כתבה מעניינת על מיגרנות.

שיזריקו לעצמם

מחטים אלי לא מתקרבים........רק במקרה חירום...או בדיקת דם אחרי בכי היסטריה ותחנונים לספריי מרדים.......והבטחה לפרפרית תינוקות.....

lee E

New member
מכל הכתבה, הדבר היחידי שראית

זו המילה "מחטים"???

ככה זה

הדבר היחידי שרואים זה את הדבר שממנו פוחדים.......כל השאר כבר ידוע לי .....וכשהמילה מחט מופיעה כלום כבר לא משנה.....הרעד בגוף מתחיל. ודרך אגב רק שתדעי מיום רביעי בלילה תפוס לי הגב הכתף צד שמאל מקרין בכאבים לחזה שמאל......ויד שמאל .......וכואב לנשום.......והכי מרגיז לא מצליחה למצוא תנוחת שינה שלא כואבת......

זואילי

New member
כל עוד ליהי לא תהיה זו שתספר

סיפור לפני השינה... בהחלט נראה לי ששתיכן יחד תחת אותה קורת גג זה רעיון מהפכני. וזק, האם בסופו של דבר היית אצל נוירולוג? תסלחי לי אם שכחתי. יותר מדי דקא'... (בעצם אין כזה דבר יותר מדי דקא'
)

בהחלט שכחת

יותר מידי זמן תחת הרדמה...... כן הייתי וסוכם שאני סובלת ממיגרנות.......מה דעתך על המסקנה? קיבלתי איזה מין כדור מהפכני למיגרנות בלבד......שבהחלט עוזר ולשמחתי לא נספג בכליות ולא נחשב ככדור משכח כאבים.....הוא לא עזר עם הכאבים של הגב התפוס שלי..... אבל בעקבות זה אני צריכה לעבור גם אצל המוטולוג למען בדיקת הצורך בחומצה הפולית הקבועה פור לייף שאני מקבלת....כמובן באישור סופי של סוריאנו.......מקווה רק שזה לא יחליט שאני צריכה איזה בדיקת דם ....למה את הבדיקה השנתית כבר עשיתי....... ודרך אגב תחזרי מייד לפינה כי הבוביק כבר הולך לבד..מטפס ורוקד.

lee E

New member
כן יש עליית גג../images/Emo2.gif...BORING

ולא, אני לא מספרת סיפורים לפני השינה בייחוד שמאיימים עליי שוב בעוד חומר לסיפורים...ד"א..אפרופו עוד כדורים..התחלתי לקחת אומגה 3...בנתיים אין שינוי בכאבים..יש לי איזה אשליה שהכאב הנוספים קשורים לכאבי גב? חייבת להתעצבן ולומר לכן שכל פעם שאני קוראת כאן את ההודעות..אני נכנסת ממש לקריזה..כמה כדורים..כמה כאבים..כמה זבל רץ לנו בגוף..זה ממש טירוף..תסלחו לי אבל אני לא חושבת שיש עוד מחלה ש"אורזת" בתוכה כל כך הרבה סימפטומים נוספים..שדורשים עוד ועוד תרופות והורמונים..ואת זה אומרת מישהי שמארחת לתפארת עוד 2 מחלת אוטואימוניות, לכל החיים שדורשות גם הן טיפולי אחזקה יומיומיים שכוללים גם כמה וכמה מחטים ביום.. יש לנו גם חיים מחוץ למחלות??

חה חה....ועוד חה לדרך

איך אומרים בשפת מחלה.....הצחקת את המחלות שלנו.....ומשם הכאבים ........אומרים הצחוק טוב לבריאות ....לא אצל שלנו......מ'זאת אומרת חיים מחוץ למחלות מבחינתן רק הן רוצות יחס ....שימי לב כשהבטן רגועה הראש נזכר שכואב אם לא הראש הגב ...וכך הלאה ... לגבי גאנק לגוף.....צודקת גם אני התחלתי עם האומגה....לא מצליחה להתמיד אפילו לא באחד ליום....כולל הסידן.....משככים - משתדלת לא לקחת לרוב לא צריכה ......אבל במיגרנות.....עדיף לי לקחת מאשר להשתמש במזלג.........ואם כבר גאנק מעדיפה גאנק פוד ....

טוב תקשיבי יקרתי - חשוב

אומנם לא קשור אבל שירוץ כבר כאן בקריז המחטים ..... מאז שהפכתי לפריקית ה'פלאנט' ומשתדלת להיות אקולוגית היכן שאפשר....וכמה שיכולה....יש לי מצבור של קופסאות/אריזות לא מתכלות......צריכה רעיונות דחוף מה עושים איתם ......אחרת הבית יתחיל להיראות כמו ג'אנקיה......(אם כבר מכניסים גאנק לגוף אז גם לבית)..... זוכרת מה עשית לשולחן......אז יאללה תתחילי במקום לחשוב על מחלות מזדמנות לחיינו ..........תהיי יותר יצירתית ותחשבי בשבילי........דרך אגב היום אני בהפסקת מחשבה........תשאלי למה? (גם אם לא אני עונה לך) אז מכיוון שגב שלי תפוס ישנתי על הריצפה בסלון .....למה ? ככה הכי לא כאב לי.........בקיצור בובה שלי ישן עם אבא בחדר .....והתעורר בבכי .....אבא לא הצליח.....רצה רק את מאמא.........קמתי הרגעתי........החזרתי לאבא ונרדם......לא עברו 10 דקות....שוב וווא וווא וווא (אם זה מזכיר לך בכי של בובות אז הצלחתי) וככה עד איזה 4 לפנות בוקר.......הבוקר כהזכרנו לו את הבכי אותו זה הצחיק נורא.......את יכולה להסביר לי מה מצחיק אותו כלכך? אז מחוסר שינה כאב ראש....עייפות כרונית ועייפות מהלילה......אני ביום חופש מלחשוב........תתחילי לדבר.....

lee E

New member
קופסאות ממש פשוט...

