כתבה על אבו דאבי ישראל באתר של ADCC

G O Z A L I

New member
כתבה על אבו דאבי ישראל באתר של ADCC

http://www.adcombat.com/news/2010-02-16/adcc-2010-israel-championships

זה מגעיל לגמריי! ואני לא צוחק

כל הארועים תמיד בשבת! כנראה BJJ זה לחילונים בלבד.. סתם מבאס..

G O Z A L I

New member
גם על זה חשבנו

השכרנו דירה לשישי שבת ליד האולם בשביל כול מי ששומר שבת עם אתה רוצה צור קשר

תמיד יהיה על מה לקטר......./images/Emo67.gif

זה קטע יהודי כזה... ביום חול אנשים עובדים, ביום חופש זה לילדים, יום שבת זה למשפחה, יום ראשון זה לנוצרים...נו מה יהיה?? נתן לך דירה שומרת שבת ליד האולם , לא ראיתי כזה דבר בשום ארגון תחרותי אולימפי בחו"ל ובטח לא בארץ.

הליגה כן,אבל הדיון הזה

שייך לפורום אחר.

sgracie

New member
לא ברור מה אתה מנסה להגיד...

אנשים מארגנים תחרות, בידיעה שעבור הרוב המכריע של האנשים יהיה הכי נוח להשתתף בה בשבת כך שנמנע הצורך לקחת יום חופש מהעבודה או לבוא סחוט לאחר יום עבודה (ולהתחרות), אתה לא יכול להשתתף בגלל בחירה שלך והם מגעילים? אתה מציע אולי שבשביל מתי המעט שבחרו להגביל את עצמם ביום מסויים בשבוע כל השאר יטרחו ואף לא יוכלו להגיע? לפי דעתי זה מגעיל

isrhammer

New member
(המשך תגובה קודמת) בטעות לחצתי ..ENTER

כן, זה מגעיל. יש "קבוצה" די גדולה בארץ שהיו רוצים גם לצפות\להשתתף וצריך להתחשב גם בהם. הדבר הזה שנקרא "שמירת שבת" זה חלק עיקרי בעם היהודי ואם אני לא טועה אנחנו חיים במדינה יהודית - ברובה חילונית אבל יהודית, גם לשומרים מגיע.

sgracie

New member
אף אחד לא צריך להתחשב בהם

הם מגבילים את עצמם, שיתמודדו עם התוצאות

danielmo1

New member
למה בארה"ב גם יום ראשון הוא חופש?

ועדיין הם מסתדרים קצת יותר טוב מאיתנו (עם ובלי בעיית הכלכלה שלהם)

sgracie

New member
בארהב אף אחד לא יתלונן שתחרות נקבעה ליום

ראשון, וגם אם כן, זו תהיה בעיה שלהם מכיוון שאף אחד לא "יתחשב" בהם, בארהב אנשים חופשיים, ולרוב לא נותנים לאנשים עם חבר דימיוני לנהל להם את החיים

אני מבין למה ..

שתכבד את אמונותיו של השני ,אז לא תקבל יציאות של אין כניסה מאנשים שכמותי.. וסליחה מהוד מלכותו וחכמתו..אני לא מתכוון לפגוע אהה.. בעצם אתה לא נפגע מאנשים שכמוני אז כנראה שהכל בסדר

sgracie

New member
זה מה שאתה לא מבין וגם לא תבין כנראה...

בהודעה הראשונה כתבת "זה מגעיל!..." וכו', וזו היציאה באין כניסה שלך שהתחילה את הכל משום מה אנשים מאמינים מרגישים שכולם צריכים להתחשב בהם רק בגלל שהם לא יכולים לעשות משהו וזה לא הוגן שהם לא יוכלו לעשות את זה אז יש לי חדשות בשבילך, אם זו האמונה שלך אין לי בעיה איתה או איתך, עד שאתה בא ודורש בחוצפה רבה שאני (או כל מי שאינו "מאמין" כמוך) אשנה את אורחות חיי כך שהדברים יתאימו לך אתה רק צריך להבין שזו היא הבחירה שלך ושיש לה מחיר מסויים שאותו רק אתה צריך לשלם, וכאשר אתה מנסה להגיש את החשבון לאחרים תצפה לפגיעה... והיי, אם באמת יש אלוהים שם למעלה אולי דברים יסתדרו לטובתך בסופו של דבר, אתה יודע, פתאום איזה אירוע לא צפוי יגרום לתחרות להדחות ליום חול, אבל משום מה אני בספק שזה יקרה ומה הקשר להוד מלכותו, חכמתו, ומי בכלל נפגע? אתה מתפזר ואין היגיון בין מה שאני כותב לבין מה שאתה עונה

fatut7

New member
שאני יבין כפיר אתה מתחיל פה דיון על עם יש או-

אין אלוהים? ואני אגב משוכנע במיליון אחוז שיש.

sgracie

New member
המממ...

מצד אחד לא רוצה להרוס את השרשור שחיים פתח בשביל מטרה אחרת לגמרי, מצד שני זה שומר אותו בין השרשורים הראשונים אז אולי זה דווקא רעיון טוב... ולגבי זה שאתה משוכנע... אל תיתן לי להפריע לך, אבל אני מוכן לפתוח שרשור מיוחד עבור הנושא ולענות על כל שאלה ולהפריך כל נושא שתנסה להוכיח בעזרתו את קיומו של אלוהים

למעלה