"כשלא אהבת חזרה."

Sickly Glow

New member
"כשלא אהבת חזרה."

אני זוכר שדיברנו, מבטינו נפגשו, אני זוכר את היום שהכרנו, אני זוכר את גאות החושים. אני הרגשתי, את הזמן שעבר, את הכאב שנבנה, אני מבין, למה אני לבד. את עם אחר, אותו את מחבקת, אותו את אוהבת. את אומרת אני אוהבת אותך, ולא לי, את מביטה בעינייך ואומרת הכל, ובהשתקפותן, אי אפשר לראות אותי. אני יודע, שפגעתי כל-כך, אני מבין, נטשתי. קשה לך להבין, את הרגש שלי אלייך, קשה לך לראות, אותי בעינייך. מתחבקים והזמן עוצר, מביטים, ונעצרים בעצמנו. אני רק רוצה, רק רוצה שתדעי, למרות הכל, אחרי הכל, לפני הכל. אני רק - אני רק אוהב אותך.

Fairy Dust

New member
זה ממש יפה...עצוב, אבל יפה!!

כפירוש..אני זקוקה לעזרה ממך!!! אני מצטערת שאני לא קשורה..אבל כתבתי הודעה בפורום אתמול, וכנראה לא ראית..אז זו הדרך היחידה להגיע אליך..דרך הכתיבה שלך!! יש לי עבודה בחיבור, כאשר אני צריכה למלות 2 דפי פוליו ולהוכיח שהאהבה תורמת לחיינו!!! אני זקוקה לפתיחה...ואני רוצה לעשות משהו מיוחד..אני צריכה משפטים שנאמרו ע"י אנשים חכמים...דברים שנאמרו על אהבה, שהיא כן תורמת לחיינו!! ואני צריכה את זה כמה שיותר דחוף...מחר אני חייבת להגיש!!! אנשים כמו שייקספיר, איינשטיין (למרות שאני מפקפקת), איך קוראים להוא שאתה אוהב?? ואם אין לך משהו של אנשים חכמים..אז משהו שאתה רשמת {אם לא אכפת לך כמובן...יעזור לי מאוד}...שוב משהו שאומר שאהבה תורמת!!! תודה כפירוש..אם תוכל לעזור, תציל אותי..אם לא, לא נורא, אסתדר לבד!!!

למעלה