כשעושים תיקשור למישהו האים צריך לבקש

talitali102

New member
כשעושים תיקשור למישהו האים צריך לבקש

תאריך לידה של האדם?
 
ממש אין קשר בין תקשור לתאריך לידה

יש קשר בין מתקשר שמבקש תאריך לידה לדעת תכונות אופי כלליות מכל ספר בסיסי של אסטרולוגיה ואז תגידי " וואו...." ולמה את שואלת?
 

talitali102

New member
תגובה

כי באסימון יש אתר תיקשור שבו שאלתי שאלה עתידית והיא ביקשה תאריך לידה .התשובה שהיא נתנה היתה שגויה לחלוטין .שאלתי לגבי קורס שאני מחכה לו ולא יודעת מתי יפתח וכששאלתי אותה היא אמרה שבמחצית השניה של 2008 יפתח הקורס.והנה להפתעתי יום למחרת קיבלתי זימון לקורס שיערך ב 28 לחודש הבא.כמו כן חברתי שאלה מתי היא רואה את הגרושין שלה עם בעלה היא בקשה שוב תאריכי לידה ותנתה תשובה לא לענין .ראשית אמרה שהם יחיו בפירוד עד הגרושין והם לא .גם לא מעונינים להיפרד עד לגרושין .שיהיה כבר בתחילת חודש הבא כך נקבע להם .והיא חזתה אחרת .אבל כשהעירה לה חברתי על זה שהם לא יפרדו לפני הגרושין אז היא שינתה את התשובה.גם ידיד שלי שאל על חזרתו ארצה אז היא כמובן ביקשה תאריך לידה ואמרה לו שב נובמבר הוא יחזור .בתכלס התכנון שלו להישאר לפחות עד הכריסמס ואם ילך טוב ימשוך עוד קצת .אז היא אמרה שינתה כמובן שהוא ישאר עד סוף השנה.איזה מין תקשורים אילו.
 
תיקשור זה לא הגדת עתידות

תיקשור זה פוטנציאל.... לכן כל שאלה עתידית לא יכולה להיות קרובה למציאות.. שנית- תיקשורים שאינם בפגישה אישית הינם כמעט תמיד בערבון מוגבל. יש כאלו שבוחרים לענות בנט מבלי לדעת רקע.. ותאריך לידה משרת נומורולוגים ואסטרולוגים. אין לראות במה שכתבתי ביקורת על תיקשורים שקיבלת ממתקשר כלשהו אלא לשאלתך באופן כללי. בהצלחה אריאלה
 

רותי 11

New member
הן צודקות אין קשר בין

תאריך לידה לתקשור זה אכן משמש אולי נומרולוגים ואסטרולוגים ולא יותר
 
למעלה