כששמאלנים מדברים על חגים יהודיים המקסימום שהם ידברו זה קיטורים על האוכל

חנן44

Well-known member
לא חשבתי שתחשוב אחרת, אתה לא ברמה להבין את מחשבותי, אבל אני לא מאשים אותך, בליבה השמאלנו חילונית לא מספקים כלים לחשוב יותר מדי, פשוט מלמדים שהדברים הם כמו שהשמאלנו- חילונים מאמינים ומי שלא חושב ככה הוא פשוט טיפש.
החשמל שאתה משתמש בו, המכונית שאתה נוסע בה והאוכל שאתה אוכל הכל פרי יצירתם של חילונים טיפשים

marabo

Well-known member
החשמל שאתה משתמש בו, המכונית שאתה נוסע בה והאוכל שאתה אוכל הכל פרי יצירתם של חילונים טיפשים
קודם כל למען הסדר הטוב אל תקשור לעצמך נוצות לא לך.
לא אתם השמאלנים המצאתם את המכונית, והאוכל צומח בזכות הקב"ה. עוד לא ראיתי שאתם השמאלנים מסוגלים לייצר עץ.

אלפיני

Well-known member
והאוכל צומח בזכות הקב"ה
אוי ליבה ליבה. גם היכן מגדלים מזון צריך ללמד אותך.
אם זה בזכות הקב"ה ולא אלו העוסקים בחקלאות, אני ממליץ לך להתחיל להתפלל שישוב להצניח עבורך מן. :ROFLMAO:

evglev1

Well-known member
מנהל
קודם כל למען הסדר הטוב אל תקשור לעצמך נוצות לא לך.
לא אתם השמאלנים המצאתם את המכונית, והאוכל צומח בזכות הקב"ה. עוד לא ראיתי שאתם השמאלנים מסוגלים לייצר עץ.
הוא אמר חילונים הוא לא אמר שמלאנים. גם רפול ז"ל היה חילוני ותמך בגיוס חרדים והיה נגד הסדר של תורתו אומנותו.

marabo

Well-known member
הוא אמר חילונים הוא לא אמר שמלאנים. גם רפול ז"ל היה חילוני ותמך בגיוס חרדים והיה נגד הסדר של תורתו אומנותו.
חילונים ושמאלנים זה אותו מטבע, יהודי לא יכול להיות חילוני כי תמיד יהיה לו בלב מקום של כבוד למסורת.

קצה11

Well-known member
קשקוש
רב הדורות העולם היה דתי מאוד
אתה חושב שאת הגלגל המציאו לפני שנתיים
כל הידע והטכנולוגיה האנושית זו עבודה של דורות

The Real Big Joe

Well-known member
קשקוש
ההתקדמות הטכנולוגית והמדעית שהחלה לפני 200 שנה התרחשה כאשר בני אדם התנערו מהבלי הדת.

marabo

Well-known member
ההתקדמות הטכנולוגית והמדעית שהחלה לפני 200 שנה התרחשה כאשר בני אדם התנערו מהבלי הדת.
מה זה קשור? וכי דת ישראל כופרת במדע השימושי? המחלוקת ככל שישנה היא על ההיפוטזות על מה היה לפני מיליון שנה.

Permafrost

Well-known member
מה זה קשור? וכי דת ישראל כופרת במדע השימושי? המחלוקת ככל שישנה היא על ההיפוטזות על מה היה לפני מיליון שנה.
היפותזות. hypotheses. הצרוף "th" נכתב "ת", לא "ט".
על תכן דבריך אין מה להרחיב הדבור. לעולם אינך מתעלה מעל כשכוש/קשקוש הבלותי...

evglev1

Well-known member
מנהל
אז מדוע החרדים לא מוכנים שילדיהם ילמדו אפילו מתמטיקה מדע שאין בו סתירות לדת ומדע שהשתמשו בו דתיים שלמדו תורה יום וליל והתפרנסו מהלוואה בריבית שבשביל זה המדע הזה היה נחוץ מאוד.

marabo

Well-known member
אז מדוע החרדים לא מוכנים שילדיהם ילמדו אפילו מתמטיקה מדע שאין בו סתירות לדת ומדע שהשתמשו בו דתיים שלמדו תורה יום וליל והתפרנסו מהלוואה בריבית שבשביל זה המדע הזה היה נחוץ מאוד.
זה לא קשור? מדוע ילדיך לא לומדים ש"ס ופוסקים?
כל אחד רוצה שילדיו ילמדו מה שהוא תופס כחשוב, זה לא אומר שהוא כופר בדברים אחרים.

evglev1

Well-known member
מנהל
קשקוש
דווקא בימי הביניים הכנסייה הקאתולית סתמה את הפה לכל מי שרצה להמציא אמצע ולכן גם היו מעט מאוד המצאות. לצערינו גם יהודים אשכנזים העתיקו את האטימות של הכנסייה הקאתולית והסתגרו. לכן גם רוב ההמצאות של ימי הביניים היה מהאזורים שנשלטו על ידי האסלאם שאז לא היה אטום ותור הזהב היה תור זהב מדעי של מוסלמים ושל יהודים שחיו בקרבם.

Permafrost

Well-known member
אתה שואל אותי על אמונות הוודו שלכם?
זה עניין שלכם.
לא, טענת כי לגרסתי העולם נברא מפיצוץ או בפיצוץ. משמע התיחסת לפיצוץ וכעת מאוחר מהתנער מכך.
אולם לא מוכר לי שום פיצוץ.
מתי לטענתך ארע הפיצוץ, לפני היום הראשון לבריאה או לאחריו?

in bal1

Well-known member
אני מציעה לכל אלה שחושבים שהשמאלנים לא מכירים במנהגי היהדות זה פעם להתארח בליל הסדר באחד הקיבוצים בארץ. מבטיחה לכם חוויה בלתי נשכחת.

למעלה