כתבה על השינויים הצפויים מינואר בשרון ובעמקים

מצב
הנושא נעול.

4XTOS

New member
כתבה מתומצתת באתר NFC על השינויים הצפויים בערי השרון ובעמק יזרעאל החל מינואר. אין חידושים
לפי מה שכתוב המחירים בשרון יוזלו
כתוב שלמרות עליית המחירים ב 2-4% המחירים במטרופולין יהיו זולים יותר מאשר אגד. זה נכון?

כתבה מתומצתת באתר NFC על השינויים הצפויים בערי השרון ובעמק יזרעאל החל מינואר. אין חידושים
פירוט מלא על השרון באתר המידע הממשלתי

www.bus.gov.il לוחות זמנים ומסלולים של כל הקווים (הוותיקים והחדשים) של מטרופולין.

פירוט מלא על השרון באתר המידע הממשלתי

www.bus.gov.il לוחות זמנים ומסלולים של כל הקווים (הוותיקים והחדשים) של מטרופולין.
החידושים העיקריים באיזור השרון
למיטב הבנתי, יש שלושה חידושים גדולים: 1. קווים מכפר סבא ומהוד השרון לאיזור התעשיה של רעננה. הלוך בבוקר, חזור אחה"צ. שניים מהם עוברים ברכבת הוד השרון. 2. קו מקניון ארנה לרמת השרון. 3. קו מצומת רעננה לגיל עמל בהוד השרון. חבל מאד שאין בשורה לכוכב יאיר המקופחת, ונראה לי שדרושה תחבורה גם לרחוב עתיר ידע בכפר סבא, שאני אישית לא הייתי בו, אבל המון שואלים עליו בפורום. חבל גם שהקווים לאיזור התעשיה של רעננה לא פועלים בשעות שבהן בני נוער יוצאים לקניון רננים.

החידושים העיקריים באיזור השרון
למיטב הבנתי, יש שלושה חידושים גדולים: 1. קווים מכפר סבא ומהוד השרון לאיזור התעשיה של רעננה. הלוך בבוקר, חזור אחה"צ. שניים מהם עוברים ברכבת הוד השרון. 2. קו מקניון ארנה לרמת השרון. 3. קו מצומת רעננה לגיל עמל בהוד השרון. חבל מאד שאין בשורה לכוכב יאיר המקופחת, ונראה לי שדרושה תחבורה גם לרחוב עתיר ידע בכפר סבא, שאני אישית לא הייתי בו, אבל המון שואלים עליו בפורום. חבל גם שהקווים לאיזור התעשיה של רעננה לא פועלים בשעות שבהן בני נוער יוצאים לקניון רננים.
שכחתי לציין משהו מובן מאליו ועם זאת חשוב:
קו 27 (קניון ארנה - רמת השרון) עובר ברכבת הרצליה, מה שמשפר את הקישור בין רכבת הרצליה לאיזור התעשיה ויוצר לראשונה קישור ישיר מרכבת הרצליה לרמת השרון.

david80

Member
עוד חידוש במטרופולין:
שירות i-code המאפשרת לדעת מתי מגיע האוטובוס הבא. השירות ניתנת בחינם בניגוד לאותה שירות דרך ה-sms.

or121210

New member
האם תוגבר התדירות? האם יפעלו מיניבוסים?

4XTOS

New member
אגד ורב קו
הייתי צריך לנסוע היום באגד בבוקר ועליתי על קו 572.(כפר סבא) בקניון עלתה אישה ששאלה את הנהג אם יש לו כבר חופשי חודשי של ינואר הנה ענה לה שאין לו עדיין אך היא צריכה רב קו מכיוון שמטרופולין נכנסים במקום אגד. הוא שאל את האישה אם היא רוצה שהוא יבדוק אם אפשר להטעין לה את הרב קו כבר עכשיו בחופשי חודשי החדש(שרון מרחבי) הנהג שם את הרב קו שלה מעל המכשיר כירטוס(מעל המכשיר כירטוס יש מין עיגול ירוק עם חריץ ומעליו שמים את הרב קו) להפתעתי המכשיר קרא את הרב קו ואפשר לנהג לטעון כסף/חופשי חודשי ולשלם מהרב קו.(האישה לא טענה בסוף כי לא ידעה על השינויים בחופשי חודשי ולא ידעה איזה לבחור) ועכשיו לשאלה שלי: מה גורם לעיכוב בהכנסת הרב קו בכל אגד? הרי המכשירי כירטוס כבר ערוכים לזה וקוראים את הרב קו ומאפשרים לעשות בו הכל.

