כתבה הומופובית ב"הארץ"

כתבה הומופובית ב"הארץ"

תגובות נזעמות למערכת בבקשה: העורך: דוד לנדאו [email protected] כחברי קהילה אני קורא לכם להתאמץ קצת ולשלוח את הנוסח הזה: הנושא הוא: בין כיתות ירושלים, צעדו גם כיתות הגאווה "אני כהומוסקואל/לסבית/ביוסקואל נפגעתי מתועזה והומופוביה הקשה שאתה כעורך עיתון מכובד כ"הארץ" הרשאת לעלות על דפוס. עיתון "הארץ" כעיתון מכובד ושוויוני לא יכול להרשות לעצמו לעלות על כתב כזה מאמר שמעודד שנאת חינם וסובלנות לניסיונות רצח על רקע נטייה מינית. ירושלים כבירת מדינת ישראל היא ייצוג כל המגזרים השונים באוכלסיה. לנו כקבוצת מיעוט הזכות לערוך מצעד שתפקידו הוא לפגין את גאוות אישיותינו ואזרחותינו, ולדרוש את זכויותינו לשוויון. הכתבה הקיצונית הזו היא עידוד לשנאת חינם, וכפי שלא יעלה על הדעת לכתוב כתבות על טרנספר לערבים, כך גם לא ניתן לכתוב כתבות כנגד מצעד הגאווה. ירושלים היא לא עיר הבירה של המגזר הדתי היא בירת כל אזרחי מדינת ישראל במידה שווה, ולכן לא ניתן להאפלות את הקהילה על רקע נטייתם המינית של הצועדים. אני כקורא של "הארץ" וכאזרח מדינת ישראל הדמוקרטית דורש התנצלות כתובה על הכתבה הגזענית הזו וקורא לך לעשות את כל מה שנחוץ על מנת למנוע כתבות עתידיות כאלה. בני ציפר הוא כתב בזוי, שעל פי דעתי דורש שינוי גישה או פיטורין. "

ליטל ו

New member
הומופובי, ואף משעמם, אבל לא עילה

לפיטורין. יותר חשוב בעיני חופש הביטוי, לא? אני פשוט אשמח לא לקרוא את השטויות האלה, אישית, אני עצמי.

למעלה