה מהחסינות שלהם.
תאמין לי, אני נוסע ברכבת קצת יותר ממך בבית חנינא.
אין חלון אחד ללא קורי עכביש אבל הם מחזיקים מעמד.
שעם הזמן הסדקים מתרחבים בגלל הויברציות והשמש המפיצה חום. חלון עם 'קורי עכביש' חלש יותר וחסין פחות מאבן נוספת. הסיכוי שאבן תפרוץ אותו גדול מחלון חדש או שלם.

davidfainshtein

Member
מנהל
לפחות זה לא מתפורר על הזריקה הראשונה.

שעם הזמן הסדקים מתרחבים בגלל הויברציות והשמש המפיצה חום. חלון עם 'קורי עכביש' חלש יותר וחסין פחות מאבן נוספת. הסיכוי שאבן תפרוץ אותו גדול מחלון חדש או שלם.
לפחות זה לא מתפורר על הזריקה הראשונה.

זריקת אבנים על קו 177 ממעלה אדומים

פיגוע תבערה ואבנים ברק"ל
זריקת אבנים על קו 177 ממעלה אדומים
אוטובוס קו 177 ממעלה אדומים נרגם באבניםככהנ יש פצועים.

אוהדא11

New member
האם לא מופעלים השנה קווים מבני ברק לים ?

כתבות, הודעות, דיווחים
משום מה אין השנה הודעה, לא בדן, לא בקווים ולא במטרופולין, על הפעלת קווים מבני ברק לחופי הרחצה ולפארק דרום

הנה שתי הודעות של עיריית בני ברק בנושא - מטרופולין היא

משום מה אין השנה הודעה, לא בדן, לא בקווים ולא במטרופולין, על הפעלת קווים מבני ברק לחופי הרחצה ולפארק דרום
הנה שתי הודעות של עיריית בני ברק בנושא - מטרופולין היא
המפעילה, אבל הקווים בוטלו בגלל צוק איתן ועדיין אין הודעה על חידושם

.[URL]http://www.bnei-brak.muni.il/SiteCollectionDocuments/%D7%94%D7%95%D7%93%D7%A2%D7%95%D7%AA%20%D7%96%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA/%D7%A9%D7%A2%D7%95%D7%AA%20%D7%A4%D7%A2%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%AA%20%D7%97%D7%95%D7%A3%20%D7%94%D7%99%D7%9D%20%20%D7%9B%D7%95%D7%9C%D7%9C%20%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%AA%20%D7%AA%D7%97%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%94%20%D7%A6%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA.pdf[/URL]

[URL]http://www.bnei-brak.muni.il/SiteCollectionDocuments/%D7%94%D7%95%D7%93%D7%A2%D7%95%D7%AA%20%D7%9C%D7%A2%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA%202013%20%D7%96%D7%99%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%98/%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%94%20%20%D7%94%D7%A6%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA%20%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%A3%20%D7%94%D7%AA%D7%91%D7%98%D7%9C%D7%94%20%D7%91%D7%99%D7%A0%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D.pdf[/URL]

עוד שיפורים של אגד למגזר החרדי:

כתבות, הודעות, דיווחים
עוד שיפורים של אגד למגזר החרדי:
קו חדש! קו 988 מקריית אתא דרך רכסים לבני ברק וחזרה, דרך כביש 6
החל מיום שישי 8.8.14 יופעל קו חדש 988 מקריית אתא, דרך רכסים לבני ברק, דרך כביש 6.
מסלול הקו לבני ברק: יציאה מקריית אתא, נסיעה דרך רכסים (תחנת איסוף אחת בלבד: הנרקיסים/ האירוסים) ומשם ללא איסוף דרך מחלף יגור, יקנעם וכביש 6 עד מחלף קסם, כביש 5 עד מחלף מורשה, שמאלה לכביש 4 (כביש גהה) ויתחבר למסלול המקורי לפיזור בבני ברק.
בכיוון הנסיעה לקריית אתא הקו ייסע דרך כביש 6 ויבצע פיזור רגיל בכפר חסידים/ רכסים וקריית אתא.

קו חדש! קו 493 מבני ברק לתפרח וחזרה
החל מיום שישי 8.8.14 יופעל קו חדש שמספרו 493 מבני-ברק לתפרח וחזרה. הקו יופעל בסופי שבוע בלבד וייסע במסלול זהה לקו 490 מבני ברק לתפרח, אך לא ייכנס לנתיבות/ אופקים (בשני הכיוונים).

מצב
הנושא נעול.
למעלה