כתבה מהכבלים

doroniz

New member
כתבה מהכבלים

שלום חברים וחברות, תרשו לי להתפרץ שוב ולהתגאות בבן שלי. הכתבה מעיתון "צפון1" וגם הכתבה מהערוץ המקומי בכבלים צורפו לאתר המחודש של אלו"ט - הקליקו על הקישור "סיפורם של אחרים". תודה רבה וענקית לערן פלום ששקד חודשים ארוכים על שיפור האתר, ובעיקר שנענה הבוקר לקריאתי ולבקשתי לצרף את שתי הכתבות לאתר של אלו"ט. אני חושב שאין מקום יותר רואי לשתי הכתבות הללו מאשר האתר של אלו"ט, למרות שאשמח אם הן תוכלנה להתארח במקומות יותר ציבוריים. אינני מחפש תהילה בכתבות, אלא להראות לכולם שאין לנו במה להתבייש ואין לנו שום סיבה להסתתר. יש לנו ילדים מקסימים, יפהפיים, חכמים ונבונים (סליחה על לשון הזכר, אבל גם הבנות כלולות בכל התכונות הללו). אני גאה להיות אבא של עומר ואבא של אופיר, גאה להיות בן זוגה של רותי (שעכשו כולכם זכיתם להכיר גם אותה). פשוט גאה להיות אני. יללה, מספיק נאומים... מצפה לקריאות ההתפעלות של כולכם. דורון.

לי עד

New member
ואוווווווו נהייתם סלבריטי../images/Emo140.gif

איזה יופי של כתבה!!! שוב דורון, כל הכבוד על החשיפה. ישר כוח.

doroniz

New member
תודה../images/Emo51.gif

כמו שכבר כתבתי, לא רוצה להיות סלבריטי, לא מתאים לי ולאופי שלנו. מאוד מתאים לי שהציבור יבין וידע באיזה עולם אנחנו חיים יום-יום ושעה-שעה. דורון.

ronentat

New member
אין מילים

נוכח הנכונות שלכם להיחשף, להיות עצמכם, ולשאת את דגל המודעות החברתית. תודה.

כל הכבוד לכם על החשיפה הנהדרת

היי דורון, רק עכשיו יכולתי לקרוא את הכתבה, דרך הממשק של אלו"ט כי הוורד שלי לא עובד. רק היום אני יכולה להקליד בעברית, אז מקווה שנסדר את כל היתר. לצערי המחשב שלי לא מצליח לפתוח את החלק של הכתבה בטלוויזיה, אך יכולתי לקרוא את הראיון שלכם. ממש התרגשתי, כי סיפרתם הרבה על הקשיים האמיתייםאלו ששינו לנו את החיים מקצה לקצה. וזה היה מאד מרגש לקרוא ולהתחבר אליכם. המון תודות על החשיפה, על הפתיחות, על הנכונות להתחלק ולספר על חייכם האמיתיים, שאלה הם גם החיים שלנו.
המון תודות וחיבוקים לך ולרותי, על האומץ לספר ולהחשף
כל הכבוד לכם

doroniz

New member
תודה תודה

תודה תלמה, אכן המטרה העיקרית של החשיפה היא בכדי לעורר מודעות בציבור. אני אשמח עם הכתבות הללו (וגם אחרות) יפורסמו במקומות כאלה שיצליחו לחדור ולהעביר את קשיי היום-יום של כולנו. הכתבה בטלויזיה מעבירה את המסר טוב יותר, כי זו טבעה של המדיה הטלויזיונית. שוב, תודה לכולכם על הפירגון. זה בהחלט מחמם את הלב... דורון.

למעלה