כשלוחצים על פתיחת בלוג-חדש

כשלוחצים על פתיחת בלוג-חדש

למי שכבר יש לו אחד.. זה נכנס לו אוטומטית לבלוג שלו.... בדקתי אם זה אפשרי,להכנס כאשר לא מחוברים-רק לרשום את שם המשתמש ואז ללחוץ, וגיליתי שאי אפשר-ככה שבעניין הזה אני רגועה.. אבל יש לי בעיה אחרת... אני נכנסת לשם משתמש שלי גם ממקומות אחרים חוץ מהבית.. וקרה לי שהמחשב באיזשהו שלב.. נתקע.. או שהתנתק מהרשת.. ואז השם משתמש שלי נשאר.. ואני לא תמיד יכולה להתנתק באותו הרגע-בגלל הנסיבות... ורציתי לשאול, למה אתם לא עושים שזה יהיה רק עם סיסמא? הרי אנשים שיכנסו למחשב ויחליטו לגלוש על שמי.. להגיב, וכן הלאה, יוכלו באותה המידה גם להכנס לבלוגי ולרשום כל מה שעולה להם בראש ולמחוק.. בקיצור.. באלגן... אשמח לשמוע תשובה לעניין...

את גולשת באותו מחשב או שגם

האחים שלך גולשים בו- אפשר גם להיכנס דרך סיסמא אף רצוי

אין לי בבעיה

מהמחשב של האח.. הבעיה שאני נכנסת גם מהבצפר.. ומסתבר שחלק מהמחשבים שם דפוקים-וזה מה שיוצר את הבעיה... ברור שיש לי ססמא-ולכן עשיתי שאת המסרים שאני מקבלת אוכל לקרוא רק עם ססמא, וכן להכנס לבלוג-אבל גיליתי שאפשר לעשות את זה גם בלי ססמא.. אלא כאשר השם משתמש שמור במע'.. ולוחצים רק על הלחצן שאמרתי מקודם.. ולדעתי כדאי לעשות משהו בעניין... כי אני מפחדת שמישו אחר יכנס-שאני לא מכירה..

אוקי הבנתי

אם את נכנסת מהבצפר- תעשי יציאה מהשם משתמש ככה לא יכנסו לשם שלך

חחח-זאת בדיוק הבעיה!

שלא ידעתי את זה לפני.. והיית בטוחה שזה יוצא לבד.. כשמכבים.. ובמקרה לאחר שהדלקתי את אותו המחשב גיליתי את זה וכמובן שיצאתי.. אבל.. למשל היום-נכנסתי למחשב.. והוא.. פשוט נפלה שם הרשת.. בבית הספר.. ולפעמים הם נתקעים.. ו... בעיה שלי-אני יודעת.. הייתי צריכה להיות יותר אחראית ולא להכנס.. אבל.. השם משתמש שלי נשאר שם... ומה שאני רוצה לבקש.. שאולי יעשו כמו בוואלה.. שאם נכנסים דרך מחשב אחר שזה ינתק.. וזהו.... ד"א.. בקשר ליציאה ממערכת.. זה מה שאני עושה.. בזמן האחרון- לאחר שגיליתי את העניין-אבל היום במקרה נפלה הרשת.. ולא הצלחתי להכנס שוב..

אוקי כמו שאמרתי לך

שאת בבית ספר תכנסי על השם משתמש שלך מתי שאת מסיימת שעור מחשבי תצאי מהשם משתמש שלך ככה לא יכנסו ויעשו לך באלגן

זה מה שאני מנסה להסביר

שניסיתי-אבל הרשת נ]פלה -וזה קרוה לפעמים שם-ואי אפשר להכנס שוב.. מי יודע מתי אוכל שוב לבכנס לאותו מחשב.. ולצאת.. לכן.. אני מבקשת כאן, בפורום הזה, שיעשו משהו לגבי זה.. בשביל אנשים חסרי תבונה ומזל כמוני... ותודה לך על שאתה מנסה לעזור לי.. אבל הכל קשור בנסיבות... ההפסקות קצרות, המחשבים איטיים, ועוד מעט בגרות ככה שלא אהיה בכתה זו בכלל!

למעלה