כתבה בידיעות היום

7יעלה

New member
כתבה בידיעות היום

שמפרטת כמה הישראלי הממוצע נותן בחתונה , האמת הממוצע שלהם גבוה ממה שחשבתי ,אז אולי אני כן אקח את השמלה מחצבני.......

7יעלה

New member
הישראלי הממוצע נותן

זה תלוי מאיזה אזור והאם חבר , קרוב משפחה וכו הכי הרבה - בן משפחה מאזור השרון - 566 ש"ח הכי מעט - חרדי לעמית לעבודה - 168 ש"ח חילוני לחבר קרוב - 370 חילוני לחבר לעבודה - 294

7יעלה

New member
זה נשמע לכם הגיוני ?

אני חשבתי שהממוצע הוא בערך 200 250 ש"ח

לא נשמע הגיוני

הערכה שלי היא שחברים קרובים מביאים 255, עבודה, משפחה רחוקה זה גם יכול להיות 150... (במידה ולא מביאים סרביס...)

muga

New member
לאדם אחד???

אני לא הייתי מפתחת צפיות יותר.. 566 ש"ח לאדם??? גם בן משפחה...זה מופקע. 300-370 ש"ח לאדם מחבר? לא ריאלי. הממוצע שאנחנו קיבלנו, בגדול, היה בסביבות 250 ש"ח לאדם, וזה בחתונה קטנה (150 איש) עם מוזמנים שרובם הגדול אמיד. אבל, תמיד טוב להיות אופטימיים..

7יעלה

New member
גם לי זה נשמע קצת הזוי

כן , הם דברו על אדם אחד , אולי את הסקר עשו גני הארועים ???:)

muga

New member
או בחתונות של קהל מאוד

עשיר... הלוואי עלי לקבל 566 ש"ח מכל בן משפחה ו370 מכל חבר.. הייתי יוצאת מליונרית מהחתונה..

aviviel

New member
זה עניין של ממוצע...

את מכירה אנשים שדומים לך ולכן נראה לך כאילו כולם נותנים בסטנדרט שאת מכירה, כאשר למעשה, יש שונות הרבה יותר גדולה באוכלוסיה כולה. השונות הזאת מתבטאת בממוצע שונה מהממוצע של הקבוצה הספציפית שאת משתייכת אליה (ולאור התגובה היבשושית, נחשי מה המקצוע שלי?)

רק אני עכשיו מרגישה נורא קמצנית?

בחיים לא ננתי לשום חברה קרובה/קרוב משפחה מתנה שמתקרבת ל-560 ש"ח!!! (אלא אם כן באנו בזוג...)

T i k t a k i t

New member
לא נשמע לי הגיוני כל כך...

וזה עובר בהרבה את החישוב שערכנו בשלב קביעת התקציב

הערכת תקציב

לפי החישוב שלנו אורח ממוצע יביא 150 שקלים... וזה ממוצע בין חברים שבטח יביאו 200 לאדם , למשפחה שיכולים להביא 500 שקלים ל6 נפשות... אצלינו יש כמאה משפחה ומאה חמישים חברים, אז 250*150 שזה בסביבות 40000 וזה התקציב.... ובזה אנחנו הולכים להרים יופי של חתונה

T i k t a k i t

New member
דומה לחישוב שלנו...

רק שהנחנו ממוצע של 150 לכולם וככה גילינו את מה שידענו כבר-לא מכסים חתונה קטנה

למעלה