לצבוע כל אחת בצבע אחר, ממלאים בכל מיני דברים שעושים רעש, כמו גרגירי חומוס, אורז,..תדביקי קופסאות בגודל דומה אחת לשניה..והנה לך יופי של צעצועים.....לגבי הצחוק....כנראה שאתם פשוט לא יודעים לחקות טוב...תכפילי את זה בשתיים..ואז תביני איזה יכולות חיקוי יש להורים שעוברים לילה כזה עם שניים צורחים..... בואי אסביר לך מה קרה אצלנו בגילאי שנה.... אחרי לילה כזה את לא יכולה לתאר איזה סגולות את מוצאת בעצמך....למשל להכין קפה עם תמ"ל....או עם מים קרים...או לחפוף ראש עם קונדישיונר ולא להבין מה קרה לשיער שלך...או לקלח פעמיים תאום אחד ולשכוח את השני..זה מה שהצחיק אותם אצלנו... לא לשכוח כמובן להפוך אינדיאנים שבגילאי שנה עשו לנו בית ספר....למשל עם צבעי גוף טיבעיים ישר מהטיטול...אח"כ הם נראו כמו בוב הבנאי עם מסקינטייפ על הטיטול, לאחר שכל ניסיונות מניעת פתיחת הטיטול עלו בתוהו..כולל לבישת אוברלים עם כפתורים הפוך (איזה אמא ואבא טמבלים..אני פותחת לך את הכפתורים בגב, ואתה פותח לי!)..גרירת כסאות למטבח וטיפוס על השיש....להכין לאמא קפה...אהה..והכי חשוב...לרדת מהמיטה....זה נורא פשוט..אז מה אם אנחנו בני שנה...ואז מה עם אחותי התאומה..מוכנה להחליף לי טיטול..רק תעשי את זה מהר לפני שאמא תבוא ותראה מה עשינו עם המטליות על הישבן שלי..ועל השטיח...ועליך...וכמובן שאמא לא תגלה שגילינו שאם שנינו דוחפים כסא ביחד אז הוא באמת יזוז לכל מקום גבוה בבית..אני החזק והדוחף ואת הלולינית המטפסת!..יאללה תביאי את המטליות... ואיך בורחים מהמיטה שלנו? שלב 1:אני תופס את מסגרת המיטה..מרים את עצמי באוויר, ועושה גלגול החוצה כמו ספורטאי. שלב 2:אני מסביר לגאיה שאם היא לוחצת על התופסן בצד אחד של המיטה שלה ואני על הלוחצן בצד השני של המיטה שלה..לוחצים ביחד ומושכים כלפי מטה..איזה יופי , מסגרת המיטה יורדת..ושנינו חופשיים!!!! אבל תהיי בשקט ואז נהרוס את החדר מבלי שאמא ואבא ישמעו.....אחרת הם ישימו לנו מסקינטייפ גם על המיטה!!! עוד משהו נחמד שגילינו..שכאשר אנו יושבים על כסאות האוכל שלנו ומעיפים את הצלחת למעלה..האוכל יכול להידבק לתקרה!!! אפשר גם להתחבא לאמא בתוך השידה ולסגור את הדלת מבפנים..ולגרום לה להתקף לב... מצחיק לא?????? אחרי שתאוששי מזה..אספר לך מה קורה בגיל שנתיים....

בגללך חטפתי מיגרנה

איפה המזלג איפה???????? והוא עוד לא שנה.........למה לעשות לי התקף מעכשיו......מה שכן הוא בהחלט מוריד את הטיטול ..... ואיך אפשר להתבלל בתאומים ..........כשלאחד יש בולבול הכנת קפה עם תמ"ל אין סיכוי האיש מכין לי קפה בבוקר.....מה שאני כן יכולה לספר לך זה שהיו כמה מקרים שרציתי לקחת מהשולחן את השתיה שלי ולקחתי את הבקבוק שלו........ויאמר לזכותי שהצחקתי המון אנשים.... נראה לי שהכדור למיגרנה לא יעזור במקרה הזה.

lee E

New member
אחרי לילה לבן..מתבללים יופי..

ואל תשכחי שזה לא רק הבולבול אלא גם צבעי השיער
. המזלג בטח באחד הארגזים שעוד לא פתחנו...
....את לא שואלת איך מורידים ספגטי מהתקרה?

lee E

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif שכחתי משו...

לא יודעת אם את זוכרת אבל על התקרה במטבח שלנו בארץ היו כתמים צהובים על התקרה במטבח?? זה מה קורה לאמא מסטולית שמכינה בקבוק עם תמ"ל ומערבבת בלי המכסה
.

lee E

New member
ועוד משו בעינייני בלבול...

כן או לא בולבול..כבר קרה פעם שהכנתי לאיש את הבגדים שלהם לאחר המקלחת ואצתי לפגישה עם חברה..הוא בא לאסוף אותי ולתדהמתי גיליתי ששחף לבוש בטרנינג ורוד וגאיה עם גי'נס וסווצ'ר גברי לחלוטין...

למעלה