כתבה ב"הארץ" היום - הערות

כתבה ב"הארץ" היום - הערות

1. למה צולמו רק חתולים שחורים בכתבה? 2. למה לא נאמר כי חתולים לא הדביקו מעולם אף אחד בכלבת משום שמבין כל החיות הם הכי פחות נדבקות בכלבת? חתולים בורחים מחיות נגועות כך נאמר בספר של דיויד טיילור. לפעמים הבורות היא המחלה הכי קטלנית....

f e l i n e

New member
לשם כך עלינו לכתוב מכתבים למערכת

ולהשלים במכתבים אלו כמה פרטים החסרים בכתבה. בנוסף, מכתבים רבים שיפורסמו במוסף יראו לציבור ולעורך שיש לסיפור רייטינג - ומכיוון שכך- שווה להם להמשיך לעקוב אחרי הנושא.

Applebite

New member
בצומת השרון יש שני עמודים של

מכתבים למערכת, כאשר העמוד הראשון כולו זה מכתבים הקשורים לנושא. או לפחות שמוזכר בהם הנושא (אחד מהם פותח במשפט על מה שקורה עם ד"ר גלאס וממשיך לאנלוגיה למצב בארץ). הראשון שהם שמו, אמנם, מצדד בגלאס אבל האחרים לא, והם כוללים גם את המכתב מהעמותות למען החתול.

Applebite

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gifהיום גם התפרסמה כתבה

ב"צומת השרון" הכתבה מתמקדת בעניין גלס-סעד, ומופיעה תמונה מההפגנה ליד בית המשפט בכפ"ס. כתבה אוהדת! למרות שהיא קצת מסיטה את מרכז הכובד מעניין ההשמדות.. מה שכן- זאת הכתבה הראשונה בעיתון, נפרסת על 2 עמודים, והכותרת המצוינת היא "כבר שבועות שלא נמצא מקרה כלבת באיזור, אז למה הם ממשיכים להרוג?" לא מצאתי את הכתבה באינטרנט. אם כבר מישהו כתב הודעה על זה- סליחה, אבל לא ראיתי!

של גבי ניצן?

במיוחד אהבתי את הבדיחה למטה על הכלבים והחתולים דבר מאוד נכון

Applebite

New member
אולי יש את הכתבה איפהשהו באינטרנט

באתר של ynet? לא מצאתי ואין לי ידיעות..

כתבתו של גבי ניצן מ"7 ימים" ../images/Emo26.gif

במדורו "כוכב החיות", תחת הכותרת להתעלל בקורבנות, חלק שלישי והפעם: אין הווטרינר העירוני של כפר-סבא דואג לעצמו באמצעות הרג לא-מבוקר של חתולים מפליא גבי ניצן לתאר את המתרחש בכ"ס. אנא חזקו את ידיו: [email protected]

מפליא לתאר זה בעדינות, הוא מתאר את

המתרחש כאילו הוא אחד מהפעילים שנמצאים בשטח, כל הכבוד לו, רואים את אהבתו הגדולה לחיות בכל כתבה שלו. (חיזקתי את ידיו)

Applebite

New member
בדיוק! זה נראה כמו הודעה שמישהו

כותב כאן בפורום, כל הכבוד לו!!!

Tootia

New member
כן ../images/Emo6.gif

זה היה לגמרי מצחיק ונכון, לפי מה שאני רואה

בנה

New member
כתבה

משו שראיתי בוואלה... נ.ב קוראים לי דנה, אני בת 16 מב"ש עובדת בצער בעלי חיים בהתנדבות ומגדלת את גרטה ופלקור (ה
ים שלי!)

Applebite

New member
../images/Emo45.gif זאת אותה כתבה שהופיע במוסף

הארץ. יפה ששמת לב! אהבתי את השם פלקור

h i l l e r

New member
הקרב על החתולים והכלבת ../images/Emo7.gif

אני לא חבר קבוע בפורום, אבל ראיתי את הכתבה ורתחתי, כדי להגיב שם, הציטוטים שם מזכירים לי ימים אפלים בתולדות העם היהודי, ואולי אני מגזים, אבל זה מה שהרגשתי כשקראתי את הכתבה על הזוועות של ד"ר גלס ועוזריו. כאן

למעלה