urilei

New member
אגד ורב קו
הייתי צריך לנסוע היום באגד בבוקר ועליתי על קו 572.(כפר סבא) בקניון עלתה אישה ששאלה את הנהג אם יש לו כבר חופשי חודשי של ינואר הנה ענה לה שאין לו עדיין אך היא צריכה רב קו מכיוון שמטרופולין נכנסים במקום אגד. הוא שאל את האישה אם היא רוצה שהוא יבדוק אם אפשר להטעין לה את הרב קו כבר עכשיו בחופשי חודשי החדש(שרון מרחבי) הנהג שם את הרב קו שלה מעל המכשיר כירטוס(מעל המכשיר כירטוס יש מין עיגול ירוק עם חריץ ומעליו שמים את הרב קו) להפתעתי המכשיר קרא את הרב קו ואפשר לנהג לטעון כסף/חופשי חודשי ולשלם מהרב קו.(האישה לא טענה בסוף כי לא ידעה על השינויים בחופשי חודשי ולא ידעה איזה לבחור) ועכשיו לשאלה שלי: מה גורם לעיכוב בהכנסת הרב קו בכל אגד? הרי המכשירי כירטוס כבר ערוכים לזה וקוראים את הרב קו ומאפשרים לעשות בו הכל.
כנראה
מכשירי הכרטוס האלה הותקנו רק לקווים הפועלים בשרון ועתידים לעבוד עם כרטיסים משותפים חדשים ולא קיימים בכל האוטובוסים של אגד אבל נראה שתוך לא יותר מכמה חודשים גם אגד כבר תעבור לרב קו בכל הארץ

scooby5

Member
בתגובה של אגד בעמוד הפייסבוק הרשמי,
נמסר כי אומני אקספרס תמשיך לכבד את כרטיסי "חופשי-סטודנט" בכל קוויה הרלוונטיים.

4XTOS

New member
כל השינויים בקווים מצורפים(סריקה)
צירפתי את כל השינוייים שצפויים בקווים

Mar Garina

New member
נראה שיש שיפור משמעותי בקישור לתחנות הרכבת.
סוף סוף משהו זז
לכל אוהדי אגד, אני חושב שזו עוד הוכחה לכך שהצורך בהזנת קווי הרכבת היה כל כך הכרחי, ואגד פשוט בלמה אותו עד היום. במקרה זה אני מרשה לעצמי להגיד "שאפו" למשרד התחבורה על הרפורמה. ברור שהיא יוצרת הרבה בעיות, אבל בעניין תחנת רכבת הרצליה הרפורמה גם פותרת בעיות שהיה צריך לפתור לפני עשר שנים.

846

Active member
סוף סוף משהו זז
לכל אוהדי אגד, אני חושב שזו עוד הוכחה לכך שהצורך בהזנת קווי הרכבת היה כל כך הכרחי, ואגד פשוט בלמה אותו עד היום. במקרה זה אני מרשה לעצמי להגיד "שאפו" למשרד התחבורה על הרפורמה. ברור שהיא יוצרת הרבה בעיות, אבל בעניין תחנת רכבת הרצליה הרפורמה גם פותרת בעיות שהיה צריך לפתור לפני עשר שנים.
במשך השנים היו תקופות
שקו 29 ניכנס ויצא אל / מהרכבת אבל בעיות תנועה וחניה במיתחם יצרו פקקים ועיכובים שגרמו להוצאתו מתחנת הרכבת.

4XTOS

New member
במשך השנים היו תקופות
שקו 29 ניכנס ויצא אל / מהרכבת אבל בעיות תנועה וחניה במיתחם יצרו פקקים ועיכובים שגרמו להוצאתו מתחנת הרכבת.
מעניין איפה יחנו האוטובוסים שמה
החניות מלאות ברכבים פרטיים

Mar Garina

New member
זהו אישור סופי לכך שקווי 5XX
כולם נשארים אצל אגד? זה נטחן פה כבר הרבה, אבל תמיד נדמה היה לי שאלו רק השערות.

mister K

New member
זהו אישור סופי לכך שקווי 5XX
כולם נשארים אצל אגד? זה נטחן פה כבר הרבה, אבל תמיד נדמה היה לי שאלו רק השערות.
קווי ה-5XX לא נכללו במכרז מלכתחילה.
כך שלא היו שום השערות לגבי הישארותם באגד. מה שכן, ייתכן מאוד שבמסגרת שלב ב' של הרפורמה שיחל בקרוב, אגד תוותר גם על הקווים האלה והם ייצאו למכרז.

ה2

New member
קווי ה-5XX לא נכללו במכרז מלכתחילה.
כך שלא היו שום השערות לגבי הישארותם באגד. מה שכן, ייתכן מאוד שבמסגרת שלב ב' של הרפורמה שיחל בקרוב, אגד תוותר גם על הקווים האלה והם ייצאו למכרז.
קווי 5XX אמורים לעבור מאגד למפעיל אחר
במהלך השנים הקרובות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה