כתבה על הרכבת הקלה בחו"ל ובארץ.

מצב
הנושא נעול.

גדדו

New member

"רכבת קלה בתוך חמש שנים? יש חיה כזאת" במוסף נדל"ן של עיתון "הארץ".

raminec

New member
פעם הבאה - תן קישור

פעם הבאה - תן קישור
אני בטוח שחברי הפורום ישמחו לקבל קישור לכתבה ולא רק תיאור של המיקום שלה. ממשיך לאכול את הלב, Raminec

כתבות על רכבת קלה

פעם הבאה - תן קישור
אני בטוח שחברי הפורום ישמחו לקבל קישור לכתבה ולא רק תיאור של המיקום שלה. ממשיך לאכול את הלב, Raminec
כתבות על רכבת קלה
תודה רבה רמי - סוף סוף איזה כתבה שכתובה טוב ובאופן חיובי על רכבות קלות ועל יתרונותיהן והצלחתן. למעשה, אם חושבים על זה, הרי שזה בסך הכל אישוש של מה שנכתב כבר מזמן בהרבה מקומות אחרים, ואתן כדוגמה את המאמר שפורסם בזמנו ב-'חדשות הרכבת' (בפרק המאמרים) אודות הפעלת רכבות קלות ברחובות הערים - אני באמת ממליץ לכל מי שמתעניין בתחום, בין אם הוא בעד ובין אם נגד.

גדדו

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gifאנסה../images/Emo70.gif

פעם הבאה - תן קישור
אנסה

raminec

New member
ואם כבר רכבות קלות אז...

ואם כבר רכבות קלות אז...
קישור לעוד כתבה על רכבות קלות מ"הארץ"

yblumann

New member
Popular Light Rail

ואם כבר רכבות קלות אז...
קישור לעוד כתבה על רכבות קלות מ"הארץ"
Popular Light Rail
Light Rail in the UK is also very popular. In Croydon the light rail system [called the tram!] diverted 20% of its passangers from using cars onto using the tram instead. This is really impressive: In the UK buses are viewed as a service for the young old and those who are too poor to get a car. most people would not find using them socially acceptable. The tram or light rail system does not suffer from such a low social image and therefore has a bright future for tranpsort planners. The serious issue for further tram expansion is money and space. that's what holds the next likely plan - the Uxbridge Road scheme. regards Yoram.

מצב
הנושא נעול.
למעלה