כתבה ממקומון - קרית מלאכי, מזעזע!

shan28

New member
כתבה ממקומון - קרית מלאכי, מזעזע!../images/Emo46.gif

אני לא מקרית מלאכי, אני גרה במושבים באזור ואני ממש בשוק מהכתבה שאני מצרפת כתמונה..

Noaal

New member
נא לשמור על זכויות יוצרים - אין להעלות כתבות

סרוקות ללא אישור בכתב (שאותו יש לשלוח אלינו ו/או הנהלת הפורומים - מראש) מעורך העיתון והכתב.

shan28

New member
אוקיי לא ידעתי , אני צריכה לשאול את זה שכתב

את זה? (שמופיע המייל שלו שם?)

Noaal

New member
הכתב ועורך העיתון ולקבל את האישור ב***כתב***

נסי לחפש את הכתבה באון ליין ולתת קישור.

B0NB0N

New member
אני חושבת שאת יכולה להדפיס לכאן

את תוכן הכתבה, נדמה לי שזה מותר. אבל הכי טוב לחפש את הכתבה באינטרנט, לרוב המקומונים יש אתרים ואז אפשר לשלוח קישור לכאן. מצד שני, אשמח אם תשלחי לי את הסריקה במסר, את זה מותר לעשות.

u r a n i a

New member
אישור בכתב מהעיתון?? למה?

אמנם לא ראיתי את הצילום, אבל מדוע צריך מהם אישור ? הרי עיתון זה משהו שמופץ לציבור. אני יודעת מפורומים אחרים שאפשר לצטט ולרשום מהיכן הציטוט.

leeloo2007

New member
גם אני ראיתי ציטוטים וסריקות בפורומים אחרים

שווה בדיקה מול הנהלת הפורומים.

יצורה

New member
כי יש חוק הגנה על זכויות יוצרים

והשמירה עליהן מעוגנת גם בתקנון תפוז, לא רק בפורום חתולים. לגביי ציטוטים: אפשר לצטט 2-3 שורות (כמובן עם מתן קרדיט לכותב וציון המקור), אבל לא להעתיק טקסטים שלמים או להעלות כתבות ומסמכים סרוקים.

shan28

New member
בגדול הכתבה מדברת על מוות חתולים

בקרית מלאכי , בשל החלפת פחי אשפה "הצפרדעים" שאיתם החתולים יכלו לאכול משהו מהפחים, הפחים הוחלפו לפחים בסגורים "מוטמנים" הנה קישור לראות את הפחים http://www.psiecology.com/Products-Gallery.html החתולים ברחוב מסתובבים רעבים ותשושים, ובשל כן נדרסים בכבישים ונזרקים מרעב ללא אוכל! זה ממש מזעזע! ועצוב...

B0NB0N

New member
מה שהכי גרוע בפחים האלה

הוא הסכנה שהם מהווים, אם במקרה חתול נכנס לתוכם, הוא לא יכול לצאת וכשבאים לפנות את הזבל הוא עלול להיגרס יחד עם הזבל, כי יש לאנשי הזבל מכונה מיוחדת שמרימה את הפח ישר למגרסה.

shan28

New member
אוי ואי את זה לא ידעתי זה יותר מזעזע! ../images/Emo2.gif../images/Emo46.gif

moggycat

New member
זה מאוד מזעזע

לגזול לחתולים את מקור המזון זה ממש שואת החתולים

Twilight6

New member
אויי לא

זה פשוט נוראי! אולי יש משהו שאפשר לעשות אולי לפנות לעיריה? אי אפשר שהחתולים יסבלו ככה הם גם יכולים להיכנס ואחר כך לא לצאת ממש עצוב!

למעלה